143 009 Sludinājumi
64 017 Lietotāji
215 Šodien online
4 Jauni lietotāji

Kapēc nevar izdzēst vēstules pa vienai?

Sveiki! Gribētu pajautāt, kapēc nevar izdzēst vēstules pa vienai? Tas rada haosu vēstuļu skapī! Vecās ir kopā ar jaunajām. Jārokas lai atrastu kam ko esi atbildējis! 

Un otrs jautājums! Ielogojoties (lietoju iPad) man parāda kad Lapa nav atrasta, ka esot kļūda un lai  eju uz Sākuma lapu. Tad tikai var atvērt AS. 

Ļoti gaidu uzlabojumus un izmaiņas!

Ar cieņu, 

ladylatvia

Margueritte

12.10.2017 11:34

Visu var, minētie uzlabojumi sen ir ieviesti, iztīriet kešu.

Par vēstuļu sakārtošanu pēc vecuma sen ir izstāstīts un paskaidrots, arī par uzlabojumiem šai jomā.

Varbūt tomēr ir vērts vairāk lasīt attiecīgas tēmas, nepieciešamības gadījumā uzdodot tur jautājumus, kuri tomēr palika neskaidri, nekā vairot bezsakarīgas tēmas, kas liecina tikai par slinkumu un nevēlēšanos iepazīties ar jau pieejamo informāciju.

ladylatvia

12.10.2017 12:24

"Morgueritte" Jums netika uzdots jautājums, bet gan AS adminiem! Ta kā Jūs neesat AS admins es nevēlos uzklausīt Jūsu negācijas un uzbraucienus!

Ja man ir šī problēma, tātad ne par velti es to rakstu! Un kā izrādās es neesmu vienīgā, kam tā pastāv! 

Sana

12.10.2017 13:38

Es varu izdzēst vēstules pa vienai.Jāuzspiež uz  attēla,tas iekrāsojas un tad spiest ,,dzēst,,

inguu

12.10.2017 14:25

Manuprāt,dzēst var saraksti,ieliekot ķeksīti sarakstes priekšā un uzspiežot dzēst.

Toms Olups

12.10.2017 15:03

Nosūtīju Jums ziņu, lai precizētu problēmu.

Toms Olups

12.10.2017 15:26

Ar vēstuļu dzēšanu problēmām nevajadzētu būt.  Lūk, precizējums kā to darīt - 

Process ir tāds pats, ja arī sarakste ir atvērta.

Evil Raabe

12.10.2017 16:36

Toms,-Ja konkrētās  vēstules sarakste ir atvērta, tad kreisajā malā, kur tā atrodas-  iezīmējot zaļā fonā- izdzēst to  nevar- vismaz es nevaru. 

Margueritte

12.10.2017 17:32

Man palīdz nospiest Dzēst 2-3 reizes, ar pirmo kādreiz ir problēmas, jā.

Margueritte

12.10.2017 17:34

Nezināju, ka mums ir tāds lietotājs - Morgueritte.

Uzklausīt neko arī nesanāks, jo šai forumā nav kontenta atskaņošanas funkcija.

Un kā tiek gūta pārliecība, kas ir admīns, kas nav? Balstāmies uz nepamatotiem pieņēmumiem tikai, kā parasti?

ladylatvia

12.10.2017 18:35

Paldies mūsu foršajam Adminam Tomam! Visu superīgi paskaidroja! 

1 - 10 no 10

Tēma slēgta