124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

aliexpresis :D

cik ilgā laika atgriez naudiņu,kad ir veicis to open dispute

0 0

s1

20.02.2015 11:09

Ir ta, ka nekad nevajag neko speist un apstiprinat, lidz nesanemat preci. Aliexpress parskaita pardevejam to jusu samaksato naudu TIKAI pec tam, kad esat to apstiprinajusi. Ka ar darijuma kontu.

0 0

Milēdija

20.02.2015 11:39

Es gan neko žēloties par aliexpresi nevaru - divreiz, kad Purchase Protection gāja uz beigām, pieprasīju savu naudu atpakaļ, un abas reizes gan naudu atdabūju, gan pēc laiciņa pasūtīto preci saņēmu... :))

0 0

Klāra

20.02.2015 11:50

> Milēdija

Es gan neko žēloties par aliexpresi nevaru - divreiz, kad Purchase Protection gāja uz beigām, pieprasīju savu naudu atpakaļ, un abas reizes gan naudu atdabūju, gan pēc laiciņa pasūtīto preci saņēmu... :))

Man ari ta ir gadijies. Bet kad nesanemu preci naudinu atpakal atgrieza lidz 14dienu laika.

0 0

kika

25.02.2015 15:11

> kika

> swoop

Aizraksti pārdevējam un paskaidro radušos situāciju un piedraudi ,ka ieliksi vienu zvaigzni ,ja pasūtījumu neanulēs ;) tas vienmër strādā :)

Es jau rakstiju un gan draudēju , gan jautāju kas par lietu. Vienīgais ko viņš (viņi) man atbildēja (sākumā) ka man jāatsaka nepareizais pirkums un pēc tam, ka viņiem jaunais gads un brīvdienas, pēc kurām tad arī risinās visas problēmas... Gaidu kad nu vienreiz beigsies tās brīvdienas :)

Burvīgi, ķīniešu Jaunais gads acīmredzot galā, jo pārdevējs apstiprināja atteikumu un atskaitija naudiņu atpakaļ. Nākamais krenķis ir par to, ka kleitiņu ar pareizo izmēru, kuru pasūtiju no jauna viņš nez kāpēc kavējas izsūtīt. (Varbūt atkal Jaunais gads?) :) Un uz maniem čatiem vairs atbilžu nav vispār. Nospriedis laikam, ka esmu Eiropas nepacietīgā blondīne un labāk jāizvairās no maniem uzmanības apliecinājumiem, citādi vēl  atkal atteikšos no pasūtījuma :)

P.S. Bija man viens smieklīgs gadījums, mans puika nedaudz iemācijies joka pēc ķīniešu valodu pie viena mana pirkuma sarakstē ar pārdevēju (protams ķīnieti) atbildēja viņu valodā (vismaz viņš tā domāja). Ko viņš tur īstenībā uzrakstīja - nezinu, bet laikam jau nu ne to, ko viņam liku rakstīt es. Atbilde no ķīniešu pārdevēja sastāvēja no kādiem 20 smaidiņiem ar kvēlām sirdīm un skūpstiem :))))

0 0

Linda

25.02.2015 15:25

Satrauktsuz manu dispute sodien dama bija profila,bet neatbild vel,laikam doma ko darit.nosutiju preces detalas braka bildi.gaidu ko vina man piedavas,bet vispar gribetu vismaz pusi naudas atpakal.jo sutit preci atpakal par kuru vel muitu piemaksaju,nu i nafig,atvainojos,dargs prieks.

0 0

kika

25.02.2015 22:44

> LindaNaumova

Satrauktsuz manu dispute sodien dama bija profila,bet neatbild vel,laikam doma ko darit.nosutiju preces detalas braka bildi.gaidu ko vina man piedavas,bet vispar gribetu vismaz pusi naudas atpakal.jo sutit preci atpakal par kuru vel muitu piemaksaju,nu i nafig,atvainojos,dargs prieks.

Es domāju, ka noteikti atgriezīs visu naudiņu

0 0

Linda

25.02.2015 23:15

Kājmutisnemaz ar ne,nekur savu vainu nesaskata,un man apnika kasities.

0 0

Inky

25.02.2015 23:43

Ja selleris vainu neatzīst, jānoformē disputs pēc viņu prasībām un jāiesniedz tālāk Ali. Šai bildei, kas atrodas augstāk, pārdevēs teica, ka esmu melis, Ali, ja nemaldos, 4 mēnešus "atrisināja" disputu, t.i., pasūtīju kaut kad rudenī un naudu atpakaļ (95%) dabīju pavasarī.

Iepriekšējos disputus par lielām summām Ali noraidīja, visticamāk, dēļ tā, ka nebija pareizi noformētas bildes.

0 0

21 - 28 no 28