124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Bizness vai Skapja tīrīšana?

Sveikas, meitenes!

Ātri pāršķirstīju diskusijas, bet nevarēju vairs atrast iepriekšējās diskusijās. Man radās pārdomas - šķirstot sludinājumus jau labu laiku esmu ievērojusi, ka ir pārdevējas, kas preci paŗdod par krietni augstāku cenu, nekā tā atrodama citur, piemēram, aliexpress matu rotas te atradu pa 5ls, lai gan no ķīniešiem pa taisno pērkot tur sanāk santīmi,  tāpat redzēju rozā mēteli par 50Ls, lai gan i-neta veikalā tas jauns maksā 30 dolārus. Vai Maximas glāzes par 10ls pāŗdot.

Neko jau nevienai nepārmetu, bet gribējās pajautāt, kā jūs uztverat šo portālu - kā vietu, kur nopelnīt vai tikt vaļā no mantām, kas pašām nav noderīgas, nepatīk, neder utt. Aci miedzošs

Man personīgi šis portāls noder, lai atbrīvotu vietu savā skapī, cenas nelieku augstākas, nekā pati esmu iegādājusies mantas, turklāt bieži atdodu  lētāk, ja pircēja pajautā. :)

0 0

dziidz

25.11.2013 15:37

Varbūt,nestrīdos, bet, manuprāt, ir gana nožēlojami savas valkātās klozītes pārdot pa baigo naudu Vēsais

0 0

cat_nails

25.11.2013 15:42

> dziidz

Yea, tas gan. Bet kur aitas, tur cirpēji. Diemžēl. 

Ja nebūtu kas pavedas uz to un pērk, tad nemēģinātu te nemaz ko tādu piedāvāt.

0 0

allasia

25.11.2013 15:53

Viennozimigi skapja tirisana,jo pat jaunam drebem neizdodas atgriezt iztereto naudinu.Bet esmu satikusi ari tadus cilvekus kuri nekaunejas tirgot pavisam novalkatas drebes pa bargo naudu,vai mainoties preti grib sanemt jaunas kvalitativas lietas pret savam lupatam.Tapec ari nesutu pa pastu un mainos vai perku drebes tikai kletiene.

0 0

11 - 13 no 13