125 075 Sludinājumi
69 737 Lietotāji
1749 Šodien online
10 Jauni lietotāji

Meklēju pavasarim! Piedāvājumus vēstulēs!

Sveikas! Meklēju pavasara mākslīgās kažokādas kažociņu uz 38M izmēru, līdzīgu kā bildēs. Krāsas izskatīšu visas! Piedāvājumus gaidīšu vēstulēs! 

Attēlu rezultāti vaicājumam “faux fur spring”Attēlu rezultāti vaicājumam “faux fur spring”Saistīts attēls

Kā arī meklēju pavasara puszābakus melnā krāsā ar mazu,ne ļoti augstu papēdi, uz 37/37,5/38 izmēru. Vēlams piedāvāt līdzīgus kā bildēs. Šos piedāvājumus arī gaidu vēstulē!

Attēlu rezultāti vaicājumam “spring boots”Attēlu rezultāti vaicājumam “women heeled ankle boots”Attēlu rezultāti vaicājumam “women heeled ankle boots”Saistīts attēls

Vēl interesētu atrast smalkā adījuma midi vai maxi garuma kleitu uz 36S/38M izmēru. Krāsas izskatīšu visas, var piedāvāt gan ar choker, gan nolaistiem pleciem, gan parastas, gan ar šķēlumu, bet galvenais smalka adījuma, kā bildē. Šos piedāvājumus arī gaidu vēstulē!

Karen Millen Fine Gauge Cable Knit Dress, Camel (€115) ❤ liked on Polyvore featuring dresses, vestidos, robes, formal midi dress, formal maxi dresses, long sleeve pencil dress, jersey maxi dress and long-sleeve midi dresses

Esmu arī svārku meklējumos. Interesē viss kas ir moderns, aktuāls un mūsdienīgs. Krāsas, rakstus u.tt. izskatīšu visus. Lūdzu nepiedāvāt pagaišā gadsimta modes svārkus, nemodernus svārkus un NE ļoti īsus svārkus. Izmērs 36S. Bildēs aptuvenie stili kādus svārkus vēlētos atrast:) Ja ir piedāvājumā ir tilla svārki, tad ļoti kuplus(kā bildē) un garums vismaz aptuveni līdz celim.

Saistīts attēlsAttēlu rezultāti vaicājumam “skirts”Attēlu rezultāti vaicājumam “skirts”Attēlu rezultāti vaicājumam “skirts”Image 6 of FAUX LEATHER MINI SKIRT from ZaraAttēlu rezultāti vaicājumam “tulle skirt”

Ja nespējat/nemākat/principa pēc negribat saprast/izlasīt un atsūtīt  piedāvājumus privāti vēstulēs, tad vismaz komentāros pievienojiet bildes ar cenām un izmēru vai arī aktīvu linku! 

0 3

"Lūdzu nepiedāvāt pagaišā gadsimta modes svārkus, nemodernus svārkus" - jūsu bildēs arī ir pagājušā gadsimta svārki ))). Lielās domās par sevīm esat, jaunkudzīt. Nepamatoti.

2 0

Cocoloco

16.04.2018 14:55

Fashion Research Boutique

"Lūdzu nepiedāvāt pagaišā gadsimta modes svārkus, nemodernus svārkus" - jūsu bildēs arī ir pagājušā gadsimta svārki ))). Lielās domās par sevīm esat, jaunkudzīt. Nepamatoti.

Kurā bildē? Visi pievienoti svārki bildēs, tagad ir modē, vismaz priekš manis. Protams Jums varbūt tādi nav modē, bet katram ir sava gaume un laikam jau, ka pati esat augstās domās par sevi, jo izskatās, ka ar šo komentāru uzskatāt, ka Jūs esat tik moderna un ģērbjaties pēc pēc pēdējiem modes kliedzieniem. 

Un, kur ņēmāt to, ka esmu jaunkundze? 

4 0

Emma987

16.04.2018 15:56

Man ir melni zābaciņi! Kā var jums nosūtīt foto?

0 0

Cocoloco

16.04.2018 16:01

Emma987

Man ir melni zābaciņi! Kā var jums nosūtīt foto?

Vēstulē varat nosūtīt :) 

0 0

Rita

18.04.2018 16:23

Nekad neraxtu sadus postus, bet Palasot Jusu komentarus neapmierinatos newareju neuzraxtiit gribas Jums uzdod jautajumu - ko tad Jus tik neapmierinata un cilvekiem atcertat - sitas nepatik, sitas par nemodernu...lasat ko prasu.. ! Tad ejat uz veikalu vai humpalu bodi un meklejiet ar Sawam ambicijam un pretenzijam Sew piemerotas drebes! Cilveki Jums piedawa un atsaucas uz Jusu sludinajumu, manuprat cilveciski butu vismaz korekti atbildet! Vnk Drausmas!  

4 1

Cocoloco

18.04.2018 16:58

Vēršos pie visām, kuras izsaka savus nepamatotos ''uzbraucienus''. Manuprāt man ir tiesības meklēt, kur, ko un kā es vēlos un ja tas tiešām neatbilst manām prasībām, tad man arī ir tiesības pateikt, neatbilst, jo ļoti daudzas šeit piedāvā ''ķeksīša'' pēc vai arī, lai izreklamētu skapi. Un kur esmu atbildējusi nekorekti? Manuprāt nekorektāk ir rakstīt tieši tāda tipa komentārus, kā Jūsējais Rita, nekā uz piedāvāto atbildēt, ka tas diemžēl neatbilst tam, ko meklēju. Protams,ļoti daudziem latviešiem ir tikai viens galvā, kā kādam kaut ko pateikt, aizrādīt, vienalga vai pamatoti vai nē, bet paklusēt tik tiešām māk retais!

2 2

Evil Raabe

19.04.2018 20:24

Cocoloco->+++ un cepums:) ! 

4 1

Cocoloco

vakar, 06:19

Paldiesiņš Evil Raabe:)

0 1

G

vakar, 07:42

http://atverskapi.delfi.lv/lv/sludinajumi/1717261-zara-svarcini