121 900 Sludinājumi
70 817 Lietotāji
191 Šodien online
1 Jauni lietotāji

man ir šoks..

laikam esmu tupa, bet vai tagad novalkātas mantas skaitās mazlietotas, vai LV ir tik totāla nabadzība? 

gribētu parādīt bildes, bet kā lai te pievieno?

9 1

ilona

08.04.2018 07:55

Es gan negribu piekrist ja zema cena tad no preces nekas jēdzīgs nebus-ir tak ļoti daudz tādu,kas vienkārši grib atbrīvoties no lietām,tādēļ cenas liek zemas.Lai gan minētie zābaki protams nebūtu tirgojam,bērna apaviem pieļauju uzrautus purngals utt.,bet,kurš gan pieaugušais vēlētos vilkt šādus,turklāt nopirktus!Sausmigi-tadel arī lielākā dala secina-ja lets-tad slikts!Pie tik daudzām iespējam minēt un jautāt trūkumus tikai japabrinas par uzdrīkstēšanos notirgot šādu preci,es ar neiedomatos,ka varētu,ko tādu saņemt kaut par centiem,ja defekti nekur netiktu minēti.

9 0

lilii

08.04.2018 08:42

pilnīgi noteikti zema cena nav sliktas kvalitātes rādītājs, te ir meitenes, kas tirgo par  simbolisku cenu drēbes, tik, lai atbrīvotu vietu skapī. Par visu šo laiku, kopšs esmu skapī, ne reizi neesmu ieberzusies, ne uz vienu preci, ir bijis, ka pa lielu, vai īsti nepatīk, bet tā ir tikai mana problēma, tāpēc pretenzijas neizsaku, ir bijis, ka smird pēc cigaretēm, ka slikta dūša rauj..nu vēdināju, mazgāju utt, arī tad nelieku nevienai sliktu atsauksmi,jo katram ir sava izpratne par tīrību un mantas nodošanu nākamajai, bet CAMON, nu noplēstas, nodriskātas, kuras uz ielas normālam cilvēkam mugurā neieraudzīsi...

un ar e bay te vispār nav ko salīdzināt, pie nekvalitātes vai mazākās krāpniecības, naudu atgriež, pircējs tur ir viss pasargātākis, no visiem zināmajiem man portāliem.. 

un arī neredzu jēgu šeit pirkt par lielāku naudu kādu preci, tad jau labāk piemaksāju un nopērku veikalā, tieši tāpēc medīju tikai lētas, vai neko! un vēlreiz saku, tas nedod tiesības pārdod to, ko pat pie mistkastēm kauns atstāt.

6 1

lilii

08.04.2018 08:47

un vēl, ja jaunās pārdevējas grib savu preci nopārdot, tad piekrītat sūtīt pa pastu ar pēcapmaksu, jums būs nedaudz kreņķis, bet ar laiku iegūsiet atsauksmes un prece būs tālāk vieglāk nopārdot caur omniva. Man mācība labi, ka vien pa nieka 8.88, bet bez atsauksmēm pat portāla vairs neieskatīšos. Un droši vien  ne es vienīgā!

3 2

zuzanna

08.04.2018 09:58

Noteikti zema cena nav kvalitātes rādītājs. Man ir jaunas lietas pat pa lētāku naudu, jo gribu tikt vaļā. Kāda jēga uzlikt lielu cenu un tad gadiem gaidi, ka kāds nopirks? Šī portāla jēga taču ir pirkt par lētāku cenu kā veikalā. 

6 0

siamise

08.04.2018 10:08

Ziniet,6 eiro vel nekas. Man bija tepat gadijums ka zaudeju 60 eiro. Un neko atpakaļ nesaņemu. Nopurkto mantu izmetu. Ta ka,nav vel tik bēdīgi...

2 0

Elianora Vilma

08.04.2018 10:09

Drēbes ir vairāk ka sava saprašana un piedavājumu tik pat. Tā ir tīra laimes spēle, ja nu gadās kaut kas ko citam vajag. Ņemot vēra ka man mājas aug trīs mazi kipari kuri aug ka sēnes, man regulāri maisi pildās ar lietām ko nevajag un ir par mazu. Lai gan man mantas ir daudz un laba stāvokli, man mājas nav nekāda noliktava kur krāt lielus apjomus tādēļ ja redzu ka tiesām nav kur likt, ir nācies izlikt pie miskastes pa tiesām labas mantas pat ar firmas zīmēm. Ir nācies pat par pliku paldies atdot labus ratus pēc viena bērniņa tikai tāpēc ka aizņem vietu un tirgu to piedāvājums ir milzigs

4 0

zuzanna

08.04.2018 10:23

TiešI tā. Lietotu drēbju un mantu tirgū piedāvājums daudzkārt pārsniedz pieprasījumu. Un ja nevēlas mājās iekārtot noliktavu, tad skaidrs, ka ar simbolisku cenu ir reālāk no mantām atbrīvoties.

4 0

rolipoli

20.04.2018 11:18

Es atkal nesaprotu tās,kuras liek pie pirkuma "dāvanu/as" un atsūta netīras  vai novalkātas lietas bonusā! Es,goda vārds,sajutos kā bomzis,jo sanāk,ja pērku lietotas mantas,tad par netīrām,nośķiebtām precēm "dāvanā",man būtu jāpriecājas?

4 0

Eny

20.04.2018 11:48

Nu man ar pāris reizes ir gadījies uzrauties ☹

1 0

51 - 59 no 59