124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

nesmuka rīcība :(

sveikas :)

tad nu šoreiz gadījusies pavisam nepatīkama situācija un vēlos dzirdēt Jūsu viedokli, jo pati esmu ļoti, ļoti sadusmota.

sarunājām ar meiteni mainīties - es viņai ļoti skaistu kleitiņu, viņa man 3 lietiņas tās kleitiņas vērtībā.

viss kārtībā, paciņa ātri tika nosūtīta un atsūtīts pasta pakas izsekošanas numurs. paciņa pienāca un priecīga devos uz pastu, BET, paku atverot, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums - VIENA NO TRĪS LIETIŅĀM TUR NEBIJA, tā vietā tika ielikts kaut kāds lakats, kurš man nekad nav bijis vajadzīgs ! sākumā domāju, ka tā ir dāvaniņa, bet arī kastes apaksā krellītes nemanīju.

uzrakstīju meitenei savu sašutumu un atpakaļ saņēmu:

"Pievienoju lietu, kuru biji minējusi ka vēlies iegādāties, krelles nevarēju atrast, iespējams ka pārdotas, tapēc skatijos ko vēl gribējI."

KĀDAS MUĻĶĪBAS ? pirmkārt, es nevienu brīdi neesmu teikusi, ka vēlos to lakatu, otrkārt, vai tad nav meiteni jāpabrīdina pirms pakas izsūtīšanas, ka konkrētā lietiņa nav vairs pieejama ? es taču saprastu ! tagad esmu vīlusies, jo trešā lietiņa man bija paredzēta vilkt pie kleitiņas Ziemassvētkos.

arī maiņas sākumā runājām, ka varētu ar vēl kaut ko samainīties, bet tad pēkšņi viņa man, neko tā konkrēti līdz galam nesarunājot, uzraksta, ka paka ir izsūtīta ! nu neko, biju spiesta kleitiņu nosūtīt.

ko Jūs par to domājat  un kā šajā situācijā rīkotos ? meitenei visas atsauksmes pozitīvas, tāpēc uzticējos un cerēju, ka viss būs kārtībā.

0 0

J'adore la mode !

30.11.2013 15:20

un vispār - ja ar manu paciņu viss būtu kārtībā, kā tad Tu tādā gadījumā aizbildinātos par to, ka krellītes nav atsūtītas ? tā vai tā, Tu mani būtu APKRĀPUSI. vienkārši pretīgi.

0 0

21 - 21 no 21