124 906 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2580 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Mūsu ceļš uz šo portālu..

Sveikas!

Mazās un lielās SAULES, kā man patīk Jūs saukt.. :)

Domāju, ka mums katrai / katram ir savs stāsts par to, kā mēs te nokļuvām..

Varbūt padalamies dažos vārdos ar citiem šī portāla lietotājiem par to, kāds bija mūsu ceļš uz šo portālu...

Mans ir pavisam vienkārš - dzirdēju nejauši, kā draudzenes runā par kleitām un pieminēja šo portālu, kuru es vēlāk nolēmu apskatīt un tā nu šeit esmu nokļuvusi :D

Man šeit patīk, jo šis portāls ir kā manas otras mājas, kur dzīvoties visu dienu un nakti, kā to mēdzu darīt diezgan bieži, kā arī šeit var atrast jaunus draugus, nopelnīt papildus naidiņu, pārdot un pirkt apģērbus.

Es šeit esmu jau kādu laiciņu reģistrējusies..

Šis portāls noteikti mainīja manu dzīvi par visiem 100%, jo šeit esmu jau atradusi ne tikai jaunus draugus / draudzenes, arī perfektu apģērbu, kā arī labu garastāvokli visai dienai.

Kāds ir Jūsu stāsts?

Es šeit nonācu, jo ...

Man šeit patīk, jo...

Es šeit jau esmu.. (cik ilgi reģistrējusies)

Dažos vārdos - kā šis portāls mainīja Jūsu dzīvi..

Es no šī portāla ieguvu.. (Labus draugus, apģēbus ko citu..)

Paldies par Jūsu stāstu. :)

0 0

nelly_smile

20.06.2013 12:38

Mans stāstiņš.
Šajā portalā "uzturos" nu jau laikam divus gadus (noteikti vairāk par gadu). Uzzināju nejauši, twitterī. Tajā brīdī aizgāju no darba un gribēju pēc iespējas "mainīt" savu dzīvi, tāpēc uzsāku ar ģerbšanas stilu. Izdevās nopārdot vairākas foršas drebītes, kuras bija ļoti labā stāvoklī, bet kuras man radīja asociācijas ar "vecu nodarbošanos". Tajā periodā pirka daudz un labprāt (mani novērojumi - tagad labprātāk mainās).

Pārsvarā esmu ļoti apmierināta ar pirkumiem/pārdevumiem iekš atverskapi. Protams, bija arī vīlšanās pāris reizes, bet uz kopēja fona (cilvēki parasti ir pozitīvi un pretīmnākoši), tam vairs nav tik lielas nozīmes.
Vienreiz bija gadījums, kad sarunāju pārdot jaku, bet atnākot norunātajā vietā manam mobilajām izlādējās baterija.. Ko lai dara, izvilku jaku no maisa un stavēju, uzkrītoši turot jaku rokā. Paveicas - meitene ieraudzīja un atminēja manu "mājienu" :))

0 0

Par šo portālu uzzināju google.lv,jo meklēju google kaut ko saistītu ar apģērbu i-veikaliem un atradu šādu adresi.

Biju sajūsmā,ka bez maksas var piereģistrēties,likt daudz sludinājumus un,ka tagad ir jaunā versija.

šis portāls ir tik feini izveidots.Šeit esmu reģistrējusies jau kādus 3 mēnešus,ja ne ilgāk.

Šis portāls ir labs ar to,ka tagad es savas drēbes varu atdot par lētām cenām,nevis izmest ārā. Drēbes man ir labas vienkārši man pašai mode mainās,bet citam varbūt ļoti patitu manas drēbes.

Pati vēl neko neesmu nopirkusi no šī portāla,bet gan mainijusies,ir super iegūt feinas drēbes.

0 0

Annette

20.06.2013 13:05

Portaala esmu jau kopsh taa briizha ka bija pats pats sakums shim portaalam. bija dazhas pardeveejas :D

neatceros ka sho majas lapu atradu bet kopsh taa briizha darboojos :) esmu iepaziinusies ar daudzam meiteneem un bijusi superiiga pieredzes :) 

0 0

Sunny

20.06.2013 13:06

Paldies par Jūsu stāstiem!

Gaidu vēl!

0 0

Indigo

25.06.2013 10:16

Labots 25.07.2013 14:53

Nesen padzirdēju no draudzenēm, ka ir tāda iespēja atbrīvoties no nevajadzīgiem apģērbiem un iepirkties Vēsais

0 0

zaiza

25.06.2013 18:46

esmu sheit,hm,no rudens??vai ziemas,laikam ziemas,kaut kaa taa!

kaa atradu,vairs neatceros,laikam arii mekleeju portaalus,kur pirkt/paardot,tad laikam kaut kaa izmeta sho.

dziivi nekaadi nemainiija,bet par vienu portaalu,ko atveert liidz ko tieku pie neta,man gan tagad ir vairaak :d

patiik,jo var gan tirgot,gan atrast sev,ko forshu nestaigaajot stundaam pa veikaliem,kas man,kaa 2 beernu mammai,ir apgruutinoshi :p

p.s vieniigais smaidinjus arii vareetu administraacija ieviest :D

0 0

Labumiņš :) ^^

25.06.2013 18:49

Pievienojos šodien un ļoti patīk šeit, izskatās, ka ir ļoti daudzi jauki lietotāji! :)

Uzzināju caur draugiem.lv par šo portālu un labi vien ir, ka uzzināju! :)

0 0

FASHION GIRL

25.07.2013 15:34

Portālā esmu jau kopš pašiem tā pirmsākumiem, ja nemaldos, jau vairāk kā 3 gadus. Pa šo laiku esmu veiksmīgi atbrīvojusies no liekām lietiņām, nopelnījusi papildus naudiņu, kā arī veiksmīgi iepirkusies, bet visvairāk mani priecē mainīšanās. Pirms kāda laika pārskatīju savu skapi un secināju, ka viena liela daļa no maniem apģērbiem un apaviem ir iegūti šeit - maiņas ceļā. :) arī tagad ar to ļoti labprāt nodarbojos gan sūtot pa pastu, gan tiekoties Rīgā, un, par cik rudenī pati būšu rīdziniece, ar to visu ies vēl vieglāk, ērtāk un ātrāk. :) uzķērusies uz krāpnieces šeit esmu vienu reizi, bet, manuprāt, priekš vairāk kā 3 gadu būšanas šeit, tas ir maz :))

0 0

11 - 18 no 18