125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
224 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Paštonējošais krēms- kas lieto?

Sveika, meitenes!  Es lietoju paštonējošo krēmu..Крутой Man šis krēms ir glābiņš! Lietoju- Dove. Ta ka man ir balta ada ar sarkanu tonu- man prieks - ka varu to uzlabot.  Pec krema man līdzenas nokrāsas āda. Paldies tiem, kas to izdomaja! Краснею Sanāk  daudz lētāk neka solārijs.. Es pat nelietoju  puderi vai tonalo..   Ada elpo..  

Kas vel lieto? Kam kada pieredze?Ангел

0 0

Svetlana(M)

04.12.2013 23:23

> Drebiiites. :)   Izsatas ka parastais krems.. balts tads.. No dzintars? Liekas ka ne uz ilgu laiku.. Manam kremam vesela tuba 400 ml  jau pusgadu nebeidzas:)   Un tonis ir loti bruuns?

0 0

Fashionista

04.12.2013 23:28

Man vienīgajai paliek pleķaina āda pēc kāda laika no paštonējošā? Parasti liku ļoti rūpīgi,bet varbūt es par daudz liku?

0 0

A :)

04.12.2013 23:29

> Svetlana

Nu ir kā ir ar to noturēšanos. :) Ja no Dzintars
Ja lieto intensīvi, tad noturas ilgi, nevarēšu pateikt cik ilgi,jo uz katra ādas tas iedarbojas savadāk. :)

Nu vasara kad uzliek, tas tonis ir vnk fantastisks, ne parak tums, ne parak gaiš. Pati arī esmu gaišās ādas cilveks. ada pasai loti loti gaisa. bet šo lietoju. 

Krems iekšpuse ir balts, bet uz ādas,ka jav teicu pārvēršās bruns, e vienu laiku vinu nelietoju, un tagad atsaku no jauna, paslaik tas brunums nav tads pamanams, bet kā iepriekš lietoju vizmas uz manu adu iedarbojas labi :) + vins ir barojoš u.t.t 
nepateiksu tilpumu, bet tubina nav liela, man ja labi uz kadu 1 men turas vins, ka ne mazak. . ;)

0 0

Svetlana(M)

04.12.2013 23:34

> Drebiiites. :)

Skaidrs.. Pladies par info. Bet vai uz iepakojuma rakstits kaКрутой pastonejoss?

0 0

Svetlana(M)

04.12.2013 23:38

> Fashionista

Ar tie kremiem ir taa, ka vajag loti loti rupigi iemaseet adaa. Kamer nejutisiet  ka pilnigi uzsucas. Ja jums paliks kaada kremina punktins uz adas vai uz drebes - uzreiz gaidat brunumu tajaa vietaa pec stundas.!  

0 0

A :)

04.12.2013 23:47

> Svetlana

Ja nemaldos, tas laikam,ka bija, bet neteikšu,ka bija, jo nēsmu 100% pārliecināta. ;)

0 0

Fashionista

04.12.2013 23:50

Kuru no Dove Jūs izmantojat? Tumšāko vai gaišai ādai? Kādi rezultāti?

0 0

Svetlana(M)

05.12.2013 00:02

> Fashionista

Es lietoju gaisaku ar spidumiem, ir arii  bez viniem, bet es vinus gandriiz nepamanu. Laba cena un uz loti ilgu laiku pietiks...

0 0

11 - 18 no 18