124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

melošana :(

Vairaakkaart esmu saskaarusies ar situaaciju, ka sludinajumaa noraadīts, ka prece ir jauna, bet kad taa nonaak līdz manīm , redzamas lietojuma pazīmes.. kaapec jaamelo????

Lai saglabaatu lielaaku cenu...vai kas cits???

Gaidu Jūsu atsauksmes, vai man vienīgajai taa ir gadījies............??? Raudulīgais

0 0

mjau

09.12.2013 13:19

Man,paldies dievam,taa veel nav gaadiijies.

Jo visbiežaak paardodot un mainoties tiekamies centraa.  Bijushas tikai paaris x kad jaasuuta uz citu pilseetu :) 

0 0

Chick

09.12.2013 13:20

Es, redz, ko pamanīju, ka ātrumā ievietojot sludinājumu, nepaskatās uz Izvēlni - Jauns, Mazlietots vai Lietots un atstāj pie Jauns, bet aprakstā gan min, ka mazlietots vai lietots.

Tāpēc filtrēt pēc Jauns, Lietots vai Mazlietots nav īpaši uzticamiAci miedzošs. Jāčeko katrs sludinājumsSmaidīgs.

0 0

čikorita7

09.12.2013 13:57

Ja, man ari ir tadas situacijas bijushas, ka sludinajuma rakstits jauns, vai laba stavokli un defektu nav, es saprotu ta- ka lieta ir aba stavokli- nav netira,nav novelkata, un nav caurumu, protams es aisutu labas drebites, tiesham kad atnak pacina ar prieku eju pakal, bet kad atveru esmu loti neapmierinata:( drebes netiras, caurumotas, vai ir redzemamas loti novelkajamas pazimes, tas ta loti nepatikami ir, bet nu neeju talak nemties, vai nu defektu meginu salabot pati, ja ne tad ari uzrakstu ja ir kads defekts. 

Ari nezinu kadel ir jamelo. :(

0 0

Baiba

10.12.2013 10:53

... feitiņa - paldies par komplimentu un lai labi nēsajas zabaciņi ... Aci miedzošs

0 0

kartoska6

10.12.2013 11:06

meitenes ir tā,tagad zinu to fīču kapēc tā rakstās,pati saskāros ar savu sludinājumu,meitene jautā vai tiešām tā lietiņa ir jauna,saku ka nē nav gan,viņa saka ka sludinājumā minēts ka jauna.Izrādās,kad lieku sludinājumu savu,ja paskrien garām nemanot tai sadaļai kur jāizvēlas jauns,lietots vai mazlietots,tad viņš automātiski uzliek pats ka jauns,tapēc sanāk tie pārpratumi,man tā sanāca arī vakar pašai to nezinot diemžēl.Tagad toties būšu uzmanīgāka liekot sludinājumus.

0 0

cat`s clothes

10.12.2013 11:25

> kartoska6

Jā, es šito arī esmu pamanījusi. Un  daudzām meitenēm gandrīz nav nekāds apraksts pie bildes, tā, ka nevar saprast vai tas "jauns" palicis neizklikšķināts ārā uz "mazlietots" vai tiešām jauns. Tāpēc labāk visu jāraksta aprakstā. Tas pats ir ar krāsu - ja nenorādi krāsu, automātiski ieliek "balts".

0 0

11 - 16 no 16