125 030 Sludinājumi
69 819 Lietotāji
2679 Šodien online
35 Jauni lietotāji

KRĀPNIECE!!!!

Čau, meitenes. Es ilgi esmu apkopojusi informāciju par vienu krāpnieci vārdā- Aļona Volkova. Viņa šajā adresē ir minēta krāpnieču sarakstā (ne tikai vien šajā adresē). Viņa ir apkrāpusi tik daudz cilvēku, bet joprojām staigā sveika un vesela. Cik esmu uzzinājusi, viņa joprojām nodarbojās ar savu ''biznesu'', apmānot cilvēkus. Savu biznesu Aļona ir uzsākusi, apmēram, pirms 3 gadiem. Tātad, padomājiet pašas, cik cilvēku tika apkrāpti... Aļonas stils ir piedāvāt maiņu, bet pretī neko nenosūtīt. Pārsvarā viņa darbojās ar meitenēm, kuras nedzīvo Rīgā, bet viņa ir palikusi tik bezkaunīga, ka sākusi čakarēt meitenes no Rīgas. Viņai vienmēr galvā ir 1000 veidu kā attaisnoties, kāpēc nevar tikties, kāpēc nevarēja nosūtīt preci un tml. Esmu dabūjusi pietiekoši daudz informācijas, lai Aļonu beidzot sodītu. Es pati neesmu cietusi no viņas rokām, bet mani draugi gan ir. Ja kāda ir cietusi no viņas rokām, rakstiet man privāti, es pastāstīšu, ko esmu izdomājusi. Šeit nekādu plašāku informāciju es nesniegšu, jo zinu, ka Aļona šo visu lasa. 

1 0

Emerald13

09.12.2013 14:00

Var tacu gristies policija ar iesniegumu sakara ar krapniecibu, tur pat ari var iegut datus no iedzivotaju registra par deklereto dzives vietu , gan par radiem  -caur kuriem so personu brivi var atrast  !

Neesiet kaurtigas meitenes, par to , ka esat kritusas krapnieces "nagos" nav jakaunas, sazinieties ar Bez Tabu, vini loti labpratigi risina sadas problemas, kopigi varat doties apciemot so personu !
Pasai ir bijusi loti pozitiva pieredze sadaa sakara !

Lai veicas !Smaidīgs

2 0

Emerald13

09.12.2013 14:03

Un pielauju, ka meitene pavisam noteikti katreiz sazinoties ar saviem potencialajiem "upuriem", nedodas uz interneta kafe vai datorsalonu, noteikti izmanto datoru no majam , IP adresi policija nosaka paris min. laikaa ! :)Taka , ja ir velme ieguldit nedaudz savu brivo laiku meiteni var atrast daudz aatrak, kaa adatu siena kaudzee ! Aci miedzošs

0 0

flowergirl

09.12.2013 14:07

Meitene ir atrasta, informācija par viņu ir. Doma ir tāda, ka jāsavācas kopā meitenēm, kuras cietušas un jāiet uz viņas dzīvesvietu. Policijā uz viņu ir ļoti daudz iesniegumu, bet diemžēl neviens nerīkojas.. Ja policija nevar to izdarīt, tad mums tas ir jāizdara. Netālu no viņas mājām ir policijas iecirknis, ja sanāks, tad aizvedīsim viņu uz turieni.

0 0

Lienīte Rasmane

28.02.2018 16:14

Laikam jau nekas nav ierosināts pret viņas, jo viņa Facebook tirgojas uz nebēdu :D

0 0

Vineta Jurāne

28.02.2018 16:33

Noilgums jau iestājies, tas tomēr bija pirms 5 gadiem :))

1 0

Magdalena

28.02.2018 16:34

Bankas izkrāpj vairāk. Nedomāju, kā tā ir pareiza rīcība, lai speciāli sodīt cilvēku. Dzīvē katrs atbild pēc saviem nopelniem. Labāk darīt pozitīvas lietas un domāt labas domas. 

4 3

Margueritte

28.02.2018 16:58

Viņa ne tikai ar maiņām nodarbojas, pārējo arī piekopj.

Izprasa visām varītēm lietas bezmaksas, pēc tam pārdod, tad nopērk lēti, pārdod dārgāk. Abas šīs darbības nav sodāmas, bet, tā teikt, portreta pilnīgumam.

1 3

euuva

04.03.2018 23:17

Nesaprotu kā tie cilvēki naktī guļ..

0 0

Goldeye

05.03.2018 01:29

Es no šīs meitenes vairākas reizes iepirkos, nevaru sūdzēties, saņēmu preci kāda bija foto. :oooo

2 0

1 - 9 no 9