124 989 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2750 Šodien online
37 Jauni lietotāji

par BB krēmiem

Labdien,

Meitenes padalieties ar pieredzi bb krēmu lietošanā! Vai tie spēj noslēpt šādus tādus sejas defektiņus - piņņu rētas, apsārtumus vai tikai kopumā nogludināt toni normālai sejas ādai bez problēmām. Vai tam ir kāda jēga, ja ir problemātiska āda? Skūpsts (šobrīd ārstēju pinnes, bet uz svētku balli gribās sakopties)  

0 0

elinitta

23.01.2014 17:33

Lietoju Garnier bb taukainai ādai. Man patīk. Izvēlos labāk bb, nekā tonālo. Visu nomaskē.

0 0

Parfait

23.01.2014 17:42

Vnk katram jāatrod savs produkts. Es gadiem neesmu varējusi pielāgot savai sejai tonālo. Sākot no ļoti lētiem līdz ļoti dārgiem, mana āda tos burtiski atgrūda. Līdz pārdevēja ieteica pamēģināt Dior BB, un tūlīt sapratu ka tas ir man. Ja tas būtu triks, tam nebūtu tik lieli panākumi - pāris neapmierināto no 100 :)

0 0

Leyluks

23.01.2014 17:47

> Sabīne

> LanaB

BB krēms ir jaunākās paaudzes ādas kopšanas produkts ar hibrīda formulu, kas apvieno ādas kopšanu ar minerālu pigmentiem, vienlaikus nodrošinot tūlītēju efektu un ilgstošu iedarbību - mitrināšanu, korekciju, atveseļošanu, mirdzumu pastiprinošu efektu un aizsardzību pret UV starojumu. Tam ir raksturīga tonēta tekstūra, kas nodrošina vieglu pārklājumu ļoti dabiska grima veidošanai, nomaskējot sīkās nepilnības un izlīdzinot ādas toni. 
To var lietot vienu pašu, vai kā grima bāzi. To var lietot no rītiem, pēc sporta zāles, lai atsvaidzinātu sejas ādu pēc darba dienas vai piešķirtu mirdzumu sejai pirms randiņa. 

No viņa jau nav jāgaida efekts kā no tonālā!! Tāpēc, ja vēlies slēpt ādas nepilnības tad labāk lieto tonālo krēmu vai pūderkrēmi:)) 

Un arī meitenes,kas saka ka BB krēms ir slikts, visticamāk neaz nesaprot kam viņš domāts!!!Satraukts

Saprotu kam viņš domāts un zinu visu to par ko rakstījāt, bet neredzu no tā nekādu aprakstīto efektu. Un izreklamēto labumu. Kāpēc saku mēsls - tāpēc, ka nekam nederīgs. Nejūtu nekādus uzlabojumus pēc 2 mēnešu lietošanas. Tas viss ir mārketinga triks, lai ražotājiem uzražojot ko jaunu būtu ienākumi. Līdz ar to - labāk lietot parasto krēmu + pūderkrēmu. Viņš ne pusi nesniedz no tā, ko par viņu raksta un saka. Un es no šī krēma lietošanas nebūt negaidu efektu kā no tonālā vai pūderkrēma.

Labots: šodien, 17:31

Es gan jau no vasaras lietoju Garnier BB krēmu un man ļoti patīk!! Es uzskatu,ka visu aprakstīto viņš sniedz, tāpēc esmu tikai PAR BB krēmiem:)

0 0

Runce

23.01.2014 17:54

uk ir veikali, kuros var nopirkt tos pasus BB kreemus, kas LV drogas maksaa pari 5ciem un vairaak latiniem, par 3 paundiem!

nekadas atskiribas pilnigi un galigi nav!

Agrak lietoju dargus  tonalos kremus, lai sleptu vasaras raibumus, un citus defektinus (ja tadi bij) tonalais protams pildija savu funkciju, tacu nereti nejutos isti komfortabli!Kad UK ieraudziju tos pasus BB kremus kas LV, tikai par tadu cenu, nodomaju- pameginasu, zaudet nav ko!

Tagad esmu regulari pargajusi uz BB!Atliek tikai piemeklet sev piemerotako, un BB izpilda mitrinosas, atjaunojosas, un tonizejosas funkcijas!Esmu loti apmierinata ar BB!

0 0

cirta6

23.01.2014 17:59

biodermas BB ir ļoooti labs!VēsaisManai sausai ādai,apakšā nav vajadzīgs ne taukains kr;ems,smērēju vienu un notušē un izlīdzina,tikkai cena ir 16ls

0 0

Maija

23.01.2014 20:07

Kādu nedēļu palietoju bb krēmu tad parādījās izsitumi. pavēroju ādu. to dienu kad uzliku tad izsitumi parādījās vairāk kad neliku pamazām pazuda. pagāja kāds pailgs laiciņš kamēr vispār pazuda izsitumi. neiesaku.

0 0

Leyluks

23.01.2014 20:29

> Maija

Kādu nedēļu palietoju bb krēmu tad parādījās izsitumi. pavēroju ādu. to dienu kad uzliku tad izsitumi parādījās vairāk kad neliku pamazām pazuda. pagāja kāds pailgs laiciņš kamēr vispār pazuda izsitumi. neiesaku.

Nu, manuprāt, Tev vienkārši varbūt bija kāda alergija pret kādu sastāvdaļu:)

0 0

ijeta

23.01.2014 20:59

> Lenii

raiba_saule

Faberlic produkcija vispār ir ļoti forša, tikai žēl ka manā galā nav nevienas izplatītājas :(

Man patīk Maybeline BB krēms ar sacilskābi(ceru,ka pareizi to uzrakstīju :D )

Kas tas par galu, kur nav konsultantu??? Iesaku pašai kļūt par priviliģēto klientu un pasūtīt uz mājām.

Reģistrēties var šeit- https://faberlic.com/index.php?option=com_edit&view=edit&listid=255&idperson=152957

0 0

zaptesburka

23.01.2014 21:19

BB krēmi ļoti dažādi. Nevar tā viennozīmīgi atbildēt.Tāpat, kā, ja nopirktu vienu lūpu krāsu / skropstu tušu (vai jebkādu citu produktu), nevarētu taču pēc tās izdarīt secinājumus par visām. Kvalitāte atšķiras. Ziniet, es vienreiz mūžā nopirku lūpu krāsu, galīgs draņķis, izsmērējās, neiesaku nevienam nekad krāsot lūpas.
Man kā bālģīmim visi tie Drogās nopērkamie ir par tumšu, tāpēc pasūtu ebay korejiešu ražotos... Parasti pērku tādus, kas piemēroti problemātiskai ādai, - tie nav pārāk biezi sedzoši. Bet ir gadījies pamēģināt (pirkumam līdzi nāca paraudziņi) arī tādu, pēc kā uzklāšanas seja šķita kā porcelāna lellei, bez mazākā pleķīša. Diemžēl neatceros, kāds tas tieši bija.

0 0

zeltene

23.01.2014 21:50

man kosmetoloģe teica,ka neesot nekāda starpība BB ,BB+ ,CC vai tonālais krems....

0 0

21 - 30 no 30