125 075 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
436 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Kā nosvinējāt Jāņus/Līgo?

Sveikas, pastāstiet cik interesanti un jauki nosvinējāt šos svētkus? Vai vēljoprojām svinat?

0 0

A.

24.06.2013 19:42

Kristaps ir atgrieziess? :D

0 0

> A.

Administrācija pa velti izdzēsa, tiešām pat pārliecināts esmu, ka nevienu noteikumu nepārkāpu, sazinājos, bet neatbildēja, nu gan administrācija, vismaz ierakstīju sūdzību, jo es saprotu, ja tiešām būtu ko pārkāpis, bet precīzi zinu, ka neko nepārkāpu, nevienu neapsaukāju, neapkrāpu un tamlīdzīgi, man pat bija pozitīvi profila vērtējumi kā labs pircējs un pārdevējs, tākā tas bija nepamatoti un visvairāk jau nokaitināja tas, ka tik ilgi mocījos, rakstīju, lai saliktu visus sludinājumus, bet tagad atkal tas viss ir pa jaunam jādara. :(

0 0

puma422

24.06.2013 20:10

Atkal jau idzeesa;DAdministraacija buutu labaak vnk IP noblokjeejusi;D

0 0

Lāsmas skapis

24.06.2013 20:36

Vispār ja godīgi man ari tiesam skiet, ka si persona ir izdzesta nepamatoti, man liekas tikai tapec ka vins ir puisis, nu un? te tacu drikst visi registreties, jo vins ari nebija nekads tur kas rakstija mulkibas un tamlidzigi, vins nekad ari forumos neko stulbu, tizlu nerakstiju, par ko varetu zinot administracijai, bloket.

Un ari lai pardot ko vins grib, vinam ari bija dazas labas lietas, un ja es no vina nopirku, veselas 5 lietas, šortus savam puisim, un dažus aksesuārus, viss bija perfekta, izdevas sadarboties, taka krapnieks ari vins nav, taka ludzu beidziet, netiesajiet vinju tikai tapec, ka vins ir puisis, jo seit ir domats visiem un vins ari censas sadi nopelnit, pietam darot to godigi un labi, busim draudzigaki.

0 0

Judeika :P

24.06.2013 21:57

Čau, Kriksi! :D:D

0 0

niks36

25.06.2013 19:04

Administrācijai bija pat vairāki iemesli Viņu izdzēst, kā arī Viņš pats neievēroja vairākus noteikumus.

Meitenes arī (diezgan daudz) šeit un pārdošanas jomā pārkāpj noteikumus.

Par dažām esmu jau paziņojis administrācijai, lai šeit būtu kārtība.

0 0

1 - 6 no 6