124 984 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2258 Šodien online
18 Jauni lietotāji

meitenes (( nevajag ta

man ir tada situacija, ka velos atrak tik no visam lietam ko nenasaju. un tapec pardodu visu pa tik zemam cenam. daudzas meitenes rakstija ka velas nemt(daudz vestulju bija) sarunaju ar vienu, teica viss nemu, atsutiju savu kontu, visu sarunajam, pazud, un neatraksta, otra raksta ka ari nems, sarunajam atkal neatbild. nu ja jus nevaleties nemt, vaj ari sagadijas kkas, nu nau tgt naudinjas, nu varat tachu uzrakstit par to. delj ta pazaudeju labas pircejas. ludzu ja jus sarunat kko nemt, un tad peksni pardomajat, nu tak padodiet vismaz zinju. nav jau tik gruti!!!

P.s atvainijos nav datora garumzimes(

0 0

Aiga S Akcija!

23.12.2013 23:41

> Natālija

Šāds variants būtu ļoti labs, jo mani arī mānīja ar maiņu, pēc 10 dienu rezervēšanas meitene bija jau aizmirsusi, ka rezervējusi, tāpēc es vairs nerezervēju preces neredzu tam vairs jēgu. Summa bija 15 ls.

0 0

Sangelas bērni

23.12.2013 23:44

Man ļoti patīk Natālijas priekšlikums.

0 0

Mk

23.12.2013 23:59

> Natālija

ja)) tads variants ari manuprat butu ljoti labs)

0 0

Twinkle

24.12.2013 00:30

jaa koks ar diviem galiem.. es ar prasiju lai rezervee jo naudinja kontaa ieripo tik pec nedeljas, un meitene citigi gaidija kautgan vinjai cita jau ar bija pieteikusies. man buutu nepatiikami ja paardotu citai.. :( 

0 0

LAURA

24.12.2013 02:20

diemžēl to "foršo" meiteņu dēļ, kas rezervē un pazūd es arī ļoti reti, kad vairs rezervēju.. Paldies viņām! :)

0 0

2014

24.12.2013 06:54

Uzraksts «Rezervēt» jau tā samazina pircēju skaitu, jo viņiem ir skaidrs, ka pie precītes netiks.. Labāk nelikt to uzrakstu vispār, bet pašiem pierakstīt, kas ir rezervēts un kam. Tādā veidā citas meitenes (citi pircēji) atkal jautās par precīti vairāk.. Jums būs garantija, ja nu gadījumā izjūk rezervācija - būs meitene rezervē, kas paņems. :) Tas ir viens. Otrs ir tas, ka ir meitenes, kuras tā vien cer, ka precīti nepaņems tā meitene, kas to rezervēja pirms tam - proti - atrodās pircēja, kas gatava ņemt jebkurā gadījumā. Tāda atradās, jo nebija uzraksta rezervēts. Tā tad - kaut kādu plusu (+) tomēr iegūstam :) (Saku no pieredzes) Nokautrējies

0 0

allasia

24.12.2013 10:22

Es no savas puses varu pateikt tikai to ka pasai ir mazs bernins un reti kad varu izrauties no majam.Ja man gribas kadu lietinu iegadaties tad prasu lai rezerve un visadi ir gadijes.Dazas rezervacijas nacas atcelt dazadu iemeslu del. Bet ir bijis ari ka gaidiju rinda jo karoto jau rezerveja un kad ta meitene pazuda es dabuju ko gribeju.Manuprat vajag vienkarsi sarunat rezervaciju tik uz dazam dienam un var ari ilgak ja pa to laiku neviens vairs neinteresejas.Bet meitenem kuram gribas kaut ko loti nopirkt tad par rezervetam lietam ar var paintereseties un varbut ta ka mana gadijuma rezervetajas pazud tad tu esi nakosa rinda un dabu karoto.Ja man sarunato lietinu pardotu tad ari butu skumji.Visadi jau var gadities.

0 0

evapinkovska

24.12.2013 10:23

Te tiesam daudz tadu cilveku,kuras pasas nezin ko grib...Viena taka grib solas, ka nems,piesakas cita tai jaatsaka un beigas ta pirma pec nedelas izdoma,ka tomer nenemsot...Pirms raksta sakuma labak 10x izdomat un tad bliezt vestules...

0 0

11 - 18 no 18