125 089 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2071 Šodien online
25 Jauni lietotāji

Kredīts

Čau meitenes, dāmas un dīvas :)

Vēršos pie tām, kam ir jelkāda pieredze par kredīta ņemšanu auto iegādei. Tā kā es nekad dzīvē neesmu ņēmusi kredītu un nav bijusi nekāda saskarsme ar šādu lietu, vai kāda var padalīties ar savu viedokli, pieredzi, ieteikumiem? Kādus dokumentus man nepieciešams sagatavot pirms vispār dodos uz kādu kredītiestādi?

Piemēram, kam būtu jāpievērš uzmanība līgumā, kuras kredītiestādes iesakāt - kuras, tieši pretēji - nē.

Kredītsumma ko vēlamies ņemt - 3000LVL un 1000LVL mums ir pirmajai iemaksai. Šobrīd vairāk sliecamies uz Swedbank, procenti apmierina, ir iespēja atmaksāt ātrāk.

3000,- manuprāt nav liela summa, vai tiešām viņi tik stingri stāv uz tā, ka vajag galvotāju (ja uzrādītie ienākumi viņus neapmierina)? Es saprotu, ja ņem lielas summas ir vajadzīga stabila garantija, ka ir maksātspējīgi. Bet kā šajā gadījumā?

0 0

Anii

25.06.2013 11:10

Es kredītu auto iegādiei ņēmu Hansalīzingā (Swedbankā), maksāju godīgi, daudz nepārmaksāju,  atmaksāju. Nebija nekādu problēmu. No sākuma vajadzētu painteresēties, uzrakstīt iesniegumu kredītiestādēm, lai zinātu vai vispār viņi ir gatavi tev vajadzīgo naudiņu dot auto iegādei, uz kādiem procentiem, nosacījumiem utt (visu izvērtēt) un tad noskaidrot kā tas process pie viņiem notiek man ar to saistība bija pasen, precīzi vairs neatceros visus sīkumus. 3000ls nav tik maza naudiņa, protams, ka kredītiestāde izvērtēs vai varēsi atdot. Viss atkarīgs kādā kādāiestādē griezīsies pēc kredīta, vienam vajag galvotāju, otram varbūt nevajag.  

0 0

Beta

25.06.2013 11:26

Man pašai nav bijusi šāda pieredze, bet iesaku iet uz banku (labāk vairākām bankām, lai varētu salīdzināt) un pakonsultēties pie kredītspeciālista, kas arī pateiks konkrētās bankas prasības attiecībā uz kredītu.

0 0

Rū. IZPĀRDODU!

25.06.2013 12:00

Paldies! :) Šodien to arī darīšu, vienkārši pirms eju uz bankām - sērfoju internetā pēc citu cilvēku pieredzes, lai nebūtu galīgi tupa šajā jautājumā.

0 0

1 - 3 no 3