124 890 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2622 Šodien online
29 Jauni lietotāji

atkal vilsanas :(

Ieraudziju smukus zabacinus -istas adas ziemas zabaki,uzrakstiju,meitene laipni atbildeja ka vel esot pieejami,esot 1 reizi vilkti un bez defektiem ...sorit prieciga devos uz post24 iznemt paku un iznemot zabakus -acimredzami valkati un pie tam vienam zabakam purngals atplisis,aiznesu atradit kurpniekam,kurpnieks pateica ka zabakus acimredzami kads neprasha salimejis ar moment limi,un normala labosana izmaksas uz 10 Ls .....njaaa

nu kapec vajag lietotas lietas uzdot par jaunam Kliedzošs

0 0

dziidz

30.12.2013 13:47

> Rīgas meitene

Varbūt vari vienoties arī par pasta izdevumu segšanu? Galu galā solītā prece neatbilst aprakstam...

0 0

pariseiro

30.12.2013 13:50

Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!-samaksaju 7 Ls -bet prieks manim ta ari ir nauda Satraukts

0 0

Artas skapis

30.12.2013 13:57

> Rīgas meitene

Mjaa, vismaz pēc bildes nešķiet, ka tie ir aadas, bet, protams, ka varu kļūdīties.

Manaa profilaa ir dabīgaas aadas zaabaciņi, kuriem nav nekaadu defektu un lētaaki.

Zini, esmu šeit novērojusi vienu lietu, ka paardevējaam, kuraam nav ,,uzskrūvētas" cenas, gandrīz vienmēr prece ir labaaka. Vismaz man taa ir sagadījies. 

P.S. Lai mazinaatu tavu vilšanos un ja vēlies, un der, varu Tev paardot no saviem zaabaciņiem skapī jebkurus par pusi cenas. Vienalga visu izpaardodu un tikai priecaašos kaadam izdarot ko labu.

0 0

allasia

30.12.2013 14:21

Es ari piekritu par to laimes speli.Tapec nesutu pa pastu un pat mainos tikai klatiene jo prieks manim ari 2-3lati sobrid ifr nauda.Loti priecajos ka izdodas samainities vai nopirkt nedargu un kvalitativu preci.Prieks tomer ka seit vairak godigas un labas pardevejas.Bet iesmeret cilvekam sadu preci un izdod par jaunu,tas jau ir  pat neapspriezami negodigi.Un neiet pat runa par papildus bildem vai jautajumiem,kura ir godiga pati par visu pabridinas un izstastis.Slikti ka sajos laikos uz cita rekina kads megina nopelnit,vai ari tirgo vienkarsi  ara metamas lupatas par baigo naudu.

0 0

ilzeee

30.12.2013 14:32

Tieši tāpēc preci pērku un pārdodu tikai klātienē:)

Esmu šo to šeit nopirkusi, vienmēr prece bijusi kvalitatīva. vienreiz tikai zābakiem bija caura zole, bet, pieļauju, ka pārdevēja to nebija pamanījusi (biju uzmanīga, jo man pašai vieniem zābakiem pārlūza zole uz pusēm un bija slapjas kājas).

0 0

11 - 15 no 15