124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Fotoepilācija

Sveikas!

Līdz ar Jauno gadu esmu apņēmusies vienu lietu - beidzot veikt fotoepilāciju padusēm.

Varbūt kāda no Jums to ir veikusi un ir kādas atsauksmes? Varbūt pat rekomendējat kādu īpaši labu vietu, kur veikt šo procedūru?

Lai laimīgs Jaunais gads! :) 

0 0

Rudzupuķe

07.01.2014 20:09

Mani arī šī lieta ineteresē, tieši dēl tā, ka ieaug matiņi! Smejošs Noteikti, ka atmaksājās arī.

0 0

Donna

07.01.2014 20:45

Man arī interesē. :)

0 0

Donna

07.01.2014 22:46

Tiešaam neviena nepadalīsies ar info? :)

0 0

durstīgā :)

08.01.2014 01:33

skopas te visas dal;ibnices- neviena negrib savu pieredzi izstastiit. :) vaia ri nav veikushas sho dargo proceduru?

redzeju nesen uz kuponiem atliades. zinu, ka jaapmekle daudz reizes lidz matinji vairs neaug. tas ari ir sapigi. pec kada laika var nakties atkartot. var ari iegadaies shadus epilatorus, bet dargi. tur jsperk gaismas kasetes.

0 0

dziidz

08.01.2014 09:08

O,nezināju par tiem epilatoriem. Ir info,kur tos var dabūt?

0 0

Ilona Rupā

08.01.2014 10:27

reiz nopirku uz kuponiem fotoepilaciju ka pakalpojumu. aizgaju tikai uz 3 reizem, jo, teiksu godigi, man likas parak neerts viss tas pasakums.. sakuma pirms proceduras menesi nedrikst neko vakset, tatad jaskuj. tad aizej uz seansu (nav tik sapigi ka vaksacija, bet jut tadu ka durienu, kad gaismas impulss tiek palaists) ar apmeram 3-4 dienu "rugajiem" un tad gaidi, kad tie matini saks krist ara, BET vini to nedara uzreiz! pakapeniski ~3nedelu laika izkrit tie matini, kuri to vispar taisijas darit un visu so laiku tu vai nu staiga noaugusi, vai skuj (baigi feini, ja ir problemas ar ieaugsanu, ne?), jo vakset nedrikst. 3 menesus ta nomocijos un atmetu. lieki teikt, ka tagad pec pusgada viss apmatojums ir savas vietas - gaju uz bikini un tur jau nu ir tas tumsais apmatojums, kuram vajag but, lai butu veiksmigs rezultats..

teiksu godigi - es vel neesmu dzirdejusi nevienu pozitivu atsauksmi par so ideju, bet gribas jau izmeginat uz savas adas.. var meginat to majas epilatoru - mana meistare teica, ka vinam impulsi esot daudz, daudz vajaki neka salona, bet varot lietot biezak.

(sorry, ka bez garumzimem)

0 0

eljuks

08.01.2014 11:35

arī grasījos veikt foto epilāciju, bet meistare kas ar to nodarbojas man bija pazīstama un uzreiz mani brīdināja, ka tākā esmu gaišais tips, tad diezgan ilgietilpīgs šis process un rezultāts nebūs tāds kādu varētu gaidīt:(

ļoti ideāla fotoepilācija ir meitenēm kas ir tumšais tips, kad ir tumši matiņi:).....draudzene man ir tumša un uztaisīja fotoepilāciju padusēm un bikini zonai un ir ļoti apmierināta...nebija jāiegulda daudz naudas un laiks....

mans rezumē, ka tumšajām ir super labs pasākums, bet gaišajām nē.....!

Lai jauka dieniņa:)

0 0

Parfait

08.01.2014 12:38

Paldies, ka padalījāties, es arī kādu laiku apsvēru šo procedūru, bet nu tagad būs miers :) Vēl viena lieta, ko nekad nedarītu, ir lāzerepilācija. Draudzenes vīrs bija saņēmies tikt vaļāno apmatojuma uz muguras. Murgs - esot ļoti sāpīga procedūra, tad tā mugura bijusi jēla, kā šausmenēs, tad kreveles, tālāk, pat negribēju zināt, bija efekts, vai nē :l

0 0

olena

17.02.2014 17:14

Es lietoju fotoepilātoru Silk'n Flash&Go mājās apstāļos jau divus gadus! ļoti apmierinta! Tas ari ļoti efektivs pret matu ieagšanu! Es pirku šeit 

http://www.hairfree.lv/fotoepilators-silkn-flashgo te ir vislabaks cenas, un tas ari istais distributors Latvija

un tas jau ir padargs, bet loti atri atmaksajas, ipashi ja kadai ir liels apmatojums..

0 0

1 - 9 no 9