125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

tām, kas šuj ar rokām

sveikas!

ir te meitenes, kuras šuj, bez šujmašīnas?

ka smuki nošūt vīles ar rokam?

Vispar, ko sev esat uzšuvušas, paršuvušas? padalieties pieredzē? ;)

0 0

durstīgā :)

04.01.2014 22:05

> cherry

singer (zinger) esot labas. tik vinjas ari labi maksa, ja jaunas. letas riskanti pirkt, var gadities ari viltoti un salauzti brakji. tu nau nevari zinatko tas otrs tev grib iesmeret.

0 0

rosso

04.01.2014 22:15

Visu var apgut, skatoties youtube pamacibas, nav nekas briesmigi gruts. Pati iemacijos sut ar sujmasinu neviens mani nemacija. Ka ari var lejupladet noteikta sujmasinas modela instrukciju un macities no tas. Apskaties zip.lv vai ss.lv sludinajumus par sujmasinas pardosanu. Nebus jauna, bet darba kartiba. Dazreiz tas atdot par simbolisku samaksu 5Ls. Es savu atdevu par maisu ar aboliem.

0 0

04.01.2014 22:31

> Viss tikai berniem :)

esi slinka lai aiznestu sujmasinu salabot, bet chakareties un kavet laiku lai sutu ar rokam- tur tev nav slinkums? :DDD

0 0

05.01.2014 00:59

> rosso

man nav tada interneta te laukos lai skatitos video, kuros neko nevar saprast. lielakoties tie ir bezjedzigi un der tik tadiem, kas pasi jau ir baigie geniji, kam tik vienreiz paradi gammu un tie jau mocartu laiz.
no jutubes video var tikai stulbaks palikt, sapist nervus un sabojat garigo, jo parsvara tur viss ir sveshvalodas. tas pats ar tam lidziedotajam pamacibam- jegas nekadas.

0 0

Inky

05.01.2014 02:04

> elza

Ir taču arī grāmatas, ja no interneta negribās mācīties. Esmu gājusi šūšanas pulciņā, bet lielas jēgas no tā nebija - parādīja paris lietas, kas grāmatās un youtubē noteikti ir apskatāmas un izdarāmas. Visus jaunos dūrienus un pārējās nemēģinātās lietas vispirms izmēģina uz kāda veca palaga vai nevajadzīga auduma, lai nesačakarētu šujamo.
Skolā vienīgais, ko iemācīja, bija, ka šujot ar šujmašīnu nekad neatstāj adatas audumā, bet piediedz attiecīgās vietas, jo, ja šujmašīna adata plīst, var trāpīt pat acīs. Šujot ar rokām, adatu netur mutē, jo viegli norīt. Piegrieztnes un šujamās vietas var zīmēt arī ar plānu ziepīti, nav speciāli jāpērk krītiņi. Ar auduma sķērēm papīru negriež.
Šūšanas pulciņā, kā uztaisīt jostu ar ievilkto gumiju un kā iešūt savilkto tillu svārku kuplumam. Piegrieztnes pārvelk uz koppapīra un uz auduma atstāj papildus 2 cm vīlēm. VISS.
Tā, kā, ja vēlas, visu var, tikai jāmēģina un jāstrādā un ar laiku sanāks labāk, nav jāmeklē atrunas. Jāsāk ar vieglākām lietām un pamazām jāmēģina kaut kas sarežģītāks. Ļoti gribās, noteikti var atrast arī kadu lētāku šūšanas pulciņu..

Pati gan nešuju īsti. Tikai caurumus, mazos iešuvienus, aizkarus, pārvalku un tamlīdzīgas lietas, pietika ar biksēm un svārkiem, lai saprastu, ka nav mans, bet princips jau nemainās ;D

0 0

Natālija

05.01.2014 02:44

> IngunaS

piem, te var paskatīties

0 0

Tigerlady

05.01.2014 02:44

-> elza

tas jau izskatās pēc atrunām :D , ja būs vēlme tad iemācīsies visu, arī skatoties "stulbās" youtube video pamācības, ja nebūs, tad atrunas vienmēr atradīsies..

0 0

IngunaS

05.01.2014 08:58

> Natālija

Ui. Lielum lielais paldies! Jau noskatīju vienu.Smaidīgs

0 0

IRITUXX

05.01.2014 10:24

Labots 05.01.2014 10:25

...elza...

http://www.youtube.com/watch?v=uJUL3tu-Fec

es domāju ka te visu var ļoti labi saprast...

0 0

Sail

05.01.2014 10:56

> elza, protams, vienmēr pastāv risks, ka var nopirkt kaut ko nekvalitatīvu, bet tāds risks pastāv ne tikai manis pieminētajā veikalā, bet arī citos + internetveikalos. Nu lūk, man paveicās, dabuju Singer un par zemu cenu. Pirms pirkt, iesaku palasīt atsauksmes par noskatīto šujmašīnu, ļoti noderīgi.

0 0

11 - 20 no 20