125 269 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1850 Šodien online
17 Jauni lietotāji

Soma lidojumam/ ceļošanai

Gribēju uzzināt kā jums šķiet, kāda soma ir ērtāka lidojot un pārvadājot mantas? Plusi un mīnusi? Ko pašas esat lietojušas un kas patīk labāk? Smaidīgs

Nevaru izšķirties - it kā lietošanai ērtāka ir tūrisma mugursoma - jebkurā brīdi uzliksi plecos un aiziesi, bet varbūt lidojot, ērtāk izmantot čemodānu uz ritenīšiem?

Dodat priekšroku čemodāniem vai lielajām mugursomām?

0 0

Amanda:)

05.01.2014 20:02

Manuprāt ērtāk ir čemodāns,bet es zinu,ka sportlandā var nopirkt takā palielu mugursomu uz ritenīšiem,gan kā čemodāns,un vajadzības gadījumā var uzlikt uz muguras kā mugursomu:)

0 0

zanjabella

05.01.2014 20:21

ņemot vēraa mūsu trotuaarus un ielas, tad aatri vien var sabeigt čemodaana riteņus (pēc pieredzes saku), taču aarzemēs situaacija ir savaadaaka un ja daudz mantu, tad čemodaans tomēr ir ērtaak un saudzējošaak mugurai. Vēl viens mīnuss čemodaadiem ir papildus svars.

Mugursoma ir ērta, ja mantu ir maz, turklaat var ņemt kaa rokas bagaažu, taču mīnuss atkal ir, ja paarstūķēsi ar smagaam mantaam.

Negribu biedēt, bet čemodaanu būtu ļoti ieteicams nodrošinaat ar kaadaam slēdzenēm vai ko citu, jo var apzagt. Ļoti sen lidoju ar bagaažu un bija izzagtas mantas, nezinu kaa ir tagad, visas naakamaas reizes esmu lidojusi tikai ar rokas bagaažu un problēmu nebija.

0 0

Māra

06.01.2014 19:23

Neesmu nekad ceļojusi ar čemodānu līdz ar to domāju, cik veiksmīgs risinājums tas ir. Cik noprotu aiztaisīt ciet līdz malām piekrautu čemodānu arī nav tas vieglākais uzdevums. Iedomājos par ziemu un neesmu droša vai ritenīši maz sniegā kaut ko dod Smejošs

Kā arī par mantām, rodas iespaids, ka apģērbs, kas salikts čemodānā pēc brauciena varētu izskatīties labāks nekā izņemot no mugursomas!

Vajadzēs salīdzināt, cik un kādas lietas somās vispār ieiet. Un pie reizes jāmeklē svari svēršanai Smaidīgs

0 0

cat`s clothes

06.01.2014 19:46

Čemodāns rokasbagāžai ir ērtāks, ja maz jāstaigā un ielidojot citā pilsētā, drīz vien tiec uz naktsmītni. Un vēl pluss par somas gabarītiem, ka zini, ka tā soma noteikti ir atļautajos izmēros. Liels mīnuss ir par svaru, jo koferis noteikti ir smagāks. Līdz ar to, ja brauc šopinga braucienā un vajag lielāku svaru vest, tad ar koferi jāuzmanās.

Mugursoma ir ideāla "mugursomotājiem" - ierodies savā galamērķī, bet līdz viesnīcai jāgaida daudzas stundas vai vēl nezini, kur paliksi, vai jānukļūst vēl kāda citā pilsētā, tad ar mugursomu plecos, vari iet ekskursijās pa pilsētu un būsi daudz mobilāka, nekā ar čemodānu. Mīnuss, ka mugura tomēr nogurst no tā svara, kas plecos un par gabarītiem japacīnās - man ir nācies tupēt un spaidīt somu, lai iekļautos atļautajos izmēros.

Pēc šādiem principiem vienmēr vados, ceļojot, un visbiežāk tomēr izvēlos mugursomu.

Lai veicas!Smaidīgs

0 0

Parfait

06.01.2014 19:58

Esmu dragājusi ar koferi uz ritentiņiem n-tās reizes, prieka maz, taču ja man ir jāizvēlas to visu kravu pārnēsāt uz muguras vai raut pa sniegu, tad jau labāt buksēju :) Dažās lidostās lai pārsēstos, jānoiet kilometri.....

0 0

Māra

08.01.2014 12:40

Paldies par ieteikumiem un dalīšanos pieredzē! Smaidīgs

Izskatās, ka jameklē arī mērlente, lai var nomērīt somas parametrus!

0 0

l15p15

08.01.2014 12:55

Mana pieredze lidojumos, kuri ir apmeram 10reizes gadaa, esmu biezi un daudz viilusies, protams mums sievieteem eertaak ir koferi, bet takaa man vairaak kaart lielaas bagaazas koferi ir sabojaati tad izmantoju sporta somu, jo esmu saneemusi koferi (vairaakus) bez riteniem, bet ja iespeejams un kaa es arii peedejaa laikaa iztieku tikai ar rokas bagaazu, jo ja braucu uz meenesi komandeejumaa, tad neko ipasi liidzi nenemu, jo nav jeegas, jo arzemees leetaak nopirkt, taapat ka starpiiba vai skraidi te pa veikaliem un mekle kosmetiku un higenas preces, vai tur arzemees, jo salidzinot to, ka par to papildus bagazu jamaksaa atkal nauda tapec vien iztieku ar rokas bagaazu, un ja saperku paraak daudz mantas un visadas citas lietas tad suutiisanu uzticu kurjeriem, jo daudzi LV piedaavaa ar saviem transportiem atgadat tavas mantas uz Lv un pat uz adresi ja nepieciesams

0 0

l15p15

08.01.2014 13:03

taa ka man ertaak ir rokas bagaza Koferis

bet ja ir nododama bagaza tad sporta soma, un par aizslegsanu noteikti nem veeraa, noperc mazu atsledzinu ar kuru var saslegt ravejsledzejus

0 0

mona Ra

06.03.2014 22:56

Ceļoju diezgan regulēri un tikai ar mugursomu kā rokas bagāžu. Soma pati par sevi sver mazāk, ir ērtāk visu salikt, jo ir daudzāk nodalījumu un kabatu, arī ārpusē. Bet ir viena būtiska nianse - esi tūrists vai ceļotājs... dodies ceļojumā krosenēs vai smalkās kurpēs... līdzi ņem kostīmiņus vai šortus un topiņus, kas neburzās...

Esmu arī novērojusi, ka koferus biežāk pārbauda pēc izmēriem un svara, mugursoma tomēr padodas izmēru piekoriģēšanai. Svarīgi gan izvēlēties labu mugursomu, kas varbūt pat būs dārgāka par koferi, bet tas ir to vērts.

0 0

Ieskaties

21.03.2014 00:18

Vai kāda zin, kur es varētu iegādāties palielu čemodanu, par sapratīgu cenu? :)

0 0

1 - 10 no 10