124 887 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2596 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Visforšākā un izdevīgākā lieta, ko jebkad esiet iegādājušies ebay.com

Sveikas! Es nesen sāku bieži iepirkties ebay, un ļoti patīk tur, varbūt varam padalīties, kas ir visforšākais, visizdevīgākais un apmierinošākais pirkums, ko jebkad esiet nopirkušas ebay.com?

Varbūt varam padalīties ar linkiem, jo iespējams man arī ieinteresēs! :)

0 0

puma422

26.06.2013 17:38

Nepaspeeja Kristaps uzsaakt diskusiju kaa jau izdzeesa;D

0 0

Akmentiņš

26.06.2013 17:42

Ir ļoti izdevīgi auskari, cita bižutērija. :)

0 0

Ilze

26.06.2013 18:11

Mjā, nav ko sacīt. Tādi kā Kristaps ir dīvaini cilvēki...

Šodien pat man uz mobilo atnāca sms, ka ļoti interesē mana kāzu kleita,ko ieliku vienā reklāmas portālā. SMS bij jautāts vai nevaram caur drlv sakontaktēties un visu sarunāt.  Uzrakstīju savu vārdu , uzvārdu,lai cilvēks mani atrod.

Protams, gaidīju, ka saņemšu vēstuli no kādas meitenes....Un kā Jūs domat, kas man atrakstīja??

Atrakstīja Tas pats KRISTAPS!!! Neminēšu uzvārdu. Bilde bij tāpati. Un tāda sakritība nemēdz būt. Jo arī pirms tam šeit Kristaps ir uzvedies dīvaini ar savu pārlieku lielo interesi par sieviešu drēbēm!

Protams viņš izlikās,ka neko nezin par tādu atverskapi.lv. Teica,ka viņa meitenei vajadzīga kleita....mjā...es ātri beidzu sarunu....Vnk traccina šitādi dīvaiņi...

Šonedēl vēl viens "jokainais" gribēja sarunāt atnākt pielaikot kleitas. Viņam griboties ko pieguļošu, bet vislaik atvainojās un teica,lai nedomājot,ka viņš esot slims utt.. ,ka viņam tas vajadzīgs priekš darba....

Pabrīdināju,ka man mājās ir vīrs, ja viņam tas neradīs diskomfortu, tad varam sarunāt tikšanos.....Un "brīnumainā" kārtā cilvēks vairs nekādas kleitas negribēja :D :D Protams,ka es nemaz netaisos pie sevis mājās vest visādus dīvaiņus...

MĪĻIE VĪRIEŠI, kuriem tik ļoti patīk vilkt sieviešu drēbes. Tak klusām un mierīgi pasūtiet tās drēbes no interneta veikaliem un netraumējiet cilvēkus!!!!

0 0

puma422

26.06.2013 18:19

> Kleitas-Ilze

Pilniigi piekriitu - ja ir taada slimiiga nosliece nav jaatraumee liidzi arii apkaarteejos!

0 0

Judeika :P

26.06.2013 19:11

Varbūt tā ir tā pati zeķubikšu Aira - tikai no zeķubiksēm pārgājis uz kleitām?

0 0

kika150399

26.06.2013 20:00

> puma422

jaa maan ar taa liekas,man tiesi taa pat ar vinu bija,kur staiksimies es gribu to to un tad vel nems so un to ,bet beigaas nekaa :D

0 0

kkanna

04.07.2013 23:21

man ebay patīk pirkt vāciņus priekš telefona iPhone -  maksā vidēji 1 ls un par brīvu pasta izdevumi :) 

0 0

1 - 7 no 7