125 279 Sludinājumi
69 774 Lietotāji
1863 Šodien online
17 Jauni lietotāji

Uzlabojumi janvārī!

1) Izveidota sadaļa "Favorītvēstules", kas ļaus atsevišķi atlasīt īpašas vai svarīgas vēstules. 

2) Izveidots meklētājs Forumā, kas ļaus meklēt atslēgvārdus gan forumu tēmās, gan atbildēs. Tāpat veikti nelieli uzlabojumi foruma diskusijās (iespēja citēt, labošanas laiks, u.c.);

3) Atrisināta sludinājumu dzēšanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

4) Atrisināta arī sludinājumu labošanas problēma sadaļā "Mani Sludinājumi" (vairs neaizmet atpakaļ uz pirmo lapu).

5) Izveidots Lietotāju meklētājs, kur pēc segvārdiem vari atrast sen neaplūkotu lietotāju skapjus, vai vienkārši atlasīt lietotājus savā pilsētā. 

6) Izveidots interesantākais no jauninājumiem - Lietotāju aktivitātes! Tā ir iespēja daudz pilnvērtīgāk sekot līdzi gan favorītu, gan citu lietotāju aktivitātēm. Meklē tās katra lietotāja profilā, vai savā profilā zem - Favorītu aktivitātes!

0 0

Sabīne

13.01.2014 15:17

Milzīgs paldies par 3. un 4. punktā minētajiem uzlabojumiem.

Viena jaunā fīča, kas man ne visai aktuāla un mazliet traucē - uz e-pastu nāk vēstules, ja kāds mani pievieno sev favorītos.

Nav jau nekas mega apgrūtinošs, bet neredzu jēgu šādai informācijai. Vismaz man neinteresē, ka esmu nonākusi kāda favorītlokā. Patīkami, protams, bet vai tāpēc gribu saņemt par to informatīvu vēstuli?

Jebkurā gadījumā - paldies par jebkuru uzlabojumu un jauninājumU!

0 0

Sabīne

13.01.2014 15:20

Par pasta stacijas cenu - man nez kāpēc nekādi nesanāk tā cena 2,12 eiro... kaut spiežu uz koda pirkšanu, izmet logu, ka cena būs kā atverskapi.lv lietotājam ar 25% atlaidi... gala rezultātā - nekādas atlaides nav. Tāpat par mazāko nodalījumu sanāk 1,64 Ls iepriekšējo 1,49 Ls vietā :(

0 0

Susse

13.01.2014 15:24

Sabīne, savā profilā vari labot šo iespēju, ka nevēlies saņemt vēstules epastā:)

0 0

2014

13.01.2014 15:29

0 0

AtverSkapi.lv

13.01.2014 15:36

> Sabīne

Par pasta stacijas cenu - man nez kāpēc nekādi nesanāk tā cena 2,12 eiro... kaut spiežu uz koda pirkšanu, izmet logu, ka cena būs kā atverskapi.lv lietotājam ar 25% atlaidi... gala rezultātā - nekādas atlaides nav. Tāpat par mazāko nodalījumu sanāk 1,64 Ls iepriekšējo 1,49 Ls vietā :(

Sveiki,

PastaStacijas mājas lapā cenas ir norādītas bez PVN. Kad kodu ievietosies Pirkumu Grozā, redzēsiet pilno cenu ar PVN. Rēķinu saņemsiet jau ar 25% atlaidi no kopējās summas.

0 0

21 - 25 no 25