124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

par programmu

Meitenes, Man nav iespejams sedet interneta lapas ver ciet un liek visu laiku kadu programmu lejupladet vai reklamas... Varbut Jus zinat, kadu programmu, kas pasargas no ta..

Pilnigs sviests.. Ilgak par minutio nepasedet uzreiz automatiski atver citu lapu ar piedavajumiem vai kaut ko lejupladet vai kada reklama.. 

0 0

Parfait

07.01.2014 14:04

Liels paldies, kā vienmēr, konstruktīvs risinājums :)

0 0

klimovicha88

07.01.2014 14:21

> 2014

Var pāriet pāri ar Malwarebytes Anti-Malware un pēc tam ROGUEKILLE. Ja nepieciešams - var pārlaist pāri ar Kaspersky TDSSKiller.

Secība:

1. Kaspersky TDSSKiller

2. Malwarebytes Anti-Malware

3. ROGUEKILLE

4. ccleaner VAI Registry Reviver 

5. Spybot - Search & Destroy 

P.S. Lai izvairītos no lapām, kuras mēģina kaut ko sliktu nodarīt datoram, kā arī nozagt info no datora - iesaku Malwarebytes Anti-Malware.

Malwarebytes Anti-Malware ir iespējams uzlikt to saucamo monitoringu - ja kaut kas notiek - automātiski lapa tiek bloķēta un/vai vispār netiek palasta.

Tā pat ccleaner arī veic monitoringu - šīs divas lietas visai noderīgas ikdienā :)

Nav jāaizmirst atjaunot (update) programmas, kā arī noskenēt datoru vismaz reizi nedēļā, ja pat nav nekādu viīrussu..

P.S. Tā ir, kad staigā «pa TĀM» lapām :D

Labots: šodien, 12:50

Paldies, Man Bija bralis (16 gadi) vasara paciemoties, visu vasaru no datora neatraut (kaut ko lade, kaut kadas programmas uzstada) un tagad man te visadi brinumi rodas.. :D Tik saka man es neko nesaprotu to visu vajag utt :D

0 0

Inky

07.01.2014 14:53

> winnis

> 2014

Esi laikam zinoss cilveks par datoriem.Varbut zini kas par vainu var but kad iesledzot datoru paradas zinojums ka manam windows ir beigusies licenze?

Man 7tais windows un pirkts weikala..kada wel licenzes beigasnas war tur but:D  

kaukads virus uzradas..tad atruma noladeju avg..itka visus likvideja..tagad man avast..bet ta problema nav pazudusi:( 

Ta nevajadzētu būt. Ieej Computer -> System Properties -> un zem visiem uzrakstiem apakšā jābūt 'Product ID:'. Pārbaudi vai ir tas pats, kas Tev ir uz uzlīmes, kas bija uz vāciņa (nezinu vai Tev vēl joprojām stāv uz vāciņa vai uzlīmēts uz pc kā pēc noteikumiem vajadzētu būt ;D). Ja kods jebšu tā saucama atslēga ir identiska, tad Tev ir problēma, ja ne tad vienkārši pārlabo uz savu ;)
Svarīgi ir nevienam nedot savu "product key", jo tajā brīdī Tu lauz licences noteikumus un tikko kā viņi to uzķer, Tavs legālais windows tiek ierakstīts melnajā sarakstā un pārvēršas par nelegālo.

0 0

2014

07.01.2014 14:53

Nemaz nebrīnos, kas uz tā datora pašlaik tur notiek pēc puiša apmeklējuma..

0 0

klimovicha88

09.01.2014 17:42

> 2014

Uzstādīju bezmaksas avast antivirusu bet tāda problēma kad internets sākuma bremzēja pēc tam vsp nebija iespējams pasēdēt ladeja vienu lapu tik ilgi kamēr uzspied atkal no jauna tad ieslēdzās lapa un spiežot nākamo darbību atkal ilgi ver kamēr pacietiba zūd... YouTube varēju vsp neiet video negāja! izdzesu vsp šo antivirusu un atkal ideāli lāde lapas un iet video utt

0 0

zanjabella

09.01.2014 18:42

> klimovicha88

> 2014

Uzstādīju bezmaksas avast antivirusu bet tāda problēma kad internets sākuma bremzēja pēc tam vsp nebija iespējams pasēdēt ladeja vienu lapu tik ilgi kamēr uzspied atkal no jauna tad ieslēdzās lapa un spiežot nākamo darbību atkal ilgi ver kamēr pacietiba zūd... YouTube varēju vsp neiet video negāja! izdzesu vsp šo antivirusu un atkal ideāli lāde lapas un iet video utt

Man viens datorupārzins teica, ka avasts ļoti bremzē datorus, jo nepārtraukti veic visādus nevajadzīgus pasākumus. Vispār viņš ieteica nelīdelēt pa aizdomīgām lapām un reklāmām un pietiks ar vienkāršāko antivīrusu programmu, kā man, piemēram ir microsoft security essentials, kas ļauj gan datoram normāli darboties, gan savas funkcijas labi veic. Vismaz jau vairāk kā gadu nav bijušas problēmas. Ir bijis, ka tikušies vīrusi (gan pats meta brīdinājumus, gan noskenējot uzrādījās), taču tas parasti bija, kad pašai radās aizdomas kkādu failu lādēšanā vai sveša fleša izmantošanā. Katru reizi visus vīrusus smuki izdzēš un miers.
Un pēc pieredzes varu teikt, ka labāk nepieļaut novest datoru līdz tik kritiskam stāvoklim (gan pašai, gan puikam), citādi varēs domāt par jauna datora iegādi.
Vienkāršs ieteikums: ik pa laikam skenēt datoru un nespadīt visu pēc kārtas internetā.:)

0 0

Inky

09.01.2014 19:04

> zanjabella

> klimovicha88

> 2014

Man viens datorupārzins teica, ka avasts ļoti bremzē datorus, jo nepārtraukti veic visādus nevajadzīgus pasākumus. Vispār viņš ieteica nelīdelēt pa aizdomīgām lapām un reklāmām un pietiks ar vienkāršāko antivīrusu programmu, kā man, piemēram ir microsoft security essentials, kas ļauj gan datoram normāli darboties, gan savas funkcijas labi veic. Vismaz jau vairāk kā gadu nav bijušas problēmas. Ir bijis, ka tikušies vīrusi (gan pats meta brīdinājumus, gan noskenējot uzrādījās), taču tas parasti bija, kad pašai radās aizdomas kkādu failu lādēšanā vai sveša fleša izmantošanā. Katru reizi visus vīrusus smuki izdzēš un miers.
Un pēc pieredzes varu teikt, ka labāk nepieļaut novest datoru līdz tik kritiskam stāvoklim (gan pašai, gan puikam), citādi varēs domāt par jauna datora iegādi.
Vienkāršs ieteikums: ik pa laikam skenēt datoru un nespadīt visu pēc kārtas internetā.:)

Par bremzēšanu gan nemācēšu teikt, man portatīvais stipri jaudīgs, atšķirību īsti nejūtu, bet, kā jau ieprieš minēju, šis bija vienīgais rīks, kas man palīdzēja sākotnēji aprakstītajā situācijā atbrīvoties no vīrusiem. Piebildīšu tik, ka nezinu, ko datorspeci saka par Kaspersky antivīrusu, bet Kaspersky viennozīmīgi bremzē vairāk, vismaz man..
Bet, cik cilvēku, tik viedokļu.. Ir tādi, kas ir starā par Internet Explorer un tādi, kas prasītu milzu summas par šī pārlūka lietošanu, viss atkarīgs no prasībām un skatu punkta :)

0 0

klimovicha88

09.01.2014 19:24

E jau savas ikdienas lapas vienmer gāju, kad brālis piesezhas tad ko vīns tur tik nedara un dara! vakaros ar draugu sēž kaut kādi video chati, tik dzirdu " blin vajag nolādēt tad ies" manuprāt tas bija pārsvarā biezhakais ko dzirdēju no viņa sēžam datora! Cik lamajos, aizliedzu ladēt netika ņemts vēra! Galvenais pašam  portativais iet blakām lielajam datoram tad no abiem vel kaut kādu spēli spēle brrrrr ! Pats ar savu datoru laimīgs aizbrauca prom a man sēdi brīnies! viss kas man bija man tur nav viss jauns... pat nezinu smieties vai raudāt! Pat mūzikas programma Cita! iesledzu dziesmu vienu paklausīties, beidzas dziesma un tur jau radio automātiski iet a man pat tadas lietas nebija!

pat ziņas nebija iespējams palasīt ka pa visiem saniem reklāmas, video reklāmas, spēļu reklāmas. Utt 

0 0

2014

09.01.2014 19:39

Labots 09.01.2014 19:49

> Inky

> zanjabella

> klimovicha88

> 2014

Par bremzēšanu gan nemācēšu teikt, man portatīvais stipri jaudīgs, atšķirību īsti nejūtu, bet, kā jau ieprieš minēju, šis bija vienīgais rīks, kas man palīdzēja sākotnēji aprakstītajā situācijā atbrīvoties no vīrusiem. Piebildīšu tik, ka nezinu, ko datorspeci saka par Kaspersky antivīrusu, bet Kaspersky viennozīmīgi bremzē vairāk, vismaz man..
Bet, cik cilvēku, tik viedokļu.. Ir tādi, kas ir starā par Internet Explorer un tādi, kas prasītu milzu summas par šī pārlūka lietošanu, viss atkarīgs no prasībām un skatu punkta :)

* Ievērojiet pareizu programmu konfigurāciju. !!!

Kaspersky antivīrusu - nu, var tak izmantot tikai TDSSKiller.

Palaid - iztīrīs no vīrusiem.

Jo.. Nez.. Personīgi es lietoju Avira. + malwarebytes.

Jo ?

malwarebytes bloķēs tādas lapas, kurās ir vīrusi vai apdraudējumi - nekavējoties nobloķēs.

Aizsargās sistēmu.

Tā pat ieteicams arī izmantot Spybot - Search & Destroy.

Teiksim reizi nēdēlā vienkārši pārskenēt pāri.

Protams, ka Spybot - Search & Destroy  veic arī sistēmas monigoringu.

ieteicams tādu izmantot.

Arī malwarebytes veic sistēmas monigoringu.

Tā tad Spy  bots + malwarebytes + Avira.

Neko vairāk nevajag. :)

Citas programmas var izmantot tikai reizi nedēļā noskenēt..

Citiem vārdiem sakot.

Avira - skenējam reizi nedēļā vai biežāk.

Paņemsim malwarebytes - uzliksim sistēmas monitogingu, kā arī skenēsim pēc vajadzības.

malwarebytes bloķēs sliktas lapas, aizsargās sistēmu.

Uzliksim Spybot - Search & Destroy - varam noskenēt datoru reizi nedēļā, kad nepieciešams, kā arī tad, ja ir kaut kas tāds, kam datorā nevajag būt.

Aktivizējam sistēmas monitoringu.

Paņemsim CCleaner  pro vai biznesa versiju - tīrīsim datoru pēc vajadzības, kā arī ieteicams reizi nedēļā. Aktivizēsim sistēmas monitoringu pēc vajadzības. (ieteicams)

Paņemsim TFC un iztīrīsim no datora keša atmiņu ārā - jo priekškam mums lieka «draza» datorā ?

Paņemsim RogueKiller - ja tiešam gribam kaut ko mazliet nopietnāk iztīrīt no datora - piemēram Win32.downloader.gen Lietošana TIKAI pec vajadzības. Ieteicams kādreiz tomēr noskenēt datoru. Palīdzēs arī tad, ja datorā būs kaut kas tāds, ko citi AV nespēs noķert.

Nobeigumā varam paņemt Kaspersky TDSSKiller  - lietojam pēc vajadzības.

Varat iemest google meklētājā: Remove Win32.downloader.gen Trojan(Removal Guide)

Atveram pirmo rezultātu, kur adrese sākās ar malwaretips.

- Tur dabūsim visas programmas, kuras pieminēju, izņemot Avira AV.

Meitenes!

Pārbaudiet, vai rūterim ir uzlikta parole!

Vai Jūsu bezvadu internetam ir uzlikta parole ?

Pārbaudiet, kas ir pieslēdzies Jūsu internetam - vai to tik tiešām lietojat tikai Jūs ?

(Pārbaudiet rūterī)

Izvēlamies drošas paroles.

Neapmeklējam lapas, kas mums škiet dīvainas.

Neatstājam savu personīgo info tieši tādu, kāda tā ir - mazliet samelojam.

Tas ir ieteicams. (Ar izņēmumiem)

Nedalamies ar saviem plāniem soc tīklos - mūsu dzīve ir privāta - tā nav jāzina visai pasaulei.

Ejam prom? Atstājam datoru uz paroles. Uzliekam vispirms datoram paroli.

Citiem datoriem ir pieejamas drošības sistēmas - izmantojam tās!

Nevienam nekad nesakam paroles un jebkādu citu informāciju.

Rūpējamies par datoru - tīram no putekļiem, kā arī ievērojam visas drošības prasības.

Nevajag piesārņot datoru ar nevajadzīgām lietām.

un tā tālāk............

0 0

11 - 19 no 19