125 075 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
436 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Par Pashreklameshanos!

Varbut atverskapi.lv ir iespeja izveidot vienu Temu ar Pashreklameshanos, kur viena tema meitenes izsaka savus piedavajumus!  :) Jo cik esmu pamanijusi meitenes tiko izveido diskusiju ar kadu visai interesantu piedavajumu, ta tiek dzesta, Saprotu un pienemu to, jo tad tikai butu pashreklameshanas temas foruma, bet ja butu viena Tema, kur drikst Pashreklameties, manuprat butu interesanti pasekot citu skapju izdevigiem piedavajumiem..

Ko Jus meitenes par to domajat? vai tomer ta nav visai laba doma..

P.S nav garumzimju, bet ceru doma saprasta :)

0 0

dziidz

07.01.2014 17:48

Es arī ieliku forumā,ka pārdodu trenažieri vēdera presei un vēl šo to,jo,cik saprotu,forums domāts, lai tajā piedāvātu preces, kas neietilpst sludinājumos. Bet,nē, izdzēsa! Arī no sludinājumiem izdzēsa manu nabaga trenažieri, jo tur laikam likt nedrīkst. 

Vispār vajadzētu arī tādu sludinājumu sadaļu,kur piedāvāt citas lietas,kas saistītas ar skaistuma lietām, jo,piemēram,bērnu sadaļā taču var ielikt ne tikai apģērbu,bet arī ratus u.c. 

0 0

plasticdiva

07.01.2014 17:58

> dziidz

Es arī ieliku forumā,ka pārdodu trenažieri vēdera presei un vēl šo to,jo,cik saprotu,forums domāts, lai tajā piedāvātu preces, kas neietilpst sludinājumos. Bet,nē, izdzēsa! Arī no sludinājumiem izdzēsa manu nabaga trenažieri, jo tur laikam likt nedrīkst. 

Vispār vajadzētu arī tādu sludinājumu sadaļu,kur piedāvāt citas lietas,kas saistītas ar skaistuma lietām, jo,piemēram,bērnu sadaļā taču var ielikt ne tikai apģērbu,bet arī ratus u.c. 

jā, piekrītu... 
cilvēks ieliek sludinājumu, bet tas tiek izdzēsts... Vai tad es būtu vainīga, ja šī lieta stāv manā skapī? šo portālu taču sauc - atver skapi. Kāpēc nevar likt visu, ko vēlies...pat ja skapī stāv vibrators..
Man vispār pienāca šī vēstule: Apskatot Jūsu sludinājumus AtverSkapi.lv portālā, vēlamies Jums piedāvāt reģistrēties kā Veikalam.

Kāpēc?
Sadaļa VEIKALI ir paredzēta tieši Jums, jo nodarbojaties ar uzņēmējdarbību, pārdodot jaunas preces (kas īsti nav AtverSkapi.lv idejiskais uzstādījums, jo bezmaksas sludinājumus drīkst izvietot tikai privātpersonas, pārdodot savu personīgo mantu).

Kāds domā, ka šī nav mana personīgā manta??? Kura tad manta...kaimiņa???
Es saprotu, ka gribas iepelnīt un mājaslapa prasa līdzekļus, lai to uzturētu....bet nu tad kaut kas ir jāizmaina iekšējā politikā..

0 0

2014

07.01.2014 17:58

Meitenes visādus brīnumus saliek ... Kaut vai pie kosmētikas ieliek pārdoties teiksim eiro monētas vai mēbeles un daudz citu brīnumu ir redzēts :D (Vairāk runājot ne pa forumu, bet tiešajiem sludinājumiem) Nez, varbūt administrācija domāja, ka Tu girbi uz to nopelnīt un/vai neatbilstoši ielikts vai kaut kā savādāk pārkāpti noteikumi.. Eh..

0 0

AtverSkapi.lv

07.01.2014 18:09

> plasticdiva

AtverSkapi.lv ir garderobes izpārdošanas portāls un aicinām ievērot šī portāla noteikumus, kas visiem lietotājiem ir vienādi. Lai izvietotu citas preces, kas neiederas nevienā sludinājumu sadaļā, aicinam izmantot forumu vai citus tam paredzētus portālus.

Tāpat aicinām iepazīties ar saimnieciskās darbības definējumu, kas paredz kas ir komercdarbība un kas nav. 

Mūsu portāls ir paredzēts kā vieta, kur atbrīvot savu skapi, izpārdodot/mainoties/dāvinot savas personīgās lietas, kas ir neveiksmīgi nopirktas vai vienkārši ir iekrājušās, apnikušas, bet vēl ir svaigas.
Taču diemžēl portālā tiek izvietoti arī sludinājumi, kas neatbilst AtverSkapi.lv idejai - tie ir dažādi mēģinājumi reklamēt pārpircējus, kas tirgo ebay preces, tirgotājus, izplatītājus, mājražotājus, utt. Tāpēc domājam, ka tas ir tikai godīgi prasīt samaksu par sludinājumu izvietošanu tieši no šiem lietotājiem, lai varētu turpināt realizēt AtverSkapi.lv ideju par bezmaksas portālu visiem, kas vēlas iztirgot savu skapi un dot saviem apģērbiem otru dzīvi.

0 0

winnis

07.01.2014 18:19

Pilnigi piekritu..tas kas reklame visas preces kas ir uz pasutisanu..no ebay utt..kuras pie vinam nav bet vinas tikai pasutis..tam pilnigi noteikti var samaksu piemerot.

0 0

dziidz

07.01.2014 18:22

> AtverSkapi.lv

> plasticdiva

AtverSkapi.lv ir garderobes izpārdošanas portāls un aicinām ievērot šī portāla noteikumus, kas visiem lietotājiem ir vienādi. Lai izvietotu citas preces, kas neiederas nevienā sludinājumu sadaļā, aicinam izmantot forumu vai citus tam paredzētus portālus.

Tāpat aicinām iepazīties ar saimnieciskās darbības definējumu, kas paredz kas ir komercdarbība un kas nav. 

Mūsu portāls ir paredzēts kā vieta, kur atbrīvot savu skapi, izpārdodot/mainoties/dāvinot savas personīgās lietas, kas ir neveiksmīgi nopirktas vai vienkārši ir iekrājušās, apnikušas, bet vēl ir svaigas.
Taču diemžēl portālā tiek izvietoti arī sludinājumi, kas neatbilst AtverSkapi.lv idejai - tie ir dažādi mēģinājumi reklamēt pārpircējus, kas tirgo ebay preces, tirgotājus, izplatītājus, mājražotājus, utt. Tāpēc domājam, ka tas ir tikai godīgi prasīt samaksu par sludinājumu izvietošanu tieši no šiem lietotājiem, lai varētu turpināt realizēt AtverSkapi.lv ideju par bezmaksas portālu visiem, kas vēlas iztirgot savu skapi un dot saviem apģērbiem otru dzīvi.

Piekrītu, ka no tiem,kas nodarbojas peļņas nolūkā, iekasējama maksa, un tāpēc ir atzīme- veikals. Bet ja jau ir sadaļa,kur tirgo bērnu ratus,gultas, kāpēc nevar izveidot sadaļu,kur sievietēm piedāvāt ar skaistumu,apģērbu  saistītās lietas? Piemēram,sporta inventārs, apģērbu,apavu kopšanas līdzekļi utml. Var uzlikt pārdodamai lietai cenas griestus,ja tur tā problēma. Tas ir mans ieteikums. 

0 0

dziidz

07.01.2014 18:24

Labots 07.01.2014 18:49

P.S.lai gan dažai varbūt te zābaki dārgāki nekā citai bērnu gultiņa :)

0 0

plasticdiva

07.01.2014 18:42

nu nav jau runa par pārpircējiem.  es nereklamēju citus pārdevējus, bet tikai izvietoju savas preces. 
kā tas tiek pārbaudīts vispār...

0 0

Parfait

07.01.2014 18:47

Ievērojiet noteikumus . Galvenais, ievērojiet noteikumus :D))))))) 

0 0

11 - 19 no 19