125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Minie Mouse vai kas cits?? =)

Sveikas!!!

Man pieaug maza pecina, un jau tagad vinu interese noteikti multenu varonu, tadi ka Holli, Dora un ipasi Minnija.  Jo mes  pasi fanojam par Minniju, un tas ir redzams, gan pec drebes, un rotallietam (skat.manu skapi) =)

Gribetos dalities ar Jums pieredze, kas tiesi interese Jusu bernus, par ko fano un kam grib lidzinaties? Смеюсь

P.S. A tvainojos, ka nav garumzimju. 

0 0

Sigita

08.01.2014 21:47

Man mazākā māsa fano par teletūbijiem un minniju. 

0 0

Ariana22

08.01.2014 22:10

Labots 09.01.2014 13:56

Meitenes, mana skapi ir vairakas  interesantas jaunas mantas dazadiem vecumiem ar Miniju. Cenas ir runajamas.УлыбаюсьПодмигиваю

0 0

Skārleta

09.01.2014 14:01

> Ariana22

Meitenes, mana skapi ir vairakas  interesantas jaunas mantas dazadiem vecumiem ar Miniju. Cenas ir runajamas.УлыбаюсьПодмигиваю

Labots: šodien, 13:56

Kāpēc tirgo jaunas preces, ja tavai metiņai tik ļoti patīk Minnija? Viņa tos apģērbus nevelk? Izkatās pēc slēptās reklāmas - "pērciet manas preces ar Minniju"...

0 0

atlaide 50%

09.01.2014 14:57

Manai meitinai tulit bus 3 gadini. Ik pec paris menesiem vinai mainas intereses - bet Simpsoni patika un patik vel aizvien :D vel sobrid patik hello kitty, poniji, princeses, Suklis Bobs. :)

Mazajai meitinai paliks sestdien gadins - vinai patik Sukla Boba reklama :D

P.S Nav garumzimes!

0 0

Ariana22

09.01.2014 17:30

> Skārleta

> Ariana22

Labots: šodien, 13:56

Kāpēc tirgo jaunas preces, ja tavai metiņai tik ļoti patīk Minnija? Viņa tos apģērbus nevelk? Izkatās pēc slēptās reklāmas - "pērciet manas preces ar Minniju"...

Sveika!!!! Sis drebes ir atvestas no arzemem, kur dzivo radi, un sapirka vairakas mantas ar vairakiem izmeriem, un visas sis drebes mums ir palielu,atstajam tik sava izmera drebes, tapec varbut kadam citam iepatiksies. 

Pec atverskapi.lv noteikumiem neviens nav aizliegts tirgot jaunas drebes, t.k.  gluzi sis drebes veikala nav redzetas, piedavaju nopirkt citam, ari tapec cenas runajamas. Cik man zinams pec slegtas reklamas te nav ne runas, sim terminam ir cita nozime.Aci miedzošs

0 0

11 - 15 no 15