125 093 Sludinājumi
69 794 Lietotāji
1269 Šodien online
7 Jauni lietotāji

Atkal izdzēsti sludinājumi

Vai administrācija varētu vismaz mēģināt izturēties pret visiem dalībniekiem vienādi objektīvi - ja tik ļoti tiek uzsvērta noteikumu ievērošana, tad lai tas uz visiem arī attiecas. Ja forumā nav atļauta pašreklāma, tad kāpēc katru dienu tur ir vismaz 3 latu pārdevēju sludinājumi vienlaicīgi?!  

0 0

Orhideja

09.01.2014 13:37

Manu sludinājumu izdzēsa arī. Biju ielikusi, ka mainu savu skapja apgērbu pret kleitu, bet admini to izdzēsa.

0 0

Sintija

09.01.2014 13:53

Viņi dzēš visu lauka. Atsauksmes ari, ja ir negativas, pat ja ir pamatotas. ;) Biju uz vienu meiteni uzķērusies un, lai citas netēretu savu laiku ieliku atauksmi. Nakamja diena ta jau biji izdzesta.

0 0

Skārleta

09.01.2014 13:57

Labots 09.01.2014 13:59

Ak,  nabadzītes Smejošs sliktā administrācija Vēsais Cepas par sīkumiem - aizliedza pašreklāmu...

Nevar taču taisīt pašreklāmu par apģēbiem utt. ko TIRGO ATVERSKAPI.LV sadaļās, taisi kaut 5 lapas ar latu sludinājumiem (apskatiet foruma noteikumus)

0 0

bubiitis

09.01.2014 14:15

Te bezcerīgi pret kaut ko protestēt, esmu to darījusi neskaitāmas reizes, viss velti, dzīvo vien tālāk ar to, kas uztrauc, te nevienu no administrācijas neinteresē lietotāju problēmas - tas ir pierādījies fakts!!! Pēc dažādiem gadījumiem pati sev biju pat apzvērējusies, ka no šī portāla izdzēsīšos principa pēc (negodīguma dēļ no administrācijas puses), taču redziet, te vēl esmu, un, acīmredzot, ja kaut kas mani neapmierina, pati pie sevis lai arī besos! :p

0 0

plasticdiva

09.01.2014 14:42

Labots 09.01.2014 14:42

> bubiitis

Te bezcerīgi pret kaut ko protestēt, esmu to darījusi neskaitāmas reizes, viss velti, dzīvo vien tālāk ar to, kas uztrauc, te nevienu no administrācijas neinteresē lietotāju problēmas - tas ir pierādījies fakts!!! Pēc dažādiem gadījumiem pati sev biju pat apzvērējusies, ka no šī portāla izdzēsīšos principa pēc (negodīguma dēļ no administrācijas puses), taču redziet, te vēl esmu, un, acīmredzot, ja kaut kas mani neapmierina, pati pie sevis lai arī besos! :p

nu jā, piekrītu. :) 
viss, ko varam darīt - izveidot domubiedrus draugos...agrāk tur arī nevarēja likt nekādas eortiska rakstura fotogrāfijas, tagad pilns ar to... domājams, ka kleitu un citu mantu fotogrāfijas tur nebūs aizliegtas!!

0 0

1 - 5 no 5