124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Pasūtījumu no http://www.everything5pounds.com sūtīšu prom šodien plkst. 14.00!!!

Sveikas!

Plānoju sūtījumu no šīs jaukās mājas lapas! Ieej, apskaties un ja kaut kas iepatīkas - sūti man lnku ar krāsu, izmēru un sūtījums būs klāt! Iespējams piegādāt Rīgā, Saulkrastos, arī Limbažos. 6 eiro katra prece un 2.50 eiro piegāde! Nenokavē! :)

0 0

Inky

26.01.2014 23:45

> Vita

Pirku kleitai M un legingiem-uzstiivet var,bet ikdiena staigat butu ka spiles. Gruti trapit..katru reizi savadak, nakamreiz nemsu M un var gadities,ka par lielu...ar to jarekinas,bet tas biaj leitas ko ta gaidiju :( OS izmeri vislabakie,zinu ka deres :D

Masicai bija ta,ka kleita der, bet rokas tik sauras,ka rokam jabut ka naavei,kaulainam. Neko darit, bet preces,krasas jau super, nekas :)

Man arī, legingi, kuri izmērā skaitījās UK 10-12, kas arī ir mans izmērs, vairāk uz 10tā pusi, neiet pat uz ikriem virsū :D Drīz parādīsies arī skapī pārdošanai. Dīvaini, ka zilais topiņš atnaca violets, bet it kā ir ok, labi, ka paņēmu izmēru lielāku (blakus atsauksmēs bija rakstīts, lai ņem lielāku). Pārsvarā ļoti uzmanīgi jāskatās aprakstā visi norādītie garumi un norādes, kura izmēra apģērbs ir mugurā modelei un vai izmērs ir standard/narrow fit :)

0 0

Feebe89

27.01.2014 00:17

> mazza01

Sveika.Vai neesi ieplānojusi izveidot vēl kādu koppasūtījumu,daudzas lietas iepatikās.

Sveika!

Domājams, ka koppasūtījumu veikšu uz februāra pirmajiem datumiem, tad jau pārsvarā visiem naudiņas, algas dienas un tā. Man māmiņalga! :) Tad jau došu zināt!

0 0

orhideja

27.01.2014 13:04

Man ari pieredze tada, ka kleitas, kuram noradits izmers 12-14 ir krietni mazakas! Uzspilet jau var viskautko mugura, bet tas jau nenozime, ka der... Un vel ari noradits, ka sastavs, piemeram jakai, 100% akrils (domaju, tads biezaks, ka reize ziemai), bet atnak 80% kokvilna 20% poliamids... Dzemperim 14-16 savukart bija rakstits 50% kokvilna, 50% poliamids, atnaca 95% poliamids un izmers tads uz 16/18... Ta ka nevar ticet ne izmeriem, ne noraditajam materialam. Kaut it ka preces ok, japerk kaķis maisa...:) Kurpes 5.izmers (38) ari nedereja, kaut man pat 37,5/38... 

Eh, bet drosi vien kadreiz atkal kaut ko pasutisu. Varbut pat jums pievienosos. Jaunas preces tur ienak katru dienu, ir ko acis pamielot. Smejošs

0 0

11 - 13 no 13