124 514 Sludinājumi
69 947 Lietotāji
156 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Par skapju saturiem te.

Man ir sekojošs jautājums: vai Jūs apmierina preču piedāvājums, kas ir atrodams šeit? Šeit esmu ļoti sen ... Un kādreiz man liekas, ka šeit gandrīz katru trešo lietu vēlējos savā skapī, tad tagad ļoti maza daļā no piedāvājuma uzrunā ... Protams, gaumes ir dažādas un par to nestrīgās.

Kāds ir Jūsu viedoklis,?

0 0

winnis

12.01.2014 23:20

Daudz ko seit ieraugu ko gribetu loti loti.. bet nu tam visam lietam ir augstas cenas..tapec izpaliek man :D 

Es ari no savam lietam netieku vala.. vai tiesam par dargu cenas jeb ari otrs-nevienam neinterese tadas lietas.

0 0

Katrīna :)

12.01.2014 23:22

Daudz labu lietu var šeit atrast :) dažaam gan cenas ir uzskrūvētas,bet taadu te maz :) 

Jauku iepirkšanos meitenes :) 

0 0

plasticdiva

12.01.2014 23:27

visas lietas, kuras ir manā gaumē es paturu sev un virtuālajā skapī nelieku :D tāpēc arī piedāvājums nav diez ko spožs..

0 0

Princeses mamma

12.01.2014 23:41

Šeit esmu nesen, man jau patīk. Tā kā esmu reģistrējusies, lai tīrītu/piepildītu meitas skapi, tad to patiešām var izdarīt. Nu, ok, vairāk jau ar pa māju, laukiem valkājamām drēbēm, bet tik un tā labi. Cik pārdodu, aptuveni tik arī nopērku. Labākais, ka satieku daudz jauku, atsaucīgu sieviešu. Priecājos, ka atverskapi.lv tādas ir vairākums! (Pagaidām esmu uzrāvusies tik uz pāris nejauka rakstura būtnēm.) Preču piedāvājums būs lielāks, ja pašas piesaistīsim vairāk lietotāju.

0 0

raiba_saule (NEMAINOS!)

13.01.2014 00:41

Man ir ļoti interesanti ir paskatīties ko tirgo citas :)

0 0

klimovicha88

15.01.2014 14:25

Man atkal tieshi kas loti iepatikas nav mans izmers, bet  So to emu ari seit iegadajusie un kopuma nesudzos... :)

0 0

Ir ļoti daudz, tā teikt, šroti un tirgus, bet nu jā, gaumes jau atšķiras, ir arī ļoti daudz labu lietu, arī izdevīgu, citām gan dažreiz liekas saskrūvētas cenas. Par izmēriem piekrītu - parasti vēlamā lieta ir vai nu par lielu, vai mazu. :D

0 0

Orhideja

15.01.2014 15:07

Esmu daudz labas lietas iegādājusies, bet tomēr gribētot kaut ko tādu, ekskluzīvu.:D :)
0 0

Dudinja

15.01.2014 15:12

Esmu daudz ko ielikusi favorītos ar domu,ka cena nokritīsies,liekas dikti augstas. Bet prece patīk un esmu pacietīga,jo redzu,ka citas par tādu cenu nepērk - tātad varbūt kādreiz man paveiksies. Bet ir lietas uz kurām skatos un domāju - par ko gan jāmaksā?? Jo tādu preci,kam nav izskata var atdot vai uzdāvināt,bet ne tirgot. Bet tas ir mans viedoklis. Uzskatu,ka cenu politika šeit citām precēm ir jāpārskata,bet piedāvājums man patīk. :)

0 0

dziidz

15.01.2014 15:30

Kas neder vienam, der otram, un tieši tāpēc  šis portāls ir domāts. Esmu priecīga, ka lietas, kas man neder, noder citam. Man liekas, ar tām cenām reizēm ir tā- Tu to lietu nopērc  un tā  ir īpaša , varbūt tāpēc uzlikta reizēm augsta cena, jo īpašniecei tā ar kaut asociējas, droši vien īpašu. Bet var taču parunāt, varbūt to cenu nolaiž? Ja man prasa par cenām, visu var sarunāt, ja ņem vairākas preces, taisu atlaidi. :-)

0 0

11 - 20 no 20