124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Numuru bloķēšana

Sveikas!

Vai kāda zina kā var nobloķēt telefona nr telefonam no Nokia Lumia 520, ir Okarte!

Es nekādīgi nevaru iebraukt tajā visā - itkā atradu to opciju, kur var nobloķēt, bet man prasa ka varu atzīmēt no zvanu vēstures numuru,ko vajag nobloķēt! Bet tālāk vairs neko nesaprotu, telefons salīdzinoši nesen pirkts..

Varbūt kādai/kādam ir pieredze ar šādiem tālruņiem un vispār ar nevēlamu numuru zvanu nobloķēšanu?

0 0

redlijs

13.01.2014 14:35

Labots 13.01.2014 14:36

Agrāk tas bija maksas pakalpojums, nezinu, kā ir tagad. Pajautā varbūt savam operatoram.

0 0

M. K.

13.01.2014 14:59

telefona numuru blokkesana ko pats var izdariiit ir saistiita ar citu numuriem. piemera ja nevelies lai kads tevi sazvana tu vina numuru  novlokke vai paradrese :)

ja visu laiku tas ir bijis maksas pakalpojums :) nezinu ka tagad bet tas toc ka jagriezas pie sava operatora. ssitta spaidot ttu vari netissam blokket kadu nr no sava telefona ko nemaz tev negribeetos man ta ir bijis kad neinaaju kas tas taads vispar ir :D

0 0

Inky

13.01.2014 14:59

> redlijs

Agrāk tas bija maksas pakalpojums, nezinu, kā ir tagad. Pajautā varbūt savam operatoram.

Labots: šodien, 14:36

Esmu bloķējusi numuru caur telefonu bez maksas kādu gadu atpakaļ, man to ir iespējams izdarīt uz numura uzspiežot "block contact", samērā elementāri. Cik papētīju, arī šim modelim tas ir iespējams, ja ir jaunākie update, bet tā kā Nokias pie rokas nav un vispār tādas nepārzinu, nevaru palīdzēt no pieredzes.

Varbūt šis video noder?
https://www.youtube.com/watch?v=TU0WQ9WBBfA

0 0

1 - 3 no 3