125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
234 Šodien online
1 Jauni lietotāji

ebay.com

Sveikas meitenes..var but kada drizuma veiks kadu pasutijumu no ebay.com internetveikala,es gribetu pievienoties un veikt koppasutijumu...loti vajag!

0 0

Take A SMILE

14.01.2014 18:11

> Līga

Man ir jautaajums par taam izsoleem - piem.es uzlieku savu cenu... kad tas laiks ir iztecējis un, teiksim, es it kaa uzvaru tajaa izsolee, man taa precīte automaatiski nonaak grozaa un tad taalaak es varu izvēlēties viņu izņemt no groza VAI arī nopirkt? Vai kas tur īsti ir? Man vnk.nav skaidras taas izsoles, jo vienmēr pasūtu lietiņas uz Buy It Now. (:

JAAPERK! ja pardomaa tad sazinies ar pardeveju un visu nokarto! ja gaidisi un nesamaksasi tadpardevejs atvers lietuun pec vairakam sadam neapmaksatam lietam uz kkadu laiku tiek liegts iepirkties ebaya! protams var taisit jaunu kontu utt bet vai to vajag :D 

0 0

LAURA

14.01.2014 18:12

Līga, ja uzvari izsolē, Tu šo lietu esi nopirkusi. Bet apmaksāta tā nav, tas jāizdara pēc iespējas ātrākā laikā.

0 0

Take A SMILE

14.01.2014 18:13

> Janeta

Labi,tev ir šāda problēma,bet tad kādēļ gaidīt brīdi,kad kāda kaut ko pasūtīs,lai veiktu sūtījumu reizē ar kādu?

Ps. labāk neiesaku likt kādam sūtīt,pašas pieredze rāda,ka pēdējā laikā lietas mēdz neatnākt vai atnākt ar ļoti lielu aizkavi (2 mēneši),lai nebūtu domstarpības un jāskaidrojas ar svešiem cilvēkiem,labāk atrast kādu draugu,kuram tu uzticies!

Taa kaa meitene nevar registreet savu karti paypala tad apgrutinosi ir ebaya iepirkties..jo 99% pardeveji velas lai ar viniem norekinaas tiesi ar paypal!

0 0

Take A SMILE

14.01.2014 18:16

> milanchik5

es to saprotu,bet man ta problema ir ar paypal..man citadele banka un tapec nesanak registret savu konta numuru paypal!

es tev varu pasutit preciti! ne pirmo reiz seit to kaadam pasuutu :D pa taisno uz tavu adresi! raksti privaati un visu sarunaasim..

kaa arii varu meginat  palidzet pieregistret tev karti pp lai pati vari iepirkties:)

0 0

Janeta

14.01.2014 18:19

> Take A SMILE

> Janeta

Labi,tev ir šāda problēma,bet tad kādēļ gaidīt brīdi,kad kāda kaut ko pasūtīs,lai veiktu sūtījumu reizē ar kādu?

Ps. labāk neiesaku likt kādam sūtīt,pašas pieredze rāda,ka pēdējā laikā lietas mēdz neatnākt vai atnākt ar ļoti lielu aizkavi (2 mēneši),lai nebūtu domstarpības un jāskaidrojas ar svešiem cilvēkiem,labāk atrast kādu draugu,kuram tu uzticies!

Taa kaa meitene nevar registreet savu karti paypala tad apgrutinosi ir ebaya iepirkties..jo 99% pardeveji velas lai ar viniem norekinaas tiesi ar paypal!

Jā,es to izlasīju,bet šī nav atbilde uz manu jautājumu. Mans jautājums bija-kādēļ ir jāgaida kāds,kurš pasūtīs kaut ko sev,lai varētu pasūtīt arī šai dāmai kaut ko? Pasūtīt tak var jebkurā brīdī jebko. :)

0 0

11 - 15 no 15