125 028 Sludinājumi
69 819 Lietotāji
2712 Šodien online
35 Jauni lietotāji

jūsu domas?

0 0

Parfait

17.01.2014 09:08

> Aurēlija

Detoksikacijas kuures, zilo maalu ietiishanas, pareiza pasmasaazha, kontrastdushas, aktiivs dziivesveids un pareizs uzturs- ja piekopj vel kaadus no shiem, tad jaa- paliidzees kaut cik, bet ja uzvelkot shortus un neko citu nedarot grib tikt valjaa no celulitta, taadi briinumi gan nenotiek..

meitenes, padalieties, kuras zina- kas ir taas burcinjas mazaas, kas izskataas kaa bankas, var nopirkt aptiekaas, izmanto celuliita aarsteeshanai. kaa vinjas darbojas? uzliek kaut kaadu kreemu, eljlju un masee vai neliek neko? un kaadaa veidaa vinjas paliidz? es izteelojos, ka taa kaa bankas- ''iesuuc'' to aadu ar vakuumu mazliet uz iekshu un tad tadaa veidaa maseejot tiek izmaseets tas celuliita taukshuunu slaanis. vai ka tur? :D

Varētu būt ļoti efektīvas, jo vienīgā procedūra, kas palīdz cīņā ar celulītu, ir vakuma masāža. Šis ir analogs mājas apstākļiem. Nopirku, pamēģināju, šausmīgi sāpēja. Man ir ļoti plāna āda :) Bet pamēģināt ir vērts.

0 0

belly

17.01.2014 09:27

Pret cellulīti palīdz, tikai ja iziet kursu, nevis tikai vienu reizi! Man palīdzēja..pat ja cellulīts bija man 2 fāzē !Protams,tā ir liela nauda... bet ja ir vēlēšanās tad iesaku :)

0 0

Inky

28.05.2014 18:16

Labots 28.05.2014 18:29

Eu, meitenes, piepaceļu, baigi sainteresēja šitā štelle. Gribētu lietot riteņbraukšanai legingu vietā, vai ir kāda pirkusi? Ir da-jebkāds efekts (celulīts nav problēma)? Domāju, tām mazajām masāžas bumbiņām vajadzētu darboties un pāris € pa virsu, ja ir laba kvalitāte, nav žēl pimaksāt, šā vai tā velobraukšanas/sporta vai legingu šortiņi jāpērk, bet vai kādai "ir uz rokas"? :)

0 0

Ilona

28.05.2014 18:24

Noteikti nē. Bez sportošanas un pareiza uztura neko nepanāksi. Satraukts Šis ir kārtēkais reklāmas triks. Ne velti šo biznesu sauc par pašu ienesīgāko.

0 0

Inky

28.05.2014 19:38

Tiešām neviena nav nopirkusi..?

0 0

Liene (izpārdošana)

28.05.2014 19:57

Nav vērts. Esmu nedaudz par to mācījusies un atceros to, ka nav līdzekļu, kas palīdz pret celulīti, atliek vienīgi pareizs uzturs, rūpes par sevi, lai izvairītos no tā :)

0 0

Adhara

28.05.2014 20:00

Nav vērts. Vienīgais, kas  daļēji palīdz ir vakummasāža ar aparātu, pie nosacījuma, ja zinošs speciālists un vakuma aparāts labas kvalitātes. Vienīgais - zilumi neizbēgami.

0 0

11 - 17 no 17