125 072 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2080 Šodien online
25 Jauni lietotāji

skropstu líme.

Sveikas. Vei nezinat vietu kur varu iegadaties skropstu lími?

Vai varbut kada var pa simbolisku cenu man pardot?:)

0 0

maaazaaaa

17.01.2014 22:03

Es varu pardod , ja ir interese privati

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

17.01.2014 22:17

stockmann un drogas.

0 0

Inky

17.01.2014 22:19

Ir arī Kryolan veikalā diezgan liela tūbiņa.

0 0

Drew

17.01.2014 22:21

Ja domā parasto līmi vienreizlietojamām skropstiņām:

Drogās esmu manījusi tikai caurspīdīgo līmi (bet varbūt kļūdos un ir arī citas tur). Caurspīdīgā man liekas ķepīgāka, kodīgāka un to noteikti ir daudz grūtāk dabūt nost no plakstiņiem/skropstu līnijas.

Pirms nedēļas nopirku melnu skropstu līmi Multiluksā Origo. Tā kā līme ir melna, ir jālīmē akurāti, toties, ja tomēr piesmērējas kaut kur, to var noņemt ar mitro salveti vai pat vienkārši tāpat.

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

17.01.2014 22:29

> Drew

Drogās esmu manījusi tikai caurspīdīgo līmi (bet varbūt kļūdos un ir arī citas tur). Caurspīdīgā man liekas ķepīgāka, kodīgāka un to noteikti ir daudz grūtāk dabūt nost no plakstiņiem/skropstu līnijas.

Pirms nedēļas nopirku melnu skropstu līmi Multiluksā Origo. Tā kā līme ir melna, ir jālīmē akurāti, toties, ja tomēr piesmērējas kaut kur, to var noņemt ar mitro salveti vai pat vienkārši tāpat.

A, man atkal tagad ir bail no melnas limes, adreiz leitoju tikai tadu! tad radas, kada alergija vai kas tads... un acis piepampa...O.O

0 0

Drew

17.01.2014 22:45

> Reita

> Drew

A, man atkal tagad ir bail no melnas limes, adreiz leitoju tikai tadu! tad radas, kada alergija vai kas tads... un acis piepampa...O.O

Ārprāts! Pārsteigts
Nu, tur gan bija 2 veidi to melno līmju pirms nedēļas. Taču man no šitās, ko paņēmu, nekā nebija, kaut gan nedaudz nolažoju un vienā acī iepilināju. Bet vispār nekas traks nebij.

Caurspīdīgā gan uz ādas palika līdzīga pistoļu vai superlīmei. Ja tāda acī tiek, tad gan laikam trakāk būtu. Neizlēmīgs

0 0

1 - 6 no 6