125 073 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
361 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Krapniece!

Meitenes varbūt varat ieteikt ko man darīt!? Esmu šajā saitā tikai pāris dienas tāpēc ceru, uz jūsu atsaucību.

Iegādājos no šīs pārdevējas jaku (http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=5549 ), meitene man iesmērēja reālu brāķi! Pārsteidzos ar pozitīvā vērtējuma ielikšanu, jo jaku nopirku uz vakarpusi, nedzīvoju pati Rīgā, tāpēc pirmājā brīdī likās, ka viss ir ok, bet nākamajā dienā sapratu, ka esmu apčakarēta L Vēl pietam šai meitenei jautāju kura jaka būtu labāka, ieteica 2-melnu dūnu jaku ar apkakli un zeltītu. Protams, ka zeltītā nepatika, tāpēc pirku melno. Tad meitene neko neminēja, ka pastāv varbūtība, ka dūnas var nākt ārā no jakas, vai ka apkakle var saplīst uz pusēm. Nākamajā dienā pati to atklāju, kad devos uz darba pārrunām. Novelkot jaku bija visu balta, pat tikai pakustinot jaku dūnas lido pa gaisu. Izskatās vienkārši traģiski. Nākamajā dienā pēc jakas iegādes uzrakstīju meitenei un uzdevu jautājumu kā viņa cīnījās ar tām dūnām, kas lien ārā, uz ko saņēmu atbildi, ka nevajag daudz strīķēties, tad viss esot labi, un apkakli nevajadzēja stipri raut, jo tikai tad saplīstu! Smieklīgi! Protams, ka to tik vien daru, kā staigājot strīķējos kur vien var un apkakli apžņaudzu tā, ka nav ko elpot! Ieteica, lai eju pie šuvējas, ka noteikti atmaksās izdevumus. Tā kā mamma biežāk Rīgā iedevu jaku viņai, lai aiznes un pajauta kā labāk darīt un cik tas izmaksās! Mamma teica, ka tās šuvējas pie kurām bija, visas bija šausminājušās par to, kā var tā nostrādāt jaku-nekvalitatīvi. Tas nozīmē, ka tādas problēmas ar dūnām bija arī pašai pārdevējai nevis tikai man, kā viņa to apgalvo! Protams, pēc jakas iegādes man sākās problēmas, kas pirms tam nebija! Absurds! Izmaksas kādas šuvējas nosauca par jakas salabošanu, lai dūnas nelīstu ārā ir robežās no 30-40eiro,jo odere jāparšuj! Tā kā meitene solījās atmaksāt cenu, uzrakstīju viņai, uz ko atbilde bija, ka var nosegt tikai 10eiro,jo izmaksas esot internetā atradusi, ka esot tādas! Priekškam interesēties par oderes šūšanu, ja problēmas nav tik lielas!? Pēc meitenes rakstītā visā esmu vainīga es pati! Jā, esmu, jo uzticējos! Tagad meitene saka, ka taiisu brēku, jo nekas traks tak neesot! Kā Jūs uzskatat!? Jūs nebūtu vīlušās un dusmīgas kā es!? Ja Jūs iegādātos jaku par 30eiro(lietotu), ieguldītu tajā vēl 30-40eiro tikai par oderi+5eiro par apkakli=75eiro! Tur tak sanāk nopirkt jaunu jaku bez problēmām! Vēl kaut ko acīs bāžot par citu meiteni ar kuru bijis konflikts par šo jaku! Ne bez pamata šis konflikts radies! Varbūt var atsaukties arī šī meitene! Un vel, viņa mainītu jaku atpakaļ, ja es būtu viņai nākamajā dienā rakstījusi, bet esot jau vairākas dienas pagājušas! Atvaino, es tev nākamajā dienā jau uzrakstīju!!! Es esmu tik ļoti dusmīga un vīlusies :(

Te neliels ieskats no sarakstes un dažas bildes :( http://failiem.lv/u/kuucvup

0 0

Annija

19.01.2014 16:37

> Madara

Man bija konflikts ar šo meiteni! Jo vēlējos iegādāties jaku,bet pēc ilgās gaidīšanas meitene cenu pacēla! Uzdevu tikai jautājumu par to, kāpēc cena pacelta, vai nepārdos par to cenu kāda sākumā bija, jo man nācās ilgi gaidīt, atbilde bija nē, ka jaka dārga bijusi utt. Tavā bildē redzamā jaka ir tā ko vēlējos iegādāties! Cik man ir liels prieks par to, ka es viņu nenopirku :) Un tajā pašā laikā jūtu tev līdzi, jo tas ir bezkaunīgi! Un atstāja vēl man negatīvu vērtējumu!

Cena pacelta!? Melna ar apkakli!? Murgs Raudulīgais

0 0

Man reiz tā gadījās ar MISS SIXTY dūnu jaku, biju šokā!! Pirku ārzemēs, tā kā aiznest uz veikalu ar nevarēju. Samaksāju bargu naudu, bet dūnas nāca ārā, tad pati nopirku oderes audumu un uzšuvu virsū pati. 

0 0

Annija

19.01.2014 16:43

> Annija

> Madara

Man bija konflikts ar šo meiteni! Jo vēlējos iegādāties jaku,bet pēc ilgās gaidīšanas meitene cenu pacēla! Uzdevu tikai jautājumu par to, kāpēc cena pacelta, vai nepārdos par to cenu kāda sākumā bija, jo man nācās ilgi gaidīt, atbilde bija nē, ka jaka dārga bijusi utt. Tavā bildē redzamā jaka ir tā ko vēlējos iegādāties! Cik man ir liels prieks par to, ka es viņu nenopirku :) Un tajā pašā laikā jūtu tev līdzi, jo tas ir bezkaunīgi! Un atstāja vēl man negatīvu vērtējumu!

Izlasīju atsauksmi kas tev ielikta un  pēdējais teikums lika pasmieties Smejošs

0 0

Ieskaties

19.01.2014 16:47

> Annija

> Annija

> Madara

Izlasīju atsauksmi kas tev ielikta un  pēdējais teikums lika pasmieties Smejošs

Pirms eiro atnāca cena bija norādīta 17ls. Jā tieši tā pati! Tiešām bezkaunīga meitene, manā sarakstē ar viņu arī tas parādījās.

Ir teciens- Nedari otram to, ko pats negribi saņemt! (vai kaut kā tāSmejošs )  Nebēda par cita bezkaunību Aci miedzošs

0 0

estere_

19.01.2014 17:40

To meiteni vajadzētu izdzēst no atverskapi.lv, pēc visa ko sastrādājusi un kā izturējsuies, bezkaunības kalngals!

0 0

Parfait

16.04.2014 11:03

Nu takš kā visas krāpnieces atlīdīs atpakaļ ar jaunu profilu. 

0 0

eljuks

16.04.2014 11:06

kaut kāds ārprāts, kas te notiek....tiešām bezkaunības kalngals!!!!

man pašai ir četras dūnu jakas(nike) viens dūnu mētelis(nike) un viens balts mētelis -nekur nekas nelien ārā, apsurds kaut kāds, ka šitā var izrīkoties....

man ir trīs bērni un arī viņiem ir ziemas dūnu jakas vairākas, bet nevienai nelien dūnas āra!!!

kaut gan n-tos gadus atpakaļ ārzemēs sev biju nopirkusi dūnu jaku....vot tas bija tieši šāds gadījums, kur biju tiešām balta visa!!!-bet par tādu cenu (kaut kas ap 15 euro) neko jau daudz labāku nevarēja sagaidīt....vismaz nebij žēl tās naudas.....

....bet nu šī ir klaja nekaunība, pārdot pa 30 euro lietotu jaku un šāda stāvoklī....

liels paldies par brīdināšanu, kas zin ko vēl šī meitene noklusēs!!!

lai veicas un priecīgus tuvojošos svētkus:)

0 0

regucis14

16.04.2014 11:19

Kads ir tas meitenes vards, vienkarsi neredzu no sava datora!?

0 0

21 - 28 no 28