124 984 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2258 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Facebook grupa

Pārliecināta, ka lielāka daļa no portāla lietotāju ir reģistrēti facebokā..Ir pat izveidota grupa..taču interesanti, ka grupa nav dzīva - iesaistās maz cilvēku, prece nekustās, nav pircēju/pārdevēju intereses.

Jūsu domas kāpēc neiet ar to facebooku? Un kas Jūsuprāt jāizdara, lai atdzīvinātu grupu? (jo manuprāk tas ir ērtākais un dinamiskākais veids un jauni Andeles noteikumi tracina :)))))...

0 0

2014

21.01.2014 22:47

Labots 21.01.2014 22:48

Atļaušos paust kādas meitenes viedokli:

Vienīgais Andeles plus ir liels dalībnieku skaits.

Mans viedoklis:

Jā, es pilnībā piekrītu kādas meitenes viedoklim, jo es paskatos pēc piecām minūtēm uz to grupu - jau + 20 jaunumi salikti.

Nekavējoties ir sarakses, jautājumi un rezervācijas.

Runājot par AtverSkapi grupu - mazliet tā aktiviāte samazinās.

Mazliet arī palielinās - dienā aptuveni + 18 pievienojās pie grupas.

No tā - meitenes, kuru ieraksti netiek apstiprināti Andeles grupā - viņas (es pieņemu, kā tā ir) atnāk uz AtverSkapi grupu un tur saliek visu.

Protams, ka AtverSkapi FB grupa ir mazliet neaktīva - tur nav tāda aktiviāte kā Andelē.

Tās nav gluži pērļu medības, bet es domāju, ka pašlaik tajā grupā tomēr ir kaut kāda aktiviāte novērota. :)

Es teiktu tā: 50 uz 50.

0 0

M.S.

21.01.2014 22:52

links uz grupu https://www.facebook.com/groups/457488224371630/

0 0

Jana

21.01.2014 23:02

Atļaušos komentēt..un tomēr uzskatu, ka Atverskapi grupa nav aktīva, pirmām kārtām tāpēc, ka dalībniekiem nav vēlmes gaidīt un skatīties sludinājumus..izlikt kvalitatīvas bildes (ne par visiem tagad) un vispār tur darboties..

Man gribētos, lai AtverSkapi grupa kurai ir potenciāls, jau esošie lietotāji (kas ir puse no veiksmes) izveidotu līdzvertīgo konkurentu Andelei..tikai ar saviem - maigākiem noteikumiem.

Kāpēc es to rakstu? un vispār paceļu šo tēmu? Jo man patīk portāla ideja, esmu pret stulbiem noteikumiem, un to maiņu..Un gribu darboties dzīvajās grupās :)

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

21.01.2014 23:17

ne nu andelei nav ne vainas,bet vienigi tur apstiprina "perles", kas ir pec grupas vaditajas patikas.

bet ja, vajadzetu kada veida administracijai nosutit visam vestules, ka ir sada grupa.:)

0 0

2014

21.01.2014 23:17

Andeli nevarētu pašlaik nosaukt par dzīvo grupu, jo vairākums meiteņu no tās iet prom.

Kapēc?

Noteikumu dēļ.

Ar aktiviāti tur viss ir okei. :)

Tā tad - AtverSkapi arī vajag noteikumus ieviest ?

Tikai draudzīgus visiem, jo redz kas notika ar Andeles grupu - tā vairāk nebūs tik dzīva. 

Nu, vismaz zaudēs lietotājus.. (Tikai dēļ noteikumiem)

0 0

Jana

21.01.2014 23:28

Noteikumi par bilžu kvalitāti..noteikti jā..vispār neliela sliktas kvalitātes sludinājumu dzēšana noderētu :)

No Andeles iet cilvēki..jā varbūt, bet 429 jauni lietotāji un kopējais skaits vairāk par 9000..ilgi būs jāgaida Atver skapi situāciju :) īstenība, tagad ir laiks aktīvāk rīkoties

0 0

Ievy

22.01.2014 01:16

Atverskapi.lv facebook versija nepatīk,jo...nav nekādas pircēju aktivitātes! :( AndelēMandelē pat ar visiem striktajiem noteikumiem-pievieno sludinājumu-uzreiz jautājumi un rezervācijas,pat rindas! ;) Reti pie kuras bildes nav jautājumu utt(kaut gan varbūt tos uzdod privāti)!

Atverskapi.lv facebook'ā ieeju katru dienu un laikam tikai 1x esmu redzējusi jautājumu un 1x rezervēts pie preces! :( Tieši tādēļ preces tur pat nelieku-labāk ir šeit nevis tur! ;)

0 0

Inky

22.01.2014 01:44

Atverskapi facebook grupā nepiesakos un nepiedalos, jo tur (pieņemu) tie paši sludinājumi, kas te vien būs un man ērtāk ir izfiltrēt te, pēc krāsām un izmēriem nekā skrollot cauri čupai piedāvājumu, kas neder/neinteresē.

Andeles grupā nesen pieteicos un neko sliktu nevaru teikt, ļoti forša aktivitāte, pati vēl šodien no turienes kleitu iegādājos. Tieši patīk, ka tur ir "pērļu" sludinājumi, jo meklēju drēbes ar "odziņu". Parastajiem topiņiem izmantoju atvrskapi, kur no pārdevēja uzreiz vairākas lietiņas var nopirkt. Par sludinājumu neapstiprināšanu neko nevaru teikt, jo abi mani ir apstiprināti (6 bildes katrā). Uzjautrinoši likās fakts, ka kleitai, par kuru šeit par 5 eur neviens neinteresējās, tur pa 7eur piedāvājumi bira čupām (nepārspīlēju, pāri 8 meitenēm rindā pāris stundu laikā) piedevām atradās pat tāda, kas solīja visus 10eur, ja tikai atdošu viņai :D

0 0

2014

22.01.2014 02:16

> Inky

Atverskapi facebook grupā nepiesakos un nepiedalos, jo tur (pieņemu) tie paši sludinājumi, kas te vien būs un man ērtāk ir izfiltrēt te, pēc krāsām un izmēriem nekā skrollot cauri čupai piedāvājumu, kas neder/neinteresē.

Andeles grupā nesen pieteicos un neko sliktu nevaru teikt, ļoti forša aktivitāte, pati vēl šodien no turienes kleitu iegādājos. Tieši patīk, ka tur ir "pērļu" sludinājumi, jo meklēju drēbes ar "odziņu". Parastajiem topiņiem izmantoju atvrskapi, kur no pārdevēja uzreiz vairākas lietiņas var nopirkt. Par sludinājumu neapstiprināšanu neko nevaru teikt, jo abi mani ir apstiprināti (6 bildes katrā). Uzjautrinoši likās fakts, ka kleitai, par kuru šeit par 5 eur neviens neinteresējās, tur pa 7eur piedāvājumi bira čupām (nepārspīlēju, pāri 8 meitenēm rindā pāris stundu laikā) piedevām atradās pat tāda, kas solīja visus 10eur, ja tikai atdošu viņai :D

Arī esmu Andeles grupā - katru dienu sekoju līdzi..

Arī AtverSkapi grupā :)

Tā jau tur notiek....

Izdevīgi ir pieteikties Andeles grupā - var kaut ko pārdot un tik pat daudz nopirkt vietā. :)

Droši var likt mandelē arī info par to, ko meklē.

Es vismaz dažus tādus ierakstus biju pamanījis - neviens neko par tiem nesaka, vismaz pagaidām :D

Atsaucība arī ir. :)

0 0

1 - 9 no 9