125 274 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2050 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Vai var uzticēties..?

Sveikas!

Bija meitene kura gribēja, lai sūtu pa pastu preci, bet ar pēcapmaksu, jo viņa kontā naudu neturot..

Es tā padomāju- a kā es varu zināt, ka Tu man vēlāk samaksāsi (viņai bija viena atsauksme labā, bet nebija pieraksīts par ko..) vai tikpat labi neaizies uz pastu pakal...

Beigās pateicu, ka ar pēcapmaksu nekur nesūtīšu..

Gribēju zināt kā Jūs šādā situācijā rīkotos? 

0 0

Parfait

26.01.2014 11:59

Tiesu izpildītāji ievēro un ietur likumiskos 30 % no ienākumiem. Atrunas :)

0 0

winnis

26.01.2014 12:09

es ari tikai par prieksapmaksu, jeb ir bijusi gadijumi ka sakuma ari pusi summas pectam sanemot otru:)

0 0

Salna

26.01.2014 12:18

Vienreiz sūtīju, apčakarēja un paciņu neizņēma meitene. Solījos otrreiz vairs nesūtīt, bet meitene atkal līdz galam man neuzticējās, noriskēju un viss bija ok. Riskēju, jo ar meiteni bija ļoti laba komunikācija. Ka nākamreiz darītu, nezinu, skatītos pēc situācijas. 

0 0

Ievy

26.01.2014 12:37

Labots 26.01.2014 12:38

Ar pēcapmaksu esmu sūtījusi tikai 1x,jo visi parasti piekrīt priekšapmaksai!Parasti pajautāju kā labāk pircējam(ja grib sūtīt pa pastu)-ar priekšapmaksu vai pēcapmaksu!Tajā vienā reizē man atbildēja,ka grib tikai ar pēcapmaksu-tad nu nosūtīju un viss bija OK! :)

...

Pati ar pēcapmaksu esmu saņēmusi precītes vismaz reizes10!Jo man ir gadījušās pārdevējas,kas saka,ka sūta tikai ar pēcapmaksu-tā esot viņām labāk un izdevīgāk! :)

0 0

Mhm..

26.01.2014 12:47

> Ievy

Ar pēcapmaksu esmu sūtījusi tikai 1x,jo visi parasti piekrīt priekšapmaksai!Parasti pajautāju kā labāk pircējam(ja grib sūtīt pa pastu)-ar priekšapmaksu vai pēcapmaksu!Tajā vienā reizē man atbildēja,ka grib tikai ar pēcapmaksu-tad nu nosūtīju un viss bija OK! :)

...

Pati ar pēcapmaksu esmu saņēmusi precītes vismaz reizes10!Jo man ir gadījušās pārdevējas,kas saka,ka sūta tikai ar pēcapmaksu-tā esot viņām labāk un izdevīgāk! :)

Labots: šodien, 12:38

Cik es pati esmu prasījusi- visas tikai ar priekšapmaksu :D

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

26.01.2014 12:49

Es vienmer izsutu dpreciti tani pasa vai nakamaja diena,kad ieskaita naudinu. Ir bijusi tada situacija,ka atteicos meitenei sutit ar pecapmaksu,a,si man ielika sliktu atsauksmi. :/ 

0 0

Ieva

26.01.2014 12:53

Gan pati piekrītu priekšapmaksai, gan arī izsūtu preci pēc naudiņas saņemšanas, uzticos cilvēkiem, kamēr vēl viss labi un nav bijuši pārpratumi :))

0 0

11 - 17 no 17