125 014 Sludinājumi
69 821 Lietotāji
2745 Šodien online
37 Jauni lietotāji

sausa sejas ada.

Labs ritins,varbut jus seit varat kaut ko ieteikt!!!

Man ir loti sausa sejas ada(loti sausa ka pat lobas).

Varbut kadu kremu ieteiksiet.

0 0

MaZaRiiTe

26.01.2014 12:06

> PAPILDINATA GALERIJA.

neviena tipa niveja nepalidz,ne krievu razojuma kremi nepalidz,ne dargais elemis krems nepalidz.

Laikam jau kaa kuram.

Vēl ir labs bērnu krēms - Chicco  - Cold wind cream (palīdzēja no pirmaas reizes)

0 0

2 bernu mammina.

26.01.2014 12:14

paldies sadi tadi jaunumini ir sadzirdeti tagad tik jaizmegina.

visur jau daudz gudri raksta,bet gribejas pieredzejusu cilveku viedokli dzirdet.

paldies paldies!!!

0 0

allasia

26.01.2014 12:17

Esmu vel pagajusa ziema saskatusies ar tadu problemu,ka sausa ada ne tikai sejai bet ari rokam.Pilnigi pec dazam minutem pastavot ara pec tam plaisas paradas.Iesaku Siberikas firmas kremus.Ir tiesi ziemai paredzeta  serija gan sejai gan rokam.Vienreizeja kosmetika,jo ada pec tam ir tik maiga un samtaina,esmu sajusma.Pamegini.

0 0

Crazzy

26.01.2014 12:18

Dazkaart man peec pastaigas seja ir kaa savilkta un sausa, nedaudz Bepanteena un probleema zuud kaa nebijusi. :)

0 0

2 bernu mammina.

26.01.2014 12:30

Man ne tikkai ziema!!!

ka saka---zimoj i letom odnim cvetom!!!

0 0

anda

26.01.2014 13:05

> 2 bernu mammina.

Man ne tikkai ziema!!!

ka saka---zimoj i letom odnim cvetom!!!

Man taa pati probleema, un ne tikai sausa sejas aada, bet ziemaa arii rokaam aada loti sausa. Vasaraa gan mazliet mazaak, bet vienalga lobaas... Šad tad pat sausums iezogas uzacīs...

Biju pie dermatologa - izrakstiija losjonu, kuru taisiija aptiekaa. Paliidzeeja labi. Nebija daargs, bet dereeja tikai uz 2 nedēļaam, tad atkal jaataisa jauns (nu protams, jaraksta recepte jauna), tapēc atteicos, jo katru reizi iet un maksaat naudu par recepti + vizīti nevaru atļauties. Tas dakteres secinaajums bija - nepareiaaza eesana, stress, saldumi u.t.t

Bet, esmu atradusi ideaalu variantu sev, kas man paliidz uztureet adu kaut kados ramjos.. Vismaz reizi 3 meenesos mezoterapija (saapiiga), tad uz kadu laiku ir miers + reizi vai divas nedelaa skrubis  + Dzintara maska vistosai un sausai adai (sis nu ir atradums), katrai dienai dziļi mitrinosi kremi (esmu savus atradusi) un retu reizi pabaroju adu ar kadu barojosu kreemu. Ka man teica dermatoloģe - ellas, sviesti uc taukainie adu nemitrina!

0 0

sa333

29.01.2014 15:29

No savas puses iesaku Kiehl’s ultra facial cream. Arī man šobrīd ir diezgan sausa āda ar tendenci mazliet lobīties un krēms palīdz ar šo problēmu cīnīties.

0 0

Elīna (ARĪ MAINOS!)

29.01.2014 15:46

Man tada pati problema, tikai nevis pa visu seju, bet T zonaa un deguna saanos. Nu, kas palidz man ir, skrubis..vai veikala pirkts vai majas gatavots un tad ar mitrinosu kreminu un nekas nelobas viss gludi un feini :) 

0 0

11 - 18 no 18