125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
226 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Tonālais!

Sveikas! Ar steigu tuvojas viens pasākums, bet man uz sejas uzmetušās pāris skaistas pumpas. Tā kā tonālo nelietoju, tad varbūt kāda var ieteikt kādu tonālo saprātīgā cenā un ļoti gaiša tonī, jo esmu baltais cilvēciņš, kurš nemīl sauli. Paldies! :)

0 0

Karina

26.01.2014 14:59

es jums ieteiktu lietot korektoru nevis tonaalo, jo pumpas tonaalais tik labi nepaslēps :)

0 0

Inky

26.01.2014 15:08

Ja esi no gašajām kā es, tad būs grūti. Vienkārši jāiet uz Drogām un jāpēta visi gaišie toņi. Man personīgi, visi ir par tumšu, visgaišākais, kas salīdzinoši vismazāk ir par tumšu ir FitMe, bet tas pumpas pārāk nenosegs. Ja tur izdodas atrast, tad būs ok.

Vēl Disco veikalā ir Pupa firmas tonālais, kur varētu būt arī pareizais tonis, kas puslīdz ok nosedz, bet konsistnce līdz galam nepatīk (bet mēs bālie nevaram izvēlēties, jāņem to, kam tonis der :D)

Un nākamais, kas man patīk vislabāk, bet nespēju atļauties, ir Make Up For Ever tonālais krēms MatVelvet+ gaišākais tonis nr15, perfekti visu nosedz, bet cena ap 27Ls

Tieši pumpām labāk ieteiktu pamēģināt piemeklēt kādu korektor-zīmuli, tikai tur ļoti jāuzmanās ar toni. Tiesa, arī tiem neesmu pietiekami gaišu toni atradusi, bet neesmu arī padziļināti meklējusi, jo šim nolūkam izmantoju vecā MUFE tonālā pārpalikumus..

0 0

Karina

26.01.2014 15:20

Labots 26.01.2014 15:21

>Inky

Es arī esmu balta, make up forever ir nu ļoooti forši korektori gan dažaadu toņu paletes kopaa ar zaļo (apsartumiem), gan atsevišķi, šaadi izskataas, man pat gaišaakais no tiem bija paaraak gaišs, protams nav no lētajiem, bet uz ilgu laiku un kvalitatīvs :)

0 0

1 - 3 no 3