125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2054 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Lai ziema silti

Skatos, ik pa laikam kads mekle siltus siltus ziemas zabakus lai kajas nesalst.Tad velejos uzzinat kads tad ir jusu ziemas apgerbs kura jutaties silti un labi:)

Man ziema ikdiena ir praktiska pieeja-sada tipa apavi, kalpo jau otro sezonu,(kajas var vilkt pat plano zeki, ja ilgi pa pelkem brien tad paliek mitras kajas bet ziema sniega ne reizi) un  siltas ziemas bikses:)(taka sleposanas, tik wienkarsakas..daudz kur pardodas..uz kabatam citam dimantini meitenem un biksem interesantas suves) un esmu sajusma.Nemaz negribu list tajas aukstajas dzinsas ne ar ieks ka cita:D  Un ja ilgak jauzturas ara aukstuma, tad wiennozimigi galwa piziks:))

0 0

Vita Dūra

27.01.2014 22:22

Un es būšu tā, kura tieši tuntulēsies, jo es zinu to skraidīšanu... Man pietika pasēdēt ziemā salūzuša autobusā, tagad viss, pamēģini kaut pirkstiņam nosalt... Mokas :(

0 0

Agrā jaunībā arī bizoju pa salu plānās drēbītēs un bez cepures,  tagad gan- siltums un komforts svarīgāks. Bet man liekas,ka uggos un pufaikā arī var būt smuka un piemīlīga, piemēram, ja sejā ir smaids Skūpsts

0 0

Agrā jaunībā arī bizoju pa salu plānās drēbītēs un bez cepures,  tagad gan- siltums un komforts svarīgāks. Bet man liekas,ka uggos un pufaikā arī var būt smuka un piemīlīga, piemēram, ja sejā ir smaids Skūpsts

0 0

Vita Dūra

27.01.2014 22:47

Raudāt es nemēdzu :D Joks. Nu lai vai kā, vecis vnm pamanīs garmatainu blondīnu,nevis sievieti adītā tūtē un dūnu biezā mētelī :) Man patīk vērot šīs lietas un pasmiet pie sevis. Studiju laikos mēs ar draudzeni gājām uz augstskolu. Botes, samiegojušās. Ejam, pretī nāk puiši. Mums tieši garām, pretī viņiem, iet meitene, līdzīgi ar kā šeit parakstīju, viņi mūs pat nepamanīja,vel abas pasmejamies, re re, iesim vakara uz klubu, sapucejusas ka si,tad redzesim ka garam ies :D

0 0

Vai kādam ir VĒL lētāk? :)

27.01.2014 22:53

Labots 27.01.2014 22:54

Ehh...Tādi jau ir tie veči, kā lai saka, nedaudz primitīvi Aci miedzošs 

0 0

Vita Dūra

27.01.2014 22:59

Ne visi, bet leila daļa. Un man par pārsteigumu, nevis nenobrieduši jaunieši, bet arī vīrieši kuri var jau saukties par vīriešiem. Ir izņēmumi...Kā man pirmā mīlestība, sarāja, ka ziemā ārā rakstu viņam sms un saldēju rokas:D ir jau visādi:)

0 0

winnis

27.01.2014 23:01

Prieks ka tik wairumam swarigaka weseliba:) 

par tam "mazapgerbtajam" tiesam sausmas kaulos saskrien ieraugot uz ielas:D bet gan kadreiz ari saks tuntuleties lidz pasaldes kautko:/..

Es no sawam "caukstenem" un sportiskajiem ziemas puszabakiem izkapju kad jadodas kautkur, ar super pukainu ieksu  ugg tipa zabisos, tad ar gariem zobiem dzinsenes ar zekubiksem apaksa un tad war laist:D 

Es ari retu reizi esmu dzirdejusi no puisiem ieraugot tadas meitenes..-tai nu gan bernus negribas:D ari ta gadas:)

0 0

winnis

27.01.2014 23:04

> Õddr

Man arī vienalga,ka es izskatos ziemā,kad ir sals, it īpaši tāds :D Bet mani glābj vēja un mitruma necaurlaidīga speciālā plānā sporta virsjaka :)  Žēl,ka nav gara, arī neatteiktos, lai ir zem ceļiem vai pat līdz papēžiem,ja vajag kaut kur izskriet, kaut segu ņem līzdi :D

Es ari labu laiku sapnoju pa weja un mitruma necaurlaidigu sporta kurtku..tikai patreiz pasaliti tadu iegadaties:D 

par segu waru tik pieminet, ja naka kautkur ar vilcienu doties tad soma pledu keru lidz:)ja nu auksti tad wismaz kautkas sasildit spes mazliet:)

0 0

winnis

27.01.2014 23:07

> Vita

Ne visi, bet leila daļa. Un man par pārsteigumu, nevis nenobrieduši jaunieši, bet arī vīrieši kuri var jau saukties par vīriešiem. Ir izņēmumi...Kā man pirmā mīlestība, sarāja, ka ziemā ārā rakstu viņam sms un saldēju rokas:D ir jau visādi:)

Vismaz apsweicami kad saraja:) 

0 0

11 - 19 no 19