125 137 Sludinājumi
69 787 Lietotāji
170 Šodien online
0 Jauni lietotāji

valentīndiena

Meklēju idejas Valentīndienas svinēšanai, varbūt kādai ir kāda interesanta, neparasta ideja!

Kā arī var padalīties kādas dāvanas esiet dāvinājušas citiem un kādas saņēmušas!

Veiksmīgu dienu! :)

0 0

bubiitis

28.01.2014 11:42

Ja ir doma tieši puisim kaut ko dāvināt, tad pagājušajā gadā es izdomāju dāvanu 2 in 1 :D aplīmēju kastīti bez vāka ar krepapīru un sirsniņām, savukārt iekšā ieliku/nopirku četras pudelītes ar alkaholisko kokteilīti "Cosmopolitan" - tā kā pudele tam ir caurspīdīga, bet pats dzēriens ir nopērkams arī indīgi sarkanā/rozīgā krāsā, tad izskatās efektīgi. No šīm četrām pudelēm noplēsu visas etiķetes un vietā, kur tās bijušas, salīmēju sirsniņas un etiķešu vietā man bija vēl uzlīmēti uzraxti, uz vienas piem. uzlīmēju "arī es mīlu alu, taču tevi mīlu stiprāk par alu, jo es patiešām mīlu alu " :D vai arī uz citas "brūvēts ar daudziem apskāvieniem un būčām tikai priekš tevis" utt. uz katras no tām. Visa četras saliku smukajā kastītē un iesaiņoju ar caurspīdīgu papīru, augšpusē sasienot - viņam ļoti patika, un galu galā, abi kopā arī varējām nosvinēt v-dienu, iemalkojot kokteilīti pie kādas romantiskas filmas :)

Draudzenēm savukārt pagājušajā gadā gatavoju sirsniņas no sarkana diega - nopirku sirsniņveida balonus, un aptinu tos ar pva līmē mērcētu diegu vairākās kārtās. Tad, pēc stundām 6, kad diegi bija pilnībā nožuvuši un nebija vairs ar līmi slapji, balonu pārsprādzināju un man plika smuka sirsniņformas 3D diegu sirds - pārsprāgušo balonu pa spraugu izņēmu ārā :) Pašu diegu sirsniņveida formu vēl iekāru smukā lentītē, lai kaut kur var pakārt :) ja grib, var vidū vēl samest daudz, daudz no papīra izgrieztu sirsniņu :) meitenēm ļoti patika :)

p.s. ja kāda no manām idejām iepatikās un arī savus mīļos vēlaties iepriecināt ar ko līdzīgu, varu pat nosūtīt bildes, kāds man bija šo ideju rezultāts :))

0 0

kakis10

28.01.2014 11:48

Paldies! Man patika ideja par baloniem! :)

0 0

bubiitis

28.01.2014 11:50

Tik tiešām, arī skaisti :)

0 0

maaazaaaa

28.01.2014 12:15

gudriem.lv kuponi ir interesanti :)

0 0

1 - 4 no 4