124 722 Sludinājumi
69 898 Lietotāji
2453 Šodien online
33 Jauni lietotāji

Kur pieaudzēt matus?

Sveikas! Vai kādai no Jums ir pazīstama kāda laba meistarīte, kas pieaudzē matiņus? Būtu labi, ja būtu pēc iespējas lētāk, un lai būtu iekļauts darbs+materiāls. Interesē kapsulu pieaudzēšana. Rīga. 

0 0

iluta.nemme

29.01.2014 14:29

Es pieaudzeju. Paris darbi redzami draugos.lv iluta nemme

0 0

Orhideja

29.01.2014 14:30

Vai tad savu matu nav?

0 0

Judeika :P

29.01.2014 14:42

> lvgirl

Vai tad savu matu nav?

Oij,oij :D:D

0 0

Orhideja

29.01.2014 14:52

Nu es jau neko. Vienkārši pieaudzēti mati izskatās neglīti. Es tomēr par to, ka savs paliek savs, lai arī kādi tie nebūtu. :)
0 0

Peliite

29.01.2014 15:06

Pati pieaudzeju matus pie Elīnas Bērzkalnes (Kadiķes) , viņa dzzīvo Taalsos, bet strādā reizi nedēļā Rīgā Āgenskalnā. ļoti esmu apmierināta.

0 0

Kriksis

29.01.2014 15:07

> lvgirl

Nu es jau neko. Vienkārši pieaudzēti mati izskatās neglīti. Es tomēr par to, ka savs paliek savs, lai arī kādi tie nebūtu. :)

Nu nepiekrītu, ka pieaudzēti mati izskatās neglīti, tieši otrādāk - izskatās skaisti...protams, ja pareizi pieaudzē nevis iet pie neprofesionālām meistarēm. Pašai bija pieaudzēti un ļoti skaisti un dabīgi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet iesaku iet uz pieaudzēšanu pie Santas Zvaigznes. Vari viņai draugos uzrakstīt. Ļoti jauka un laba meistare. :)

0 0

Peliite

29.01.2014 15:09

http://www.draugiem.lv/profhair1.weebly.com/

Viņas web lapiņa!

0 0

Peliite

29.01.2014 15:13

Nēsāju gan matus uz kapsulām, un aizmugurē piešūta trese. ļoti apmierināta. Kas tur neglīts, ja izvēlas atbilstošu matu garumu un toni.

0 0

Princess♥

29.01.2014 15:18

Labots 29.01.2014 15:19

> kriksis

> lvgirl

Nu nepiekrītu, ka pieaudzēti mati izskatās neglīti, tieši otrādāk - izskatās skaisti...protams, ja pareizi pieaudzē nevis iet pie neprofesionālām meistarēm. Pašai bija pieaudzēti un ļoti skaisti un dabīgi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet iesaku iet uz pieaudzēšanu pie Santas Zvaigznes. Vari viņai draugos uzrakstīt. Ļoti jauka un laba meistare. :)

Varētu, lūdzu, atsūtīt viņas linku? Draugos ļoti daudzas ir ar tādu vārdu uz uzvādu :D

0 0

Kriksis

29.01.2014 18:48

> Princess♥

> kriksis

> lvgirl

Varētu, lūdzu, atsūtīt viņas linku? Draugos ļoti daudzas ir ar tādu vārdu uz uzvādu :D

Labots: šodien, 15:19

http://www.draugiem.lv/user/395651/#... - šeit links. :)

0 0

1 - 10 no 10