124 906 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2580 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Pirkums no pārdevējas "Õddr"

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Parasta tabula"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;}

Man ir tāda situācija. Iegādājos no pārdevējas "Õddr" mēteli, kas sludinājumā bija apzīmēts kā "JAUNS". Nekādu defektu klātesamība nebija pieminēta. Nu "jauns" visi „a apriori” uztver kā preci, kas ir bez defektiem. Nopirku no pārdevējas šo preci un palūdzu nosūtīt pa pasta staciju, tā kā netieku mērīt, jo maziņš bērns mājās. Prece tika atsūtīta, bet apskatot to tuvāk, ieraudzīju, ka mēteļa odere ir šķībi piešūta un apakšmala gandrīz visā tās garumā sadrāklēta ar roku, lai noslēptu, ka pirms tam bija atirusi. No sākuma uzrakstīju pretenziju pārdevējai, jo sagaidīju kā minimums atvainošanos un gribējās problēmu atrisināt cilvēcīgi. Tā vietā pārdevēja man atbildēja, ka es neko nepierādīšot, vispār pati esot saplēsusi mēteli, jo laikam nepaticis, vienvārdsakot, pielietoja bandītiskas metodes. Es domāju, ka jebkurš iebilstu, ka nopērkot "jaunu" preci, tā vietām sašūta ar rokām, lai noslēptu atirušu defektu. Vēl sludinājumā izmērs bija norādīts 38M, bet uz mēteļa skaidri un gaiši- 36. Tādu lietu kā dīvainu „aromātu”, kas nāca no mēteļa, pat neminēju, jo kā galvenās uzskatīju iepriekš minētās („aromāts”, it kā žurkas blakus tikušas indētas, bet varbūt tās bija pārdevējas smaržas, neesmu drošaJ).

Pārdevēja kategoriski atsakās cilvēcīgi risināt situāciju, atklāti pasaka, ka tas vispār ir sīkums, par ko es „cepos” dēļ nieka 30 EUR (tātad atzīst, ka defekts bija), klāt taču ir etiķete ko es gribu, turklāt, tūdaļ steidzīgi pēc manas pretenzijas izlaboja savu profilu, kur ierakstīja, ka preces varot būt ar defektiem, lai katrs pie pirkšanas pats pārbauda, jo viņa neiedziļinoties tādos „sīkumos”. To viņa arī atzina vēstulē, lai citēju „arī citas viņai nečakarētu galvu”. Kad es pirku preci, šāda ieraksta nebija (to administrācija droši var redzēt, kad profils labots), bet Oddr MELO, ka esot brīdinājusi mani pirms pirkšanas.

Iepriekš šai pašai pārdevējai bija arī negatīva atsauksme ar līdzīgu problēmu, kur jaunai precei bija ar roku sašūti defekti. Vai sanāk, ka šāds pārdevējs var turpināt tirgoties tādā pašā stilā nesodīts un nekas par šādu rīcību viņam nebūs, naudu neatgriež, preci atpakaļ nevēlas, bēg no tās kā rūgtas nāves, jo skaidrs, ka klātienē viņa tādu nevienam nenopārdos, neko kompensēt (piemēram, šuvēja pakalpojumus, arī negrasās). Ieliku atsauksmi ar situācijas aprakstu, bet viņa atriebības nolūkos arī man ielika sliktu atsauksmi, lai gan kā pircēja no savas puses visu biju izdarījusi perfekti- naudu ieskaitīju 5 min,. laikā no brīža, kad saņēmu viņas atbildes par meteli, nekādas atlaides neprasīju, par sūtīšanu samaksāju- un vienalga man drīkst ielikt sliktu atsauksmi un uzrakstīt melus, ka esot mani par defektiem brīdinājusi? Par laimi, „skapis” ar to man palīdzēja tikt galā, jo ir taisnība uz pasaules tomērJ  E-bay vispār ir sistēma, ka par pircēju nedrīkst likt sliktu atsauksmi, jo tas jau kļūst absurdi un tiek izmantots kā atriebības ierocis. Tad jau jebkurš baidīsies likt atsauksmes par problemātisku pirkumu, jo baidīsies, ka tik viņam pašam arī ne par ko nesabojā profilu.

Akcentēju vēlreiz, ka pirku „ jaunu” preci, kurai nevienā vieta- ne pie paša sludinājuma, ne profilā” nebija minēts uz pirkšanas brīdi, ka varētu būt defekti.

Kādas jūsu domas? Varbūt tikai man vienai šķiet, ka ar roku satrāklētas izirušas malas īsti neatbilst „jauna”  statusam? Dažas pārdevējas iemācījušās frāzes (ko droši vien ne pirmo reizi izmanto), kā piemēram, „tu tāpat neko nepierādīsi”, „pati saplēsi, jo nepatika”, „ko tu man padarīsi” un domā, ka vienmēr pa kluso ar to izbrauks cauri….

0 0

Parfait

04.02.2014 15:07

> Justina

Jā, atradām, nupat ir gan atpakaļ, janais niks "Swallow"

Lūdzu iekopē linku, lai vēl kāda neuzraujas :)

0 0

LAURA

04.02.2014 15:12

> pērļu virtene

> Justina

Aiga S

Jā, man tieši bija šis gadījums, ka šī Odrr ielika man atriebības nolūkos arī sliktu atsauksmi (laikam par to, ka es viņai uzreiz acumirklī pēc saņemtajām atbildēm naudu samaksāju un neprasīju atlaides:)) Tur bija MELI, ka esot mani brīdinājusi, ka iepērk autletos greizas šķības drēbes, respektīvi, ar defektiem. Profilā šī info viņai parādījās tikai pēc manas pretenzijas:)))) Es vērsos pie atverskapi administrācijas un viņas neadekvātais komentārs no mana profila tika dzēsts:) Meitenes, dariet tāpat līdzīgās situācijās! Nebaidieties dot atbilstošu vērtējumu šādiem pārdevējiem. E-bay vispār ir, ka pircēju nedrīkst negatīvi vērtēt- jo to problemātiskie pārdevēji izmanto kā atriebības ieroci.ī 

Es nebaidījos, jo man bija taisnība. Un ko domājiet- meitene ielika atpakaļ negatīvu novērtējumu! (2us!!) :D  Ļoti līdzīgs variants kā šeit tēmas autore apraksta. Atverskapi.lv administrācijai tikai pastulbas (atvainojos) atrunas un neko nav darījusi- kaut arī skaidri var redzēt, ka meitene pārkāpusi šīs lapas noteikumu 8. punktu. 

Domāju- ka rakstīšu oficiālu iesniegumu. Mēneša laikā viņiem jāatbild rakstiski. :)

es saprotu, kā Tu jūties. :) Arī īsti neizprotu, kādēļ daļai viņi palīdz, daļai lietotāju nē.. Pietam abas esam apstiprinātas lietotājas, nevis kaut kādas mistiskās, kuras tikko piereģistrējušās... 

0 0

Parfait

04.02.2014 15:12

Šeit būs links 

http://www.atverskapi.lv/lv/lietotajs.html?id=23376

0 0

Inky

04.02.2014 15:22

Man visas 4 ne-pozitīvās atsauksmes ir atriebības :D neviena nav kā pārdevējai, tikai kā pircejai un 2 negatīvās, kā atbilde neitrālajām, bet tāda dzīve, es jau uzreiz rēķinos, ka pretī dabūšu.

Bet attieksme tiešām te daudzām pieklibo.. Citreiz tiešām gribās tikai atvainošanos, visi esam cilvēki, bet pretī saņem tikai pārmetumus, uzbraukumus un apmelojumus. Skumji.

0 0

Dudinja

04.02.2014 15:54

Man arī ir viena atriebības atsauksme,nu un? Zinu,ka meitene to izdarīja aiz atriebības un man vienalga. Tas uz katras pašas sirdsapziņas 

0 0

31 - 35 no 35