125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
194 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Viltojumi

Mans beidzamā laika šokējošākais atklājums - izlasīju, ka tiek pārdoti pakaļdarinājumi smaržām. Kur ir fiška tādas nopirkt un lietot ? Nu labi, somas, drēbes, aksesuāri, bet smaržas- vai viņas smaržo tāpat kā īstās ?

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

31.01.2014 14:03

ari fake kosmetiku tomer tirgo seit par diezgan lielu summu... Ne nu var gadities, ka ir okay.bet saubos.O.O

0 0

Sabīne

31.01.2014 14:09

> Visam - 50%

Bet tā arī ir, es nezināju, jo apģērbu, apavus, aksesuārus utt pērku ārzemēs. Neesmu tik turīga, lai varētu atļauties šajā valstī iepirkties :D

ārzemes jau ar nedod garantiju, ka tur viss ir oriģināls... Turcija pilna ar labiem feikiem, Anglija arī... Īpaši, ja pērk zīmola preces, tad nezinu, kādam jābūt spečukam, lai atpazītu - ir oriģināls, vai pakaļdarinājums. 

Pie mums Centrāltirgū var nopirkt Chanle smaržas pa 5 ls, varbūt jau 7 eiro, Versace ādas jaku par 20 Ls :D Nu ej nu saproti, vai aizbraucot uz to pašu Angliju, ieejot kaut kādā tipa outlet veikalā, tur ar 100% garantiju par pāris GBP nopirkts ir oriģināls. Tāpēc visu dzīvi tā ar dzīvojam viltus domās, ka esam ar oriģinālām smaržām, brendu apģērbos ģērbtas utt.

0 0

Sabīne

31.01.2014 14:10

> p-Anna

> Vivi

jāskatas uzmanīgi uz iepakojumu, ja ir rakstīts ka MADE IN FRANCE bet valsta kods uz iepākojuma ir citas valsts kodi (tas bieži arī notiek) tad jau var saprast ka kaut kas nav kartība, parasti smaržas nāk no Francijas koda 30-37, Anglijas 50, Itālijas 80-83, ASV 00-13.

Jā, esmu dzirdējusi, ka kaut kādi kodi esot jāskatās un internetā varot pārbaudīt vai smarža ir feiks vei nē

P.S. Cik uzticami ir ārzemju i-veiklai? Fragrancedirect, allbeauty, strawberrynet (šie nebija no Taizemes?) - ir oriģināli vai nav?

Labots: šodien, 13:49

Tas pats Fragrancedirect mēdz atsūtīt labus viltojumus. Dekoratīvo kosmētiku esmu no viņiem sūtījusi - atnāk veca, smaržas ar cik esmu netā palasījusies, dažām atnākušas ne tādas.

0 0

Jaukumiņa

31.01.2014 14:20

Pirku smaržas 220.lv konkrēti Lady Gaga un smarža ļoti noturīga, kamēr dušā neieeju tikmēr smaržoju tā kā nu nezinu kā tur ar tām smaržām. Arī Calvin Clein ko pirku pirms tam bija ļoti noturīgas. Tajā pašā laikā Douglas pirktās Versace izgaro jau pēc kādām 3h.

0 0

*dāma

31.01.2014 14:27

> Jaukumiņa

Pirku smaržas 220.lv konkrēti Lady Gaga un smarža ļoti noturīga, kamēr dušā neieeju tikmēr smaržoju tā kā nu nezinu kā tur ar tām smaržām. Arī Calvin Clein ko pirku pirms tam bija ļoti noturīgas. Tajā pašā laikā Douglas pirktās Versace izgaro jau pēc kādām 3h.

Man tieši tā pati situācija ar Douglas smaržām.. Nopirku  Jimmy Choo smaržas (nevis tualetes ūdeni) un vairāk arī par tām 3h nejūtu smaržu :(

0 0

Sabīne

31.01.2014 14:29

Bieži vien tie pakaļdarinājumi smaržo spēcīgāk un ir noturīgāki, jo atsevišķām smaržām tiek pieliktas kaut kādas spēcīgākas esences. Biju pirkusi kaut kad sen tipa oriģinālās smaržas, bet neorģinālajā iepakojumā. Smaržot smaržoja kā oriģinālās, bet bija tik noturīgas, ka pašai nelabi palika. Reizēm vakaros gulēt ejot vīrs prasīja, kāda vella pēc uz nakti smaržojos :D

0 0

Jaukumiņa

31.01.2014 14:31

Nu labāk tad lai ilgāk smaržo, kaut nav oriģinālās Aci miedzošs 

0 0

Twinkle

31.01.2014 14:35

vaitad nebij tā ja pats jūti visu dienu savas smaržas tās ir fake? jo labās smaržas smaržo bet pats viņas nejūti, tieši tā iemesla dēļ lai galva nereibst 

0 0

Jaukumiņa

31.01.2014 14:38

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

vaitad nebij tā ja pats jūti visu dienu savas smaržas tās ir fake? jo labās smaržas smaržo bet pats viņas nejūti, tieši tā iemesla dēļ lai galva nereibst 

Nu nevajag jau liet pus flakonu virsū :D

0 0

Sabīne

31.01.2014 14:46

Labots 31.01.2014 14:47

> cenas lejā - 1Ls pret 1€

šādu "ticējumu" neesmu dzirdējusi, drīzāk jau saka, ja jūti pats kā smaržo, tad nav tavas smaržas (tavs aromāts), cilvēkam it kā pašam neesot jājūt smaržas ar ko sasmaržojies, tad tas esot viņa aromāts. Piemēram, es pati nemaz nejūtu, ka esmu sasmaržojusies, bet kolēģi  ir prasījuši, kas tev tās par smaržām... prasu, vai par traku smaržo, saka, nē, ka patīkami. tad ar manu smaržošanās apjomu un aromātu viss ok :) ikdienā gan pati nejūtu, ka smaržoju. Ja ielieku drēbes skapī un no rīta ņemu ārā, tad gan jūtu, ka ir smarža.

0 0

31 - 40 no 40