125 288 Sludinājumi
69 780 Lietotāji
2099 Šodien online
24 Jauni lietotāji

Post24!!!!!

Sveikas daargaas meitenes!Ļoti ilgi esmu gaidījusi un turējusies ,lai nesūdzētos šeit jums,bet nu nervi ir čupaa vairs nevaru.

Notika lūk kas-23 janvarīes nosūtīju paciņu no Daugavpils uz Rīgu,meitenei(tiešaam superīgai meitenei,liels viņai paldies) ,ar Itaaļu virsjaciņu.Varat iedomaaties viņa joprojaam gaida sūtījumu.Visvairaak tracina post24 attieksme,es zvanu katru dienu,dažreiz neņem klausuli,citreiz solījumi.

30 janvaarī atkal viņus sazvanīju.un brīnums atrada paciņu,solīja 31 būs pie adresaata,30 meitene neko nesaņēma,zvanīju 31,solīja 1 ,pašaa rītaa būs pie adresaata,ka varat nojaust nav.un šodien viņi nestraadaa.Man galīgi nav spēku.Liels milzīgs cilvēcīgs paldies meitenei par sapratni,godīgi viņas vietaa varbūt neticētu ka man nosūtīja,vairaak tik labu un sapraatīgu cilvēku !!!!!

0 0

puma422

18.03.2014 19:09

Salna TIEŠI TIKKO TO PAŠU GRIBĒJU RAKSTĪT!!! :)

0 0

solaris

18.03.2014 19:13

es šodien no Siguldas POst24 nosūtīju, tikai uzlīmes gan nebija, ..piezvanīju, meitene pateica, ka jāsūta tāpat.

Ceru, ka aizies..un viss būs kārtībā!

0 0

zaiza

18.03.2014 19:20

> Salna

INFORMāCIJAI (pārbulicēts no facebook )

Informēju pārdevējas un pircējus!! Šodien gāju uz post24 pakomātu kauguros nosūtīt savas paciņas, ko meitenes ļooooti gaida, bet tas skapis nestrādāja. Tā teikt, sabeidza man nervus un iztērēja laiku. Zvanīju uz info tel, kur man teica, ka risina problēmu. Tikko zvanu atkal, lai uzzinātu, vai rīt no rīta tas darbosies, un re kā - post24 nestrādā visā Baltijā, un nezināmu laiku.... Tā kā, ja kas steidzams sūtāms, izmantojiet citus ceļus 

nesapratu,man vakar caur post izsuutiija paku,tas noziimee ko????

0 0

zaiza

18.03.2014 19:20

> Salna

INFORMāCIJAI (pārbulicēts no facebook )

Informēju pārdevējas un pircējus!! Šodien gāju uz post24 pakomātu kauguros nosūtīt savas paciņas, ko meitenes ļooooti gaida, bet tas skapis nestrādāja. Tā teikt, sabeidza man nervus un iztērēja laiku. Zvanīju uz info tel, kur man teica, ka risina problēmu. Tikko zvanu atkal, lai uzzinātu, vai rīt no rīta tas darbosies, un re kā - post24 nestrādā visā Baltijā, un nezināmu laiku.... Tā kā, ja kas steidzams sūtāms, izmantojiet citus ceļus 

nesapratu,man vakar caur post izsuutiija paku,tas noziimee ko????

0 0

31 - 34 no 34