125 287 Sludinājumi
69 777 Lietotāji
2062 Šodien online
20 Jauni lietotāji

Iesniegums Post 24 par pazuduso paku

Meitenes, vai kadam bija situacija? Es ar sievieti gribejam mainities pa Post24 Rigas robezas. Izsutijam vienlaicigi pakas. Loti ilgi gaja. Abas zvanijam uz post 24. Izradas problemas ar abam musu pakam. Kluda datoram. Beidzot atrada tas meitenes paku un man atsutija, sanemu!  Bet to, ko es sutiju, joprojam, divas nedelas negrib vini atrast!  

Es zvaniju, aprakstiju maisinu, ka ieksa bija soma! Kas par problemam?

Un sodien, ta meitene man uzrakstija, ka vini vairs nezvana, neinteresejas, laikam beidza mekleet!!!  Ko man tagad darit? Kur rakstit iesnegumu par kompensaciju? (man ar mazu bernu laikam vairs nav ko darit) Vai vienkarsi atsutit drebes atpakal tai meitenei? :-(:-(:-(

0 0

Madara

07.02.2014 09:37

Es uzrakstīju iesniegumu, bet neatbildēja, katru dienu zvanu, nekur tālāk netiek..

0 0

Ieva

07.02.2014 10:17

Tomēr pa labam un mierīgi grūti kaut ko risināt, parastio sāk pievērt uzmanību tiem trakajiem, kas bļaustās, lamājās - diemz''el tikai tā var kaut ko panākt. pati pagaidām vēl mierīga - rakstu viņiem un gaidu :)

0 0

Ieva

Tomēr pa labam un mierīgi grūti kaut ko risināt, parastio sāk pievērt uzmanību tiem trakajiem, kas bļaustās, lamājās - diemz''el tikai tā var kaut ko panākt. pati pagaidām vēl mierīga - rakstu viņiem un gaidu :)

0 0

Ieva

0 0

11 - 14 no 14