125 225 Sludinājumi
69 758 Lietotāji
224 Šodien online
1 Jauni lietotāji

Interesanta vēstule no lietotājas ..

Šodien atnāca ļoti interesanta vēstule krievu valodā no neapstiprinātas lietotājas bez profila bildes .. Saturs apmēram tads - Iegadašos visus sieviešu apģērbus, kas ir tava skapī, vienīgi gribu lai nobildē ka izskatas uz auguma .. 

Pagaidām es noignorēju vēstuli (ko nemēdzu darīt)  gan tāpēc, ka liekas ka tas ir apmāns, gan tāpēc, ka nevēlos visu skapi pārdot vienam lietotājam .. 

Pēc idejas, ne vienmēr neapstiprināts lietotājs, bez bildes ir pamats uzskatīt, ka tur slēpjas kas negodīgs, taču šoreiz viss pēc tā izskatās .. 

Meitenes, vai jums nav bijis, kas līdzīgs? Ka labak rīkoties? :) 

0 0

Liga

07.02.2014 15:58

> Liiva

Jā, man arī rakstīja, it kā kaut kāda Karina.

Un es muļķīte viņai 3 bildes aizsūtīju, ārprāts tagad, kad iedomājos, ka tas bija kāds pretīgs vecis. :(

0 0

Liga

07.02.2014 16:03

> Liiva

Jā, man arī rakstīja, it kā kaut kāda Karina.

Un es muļķīte viņai 3 bildes aizsūtīju, ārprāts tagad, kad iedomājos, ka tas bija kāds pretīgs vecis. :(

Jā,man ari arakstija tā pati Karina.Kura gribēja nopirkt visu,manu piedavato apakšveļu.

Un ari prasija,ka lai atsutu bildes,pa vienai,kā izskatās mugurā.

Uz ko protams atbildeju,ka man nav laika, visu fotografet pa vienai.

bet šī man atbildeja,Ja gribot pārdot;tad laiku vajagot atrast.Smejošs

0 0

Merlina

07.02.2014 16:19

Labots 07.02.2014 16:20

> Liga

Jā,man ari arakstija tā pati Karina.Kura gribēja nopirkt visu,manu piedavato apakšveļu.

Un ari prasija,ka lai atsutu bildes,pa vienai,kā izskatās mugurā.

Uz ko protams atbildeju,ka man nav laika, visu fotografet pa vienai.

bet šī man atbildeja,Ja gribot pārdot;tad laiku vajagot atrast.Smejošs

Tas ir uzjautrinoši SmejošsSmejošsSmejošs

0 0

Parfait

07.02.2014 16:44

Atkal Aira uzdarbojas Smejošs

0 0

viss par 2€

07.02.2014 16:57

Man ari rakstija. Liekas, ka kaut kads pedo slepjas zem shi profila.

0 0

2014

07.02.2014 17:27

Labots 08.02.2014 22:20

Zeķubikšu Aira  un Kristapiņš vēl labi atmiņā palicis :D Varētu teikt, ka tās ir AtverSkapi leģendas...

Jeb - maisiņš ir īsts.

Tas stāsts toreiz...

Nez, kas vēl te tāds ir bijis, ko būšu palaidis garām ?!

Bija te vēl kur kur rakts, kur viens satikās ar vienu meiteni - iegādājies bikdes (sieviešu) un tgd velkā. Meitene teica - ļoti labi izskātās..

Tas arī vēl atmiņā palicis - nezinu, vai ieraksts ir kaut kur vēl par to ?!

Kas vēl tāds, ja jau reiz pieturamies pie tēmas..

Meitene bija atnākusi uz tikšanos - a tur neviena nebija - tad zvanīja telefons vienam vecam vecim, kas bija netālu - meitene nebija atnākusi viena, līdzi bija draugs...

Tas vecais uzreiz aizlasījās projām..

Starpcitu - Aizvien biežāk šeit ir dažādi cilvēki, kas prasa bildes uz auguma :D

Nav ne pirmais ne pēdējais gadījums :D

Man liekas, ka tas vēl ilgi turpināsies..

0 0

winnis

08.02.2014 22:24

heheh izsmejos:D nu gan kuriozi:D 

0 0

Dudinja

08.02.2014 22:30

Nu es arī šad tad palūdzu kā manis noskatītā lieta izskatās uz auguma,lai apmēram ir priekšstats,bet tas tak nenozīmē,ka esmu kāda maniace vai kas tamlīdzīgs. Lai gan ne viena nekad neatbild,tad arī nepērku. Bilde ir viena,bet kā izskatās pavisam kas cits,personīgā rūgtā pieredze

0 0

FashionLifeLove

08.02.2014 22:54

Labots 08.02.2014 23:00

piekrītu, bet parasti šito var ātri sajust, kur ir normāls jautājums, kur slimas lietas .. parasti jau nav bildes, profils jauns, teksti nervozi, cik var spriest no minētajiem gadījumiem.

es te paskatījos, man ar Karina rakstīusi :))) . jā, veļu un zeķubikses uz sava auguma es nebildēju, tikai ražotāja bildes uz kastītes vai netā brrr.. slimie 

0 0

2014

08.02.2014 23:11

Tāda jau ir tā alternatīva - vienkārši nosūti bildi, kura ir ražotāja.. Bet katras meitenes augums un tā tālāk ir savādāks... Bildēs, kas nāk no ražotāja - ne vienmēr tā būs, kā dzīvē izskatās. Jo bildēm ir informatīvs raksturs.  Tā kā........

0 0

31 - 40 no 40