125 032 Sludinājumi
69 819 Lietotāji
2697 Šodien online
35 Jauni lietotāji

Ieaudzis nags :( palīgā.

Sveikas. Beidzot saņēmu drosmi kautko darīt. Nesaprotu kā, bet man sākuši ieaugt kājām nagi. Nu vismaz zinu kā cīnīties ar sākumu, bet sākotnēji, lielajam kājas īkšķim aiz bailēm ielaidu... Nadziņa stūri pacēlu un paliku apakšā marlīti, bet man iznācis ārā tāds kā jēls bumbulis, un negrib dzīt un uzsūkties... Šitā jau 2 mēneši. Esmu apņēmusies iet pie ķirurga, bet ir PANISKAS bailes, kā mazam bērnam! :D Varbūt kādai bijis līdzīgi, ko darījāt, varbūt ir kāda ziede, smēre?

0 0

kristiine_31

08.02.2014 16:15

Man arī pirms vairākiem gadiem bija tāda lieta - gāju nevis pie ķirurga, bet pie podologa. Citēju: "Podologs ir speciālists, kas veic ārstniecisko pēdu aprūpi, diagnostiku (t.i. ādas un nagu stāvokļa novērtēšanu), ārstēšanu, aprūpi un reabilitāciju.

Ārstnieciskā pēdu aprūpe nepieciešama , ja ir:
•    ādas sabiezējumi,
•    varžacis,
•    kārpas,
•    sēnīšu infekciju bojāti nagi,
•    ieauguši nagi un sāpīgi nagu valnīši,
•    deformēti nagi u.c.

Ātri tiku "uz strīpas" un šāda problēma man vairs nebija, bet kopš tā laika pedikīru taisu tikai pie šīs speciālistes. 

Man palīdzēja, varbūt arī Tev palīdzēs:) Varu iedot savas podoloģes koordinātes, ja interesē, bet tad raksti man privāti, lai nesanāk, ka taisu kādam reklāmu:)

0 0

La Beauté du diable

08.02.2014 16:36

Man bija negativa pieredze, un nācās taisīt 2 operācijas. Man ir 40 izm un nav viegli atrast apavus, vieni skaisti zābaki bija kas man nedaudz spieda- rezultāts- ieauga nags.. Bet tagad viss ir jau labi. 

0 0

aandrijaa

08.02.2014 16:54

Man bija līdzīgi pirms kāda laika.

Likās, ka to ienadzi biju izgriezusi, bet iznāca ārā tieši tāda pati pumpiņa. Pēc nedēļas jau normāli nevarēju paiet, tā sāpeja puspirksts, ka bija jāklibo. Sazvaniju podoloģi- viens variants bija palikt zem ta ienadža "sālsmarlītes" gabaliņu (aptiekā var nopirkt) nu otrs iet pie viņas pašas. Es aizgāju pie podoloģes, man izgrieza (nebija baigi sāpīgi, bet juta, ka kaut ko dara) un jau pēc kādas stundas varēja parstāt klibot, tik kādu laiku pēc tam bija antibiotiskā ziede jāpasmērē. Vienīgi iepriekšējā dienā pirms vizītes kāju paturēju sālsūdeni, to podoloģe prasīja....

Nu un tagad ja jūtu, ka kaut kas nelabs notiek ar ienadžiem, vienkārši paturu ļoti siltā sālsūdeni un pēc pāris procedurām tie ienadži izšķīst.

0 0

Ranma

08.02.2014 17:03

Evijas ziedi aptiekās var atrast, bet tiešām aizej pie ārsta!

0 0

Dace

08.02.2014 17:09

http://www.vc4diagnostikascentrs.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=91&Itemid=98&lang=lv

0 0

Vita Dūra

08.02.2014 17:17

Mīļš Jums,apldies, meitenes!!!!!!!!!! Ņemšu vērā un sākšu kko darīt....

0 0

11 - 16 no 16