124 888 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2613 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Dāvana ..

Meitenes, help! 

Domāju ko dāvināt drauga mammai un tantei (dvīnes) dzimšanas dienā - diezgan apaļa jubileja..

Izdomāju, ka gribu dāvināt groziņu ar visādām kosmētikas lietiņām .. Ideja kā māja, tikai pašai nav ne jausmas, kur to visu (ko esmu sadomājusi tu likt) meklēt Smejošs . 

Varbūt varat padalīties ar zināšanām, pieredzi .. 

Es domāju salikt groziņā kaut kādas smaržīgas ziepes, ķermeņa sviestus, losjonus, ĻOTI gribu atrast kosmētikas otiņas, sejas krēmu utt.. :) 

P.S. jā, vairāk gribu tomēr koncentrēties uz sejas kosmētiku :)

0 0

Sabīne

09.02.2014 09:29

man ir body shop dāvanu komplekti jauni - zemeņu, olīvu un dzērveņu. Cena komplektam 25 eiro. Komplektā sviests ķermenim, skrubis, dušas želeja, ziepes un mazgāšanās sūklis.

Ja interesē, rakstiet privāti, varu nosūtīt komplektu bildes.

0 0

Salna

09.02.2014 09:34

Stenders lieliski derēs

0 0

star_fish2

26.02.2014 16:50

Labots 26.02.2014 16:51

sveika,

es gan neieteiktu koncentrēties uz sejas kosmētiku, vienīgi, ja zini kādus kremus, acu kremus utt. gaviļnieks jau lieto... jo sejas āda ir jūtīgakā un uz tās jaliek kvalitatīva un katram ādas tipam piemērotākā kopjošā kosmētika.. un labi sejas kremi maksā dārgi...piem. mana vīra māte ir sajūsmā par amway, kuri tiešām dod efektu, kuriem ir kvalitāte, bet arī cena...nereklameju...

Es Tavā vietā izvēlētos kko neitrālāku - ķermeņa kopjošo kosmētiku - masāžas eļļas, sviestus, vannas bumbas u.tml. līdzīgi kā stenders - piem. viņu zelta līnija ir perfekta priekš "apaļas" jubilejas, ja grib dāvanā kko no šādām lietām.

gatavoju 100% dabīgas vannas burbuļbumbas - http://www.atverskapi.lv/lv/sludinajumi/sludinajums.html?id=468335&filter=users - dāvinaju savai vīra mātei uz vienu no dzimšanas dienām - nopirku skaistu, gaumīgu pītu groziņu ar linu un saliku tur daudz bumbas un tas, ka vel pašas gatavotas un 100% dabīgas, vīra māte bija sajūsmā..

Vēl variants dāvināt Latvijas eko produktus ko lieto iekšķīgi - marmelādes, sukādes, sīrupi, linsēklu eļļa, garsvielas utt., piem. rimi "klēts" sadaļa var daudzko interesantu atrast..

Uz apaļo jubileju es savai vīra mātei uzdāvināju šokolādes spa.

0 0

MaZaRiiTe

13.03.2014 17:33

Varu piedaavaat pasūtīt no Oriflame. Ja pirksi vairumaa, iedošu vēl nelielu atlaidīti. ;)

0 0

1 - 4 no 4