124 890 Sludinājumi
69 855 Lietotāji
2622 Šodien online
29 Jauni lietotāji

Sveikas,meitenes palīdziet lūdzu!!!!

Gribētu dzirdēt padomu,ko darīt ja nopirku ss.lv sulu spiedi bija rakstīts,ka maz lietota.Kad saņēmu izskatījās labi un viss kārtībā,satikos ar sievieti un viņa pat man visu parādīja kas un kā lietot,bet kad atnācu mājās un izmēģināju sulu spiede it kā strādāja,bet pašu sulu nespieda:(Zvanīju sievietei,teicu,ka nestrādā,viņa brīnijās un teica,ka pat pati no rīta pārbaudīja un strādāja viss.Sarunājām ka 10.februārī tiksimies un viņa atdos naudu,ja jau nestrādā,vēl piebilda,ja kas tad lai droši zvanot!!!

Tagad,ka zvanu neatbild,nezinu sieviete tiešām bija jauka un atsaucīga,varbūt tiešām nav laika,kad atbildēt,varbūt piekrāpa???!!Nezinu,bet katram gadījumam,gribēju zināt vai ir iespēja kaut kur salabot sulu spiedes?Ja,jā,tad lūdzu padalaties ar informāciju ,kur!:))

Paldies,ja iepriekš, gaidīšu atbildītes:)

0 0

Inky

09.02.2014 14:07

Labots 09.02.2014 14:09

Zinu, ka garantijas remontos labo. Nu, vismaz tajā, kur agrāk es un mans radugabals strādāja. Būtībā vajadzētu labot jebkurā, tik nezinu, kādās cenās. Visu, kas mums mājās saplīst, dodam tam radugbalam, baigi izevīgi sanāk un citreiz pat paskatīties procesu ir iespējams ;D

Bēt, jā, ar to gribēju teikt, ka tajos, kuros labo elektronikas, vajadzētu būt, ka labo visu..

0 0

Amanda:)

09.02.2014 14:11

Nu jā,tas ir labi ja ir kāds radugabals kurš var salabot,paldies par informāciju mēģināšu kaut ko noskaidrot:)

0 0

1 - 2 no 2