125 095 Sludinājumi
69 811 Lietotāji
2064 Šodien online
25 Jauni lietotāji

Katli

Sveikas meitenes!

Vakar mājās konstatēju, ka būtu laiks nomainīt katlus virtuvē, laikam būs savu nokalpojuši. Varbūt kādai uz kādu akciju, uzlīmes krājot, vai vienkārši tāpat mājās stāv neizmantots kāds katliņš. Labprāt to iemainītu pret kaut ko no sava skapja.

Jauku visām dienu! Smaidīgs

0 0

Orhideja

10.02.2014 13:04

Es vienīgais varu piedāvāt Maksimas uzlīmes ir jau salīmētas.

0 0

Artas skapis

10.02.2014 13:08

Labots 10.02.2014 13:35

Tur ir arī katliņi, nav tikai pannas? Vienkārši pārsvarā iepērkos Rimi, Maximas akcijas nepārzinu. :)

Paskatījos i-netā, ja pareizos traukus atradu, tad tie ir domāti cepeškrāsnij, bet mani interesē uz gāzes plīts liekamie, proti, zupai. :)

0 0

Inky

10.02.2014 13:40

> lvgirl

Es vienīgais varu piedāvāt Maksimas uzlīmes ir jau salīmētas.

Heh, man arī ir, pie tam 81 gab :D Un ~20 Rimi..

Pašu katlu lieku gan nav, visi tiek izmantoti, bet diskusiju pacelt ar komentāru jau netraucē ;D

0 0

Artas skapis

10.02.2014 13:50

Rimi uzlīmes pat vairs neņemu pie kases...:D, tur iepērkos katru dienu, bet piedāvājumos nav katliņu, kas paredzēti gāzes plītij. Man zupas katlu vajag! Vēsais

Būs laikam jādodas uz veikalu un jāpērk tāpat. :)

0 0

Sabīne

10.02.2014 14:15

Labots 10.02.2014 14:16

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

Rimi uzlīmes pat vairs neņemu pie kases...:D, tur iepērkos katru dienu, bet piedāvājumos nav katliņu, kas paredzēti gāzes plītij. Man zupas katlu vajag! Vēsais

pareiza doma, jo arī bez tām visām akcijas uzlīmēm, veikalā var atrast to pašu vai ko labāku par lētākām naudām. Šis akcijas nu jau sen vairs nav nekādas lojalitātes akcijas, bet muļķu meklēšanas akcijas.

Lai veicas atrast foršu katlu!

0 0

Artas skapis

10.02.2014 14:18

> Sabīne

> Pēkot 2 lietas, lētākajai precei 50% atlaide!

pareiza doma, jo arī bez tām visām akcijas uzlīmēm, veikalā var atrast to pašu vai ko labāku par lētākām naudām. Šis akcijas nu jau sen vairs nav nekādas lojalitātes akcijas, bet muļķu meklēšanas akcijas.

Lai veicas atrast foršu katlu!

Labots: šodien, 14:16

Lielais paldies! :)

0 0

1 - 6 no 6

Tēma slēgta