124 984 Sludinājumi
69 844 Lietotāji
2258 Šodien online
18 Jauni lietotāji

Krāpniecība un necieņa. "milasa"

Vēlos ziņot, ka lietotāja "milasa", no kuras iegādājos pāris apģērbus, pirmkārt, meloja par izsūtīšanas laiku (laikam nezināja, ka Pasta Stacijas sistēma ir diezgan caurspīdīga un labi kontrolējama). Otrkārt, atsūtītie svārki ir saplēsti (rāvējslēdzis izplēsts pavisam, kniede norauta) ... 

Treškārt, jau mēnesi neatdod naudu.

Ļoti nesmuka rīcība no pieauguša cilvēka puses. Neiesaku iepirkties pie šīs personas- drēbes izskatās tīri ok piedāvājumā, bet atsūtītas ir diezgan novelkātas + saplēstas. :(

0 0

Annette

02.07.2013 09:03

ieliec vinjas linku , lai parejas meitenes zina :)

0 0

pērļu virtene

02.07.2013 10:55

Ai, jā- par to neiedomājos. :)

Te:

http://www.atverskapi.lv/lv/mans-profils/profils.html?id=1433

0 0

Danī

02.07.2013 11:17

Es nedēļu atpakaļ no viņas pasūtīju pāris lietas.Vienojāmies par pasta satciju.Naudu uzreiz pārskaitīju,bet paku saņēmu pēc nedēļas.Vairākas dienas neizsūtīja,līdz beidzot izsūtīja no Tukuma.Bet manuprāt viņa dzīvo Rīgā.Pašas drēbes bija ļoti labas,tikai bikses neatbilda izmēram,bija lielākas.Taču viss kārtīgs,tīrs un bez defektiem.

0 0

Judeika :P

02.07.2013 11:22

Nu bet tomēr cūcīgi! Ja nevar uzreiz izsūtīt paciņu,tad pasaka kad varēs! Man arī ir gadījies ka uzreiz nevaru izsūtīt paciņu, tad uzrakstu kāpēc nevarēju un kad izsūtīšu un arī man meitenes ir pateikušas ka izsūtīs tad un tad! Būsim cilvēcīgi, neviens jau ar koku pa muguru nedos ja paskaidros kas un kā ,nevis klusē kā partizāns!

Es tieši pie Milasas interesējos par svārkiem...

0 0

pērļu virtene

02.07.2013 11:24

Labots 02.07.2013 11:25

Jā, es jau arī nedomāju, ka pilnīgi visas drēbes ir novalkātas vai saplēstas. :)  Nedaudz aizvaino tas, ka pilnīgi nevienu vārdu nepateica sarunu laikā, ka apģērbam ir kādi defekti. Man šķiet necienīga tāda rīcība. Es nekad nespētu kādam cilvēkam iedot- kur nu pārdot saplēstas drēbes. 

0 0

balode.arita

04.07.2013 09:42

Es ar sad tad uzmetu aci vinas skapim,bet man laikam baiga intuicija,kad vnm ka uzspiezu paluru un aizspiezu ciet,kaut ir viena tunika kas loti patik un cena laba.. :)

Man ar kaitina tadi cilveki,cik reizes esmu piekrapta ,ka satikamies tur un tur un beigas nemaz neierodas dusma ,esmu gribejusi ka labak jo pasai ir auto lai aizbrauktu vinai tuvaka vieta a sita piekrapj,fuii..

pati vnm esmu  taktiska,esmu daudzko izsutijusi vnm pat izsutu uzreiz tikko man atsuta pavadzimi/ceku no bankas ka nauda ir parskaitita un rit taka ienaks, aizeju pa savu naudu tad izsutu jo gribas jau taka uzticeties ka ir ari labi cilveki pasaule ne tik meli un krapnieki.

0 0

1 - 6 no 6