125 079 Sludinājumi
69 829 Lietotāji
456 Šodien online
1 Jauni lietotāji

PastaStacija

Sveikas, dāmas. Vēlējos padalīties savā nepatīkamajā atgadījumā ar pastastaciju!

Tātad tas viss notika vakar 15.02.2014, saņēmu izziņu plkst. 12:38 ka mans sūtijums ir pienācis. Dzīvoju 15km attālumā no PastaStacijas vietas, seminārs sākās 14:00, es reāli jūtu ka kavēju, fiksi sataisījusies devos uz mašīnu un braucu pakaļ paciņai, pieeju pie PastaStacijas automāta kurš izdod paciņas ievadu kodu, un liels bija mans pārsteigums ka gribēja vērties vaļā pats lielākais nodalījums. Atveroties nodalījumam mana sejas izsteiksme, manuprāt, varēja sasmīdināt visus, es biju šokā! Es biju tiešā vārda nozīmē šokā! Iekšā bija Karčera kaste, tad tā mazliet apdomājoties paņēmu kasti kura nebija īpaši smaga bet nebija viegla iedomājos, ka varbūt viņi pastastacijā salikuši visus sūtijumus kopā ko gaidu. Ieliekot kasti aizmugurē devos uz semināru kurš bija 40km attālumā no manas tā brīža atrašanās vietas. Piebraucot līdz vietai kur man jābūt nespēju nociesties atvēru kasti rūpīgi liels bija mans pārsteigums kad ieraudzīju sastāvu, es biju tik nikna iekšā atradās - KARČERS, putekļu sūcējs kas man savu mūžu nav vajadzīgs!!!
 Es pie sevis nodomāju- Velns, paciņa nav mana, bet kam negadās.

Fiksi atstājot kasti devos uz vietu kur notiktu seminārs. Izslēdzu telefonu un 18:00 to ieslēdzot ievēroju ka man ir vairāki zvaniju bijuši, divi no tiem bija pastastacijas. Viņi mani bija meklējuši. Iesēdos mašīnā un nolēmu pārzvanīt viņiem. Zvanu un sāku runāt, izrādās viņi paciņu meklējuši (viss takā kārtībā), bet ka tas DRAŅĶIS kas runāja otrajā pusē man sāka braukt virsū, es plīsu es pateicu visu ko domāju par viņiem.

Viņš man teica- Jums tiešām nebija 2min laika piezvanīt? Es viņiem atbildu- Jūs ticat ka VAR NEBŪT LAIKS PIEZVANĪT? Viņš man atbildēja- Nē, neticu, tā nekad nav bijis utt.
Un tad atvēras manas spožās čakras un es pateicu VISU KO DOMĀJU par viņiem. Tas ir adekvāti vispār klientam braukt virsū? Es no viņa sapratu ka viņš domāja ka es piesavināšos viņu karčerim kurš man ne velna nav vajadzīgs!!!!!
Tad protams tajā brīdī biju nikna kā pūķis, es viņam teicu- Man atnāk izziņa es izņemu paciņu ar kodu kas man ir atnācis. Un jūs vainojat mani pie tā ka Jūs kko esat sajaukuši? Viņš man atbildēja- mēs neesam neko sajaukuši, Jūs izņēmāt par ātru mēs nepaspējām samainīt paciņas. Es biju reāli šokā biju gatava viņus nožmiegt!
Atbraucot mājās noliekot kasti priekšā nodomāju- Es viņiem kasti neatdošu kamēr viņi man neatvainosies par to kā uzbrauca. Ievēroju ka uz kastes ir maza lapiņa pielīmēta ar nr.kuru pirmstam nebiju ievērojusi. Protams piezvanīju, tur bija vīrietis kurš krietni vecāks par mani, izskaidroju situāciju un bijām gatavi tikties tajā pat vakarā, jo tiem PASTASTACIJAS večiem neizticos, paciņa bija atvērta, viņi mierīgi varēja izņemt karčeri un vainot mani. Ka es viņu neesot nogādājusi ar tādu sastāvu kādu vajadzētu. Protams neesmu uz mutes kritusi un lai nesanāktu ziepes paņēmu papīra lapu un pildspalvu, devos uz tikšanās vietu, kura bija norunāta. Iedevu šim vīrietim uzrakstīt, kāds datums, utt, ka paciņu saņēmis no manis, paraksts.
Zvanīju viņiem un teicu ka paciņu esmu atdevusi rokās un ka gribu saņemt savu sūtijumu. Atkal bija neapmierinātās izteiksmes, bet beigu beigās dabūju savas kediņas.

KATRĀ ZIŅĀ ESMU VIŅOS VĪLUSIES!

0 0

LAURA

24.02.2014 23:33

Anja, esmu runājusi ar dispičerēm, viņas ir teikušas, ka var izņemt arī nedaudz vēlāk. iespējams tad iepriekš vienkārši jāpiezvana un jāsarunā.

0 0

balode.arita

25.02.2014 00:13

Man vel nevienu reizi kko sutot pa pastu nav nekas neaizsutijies vai pazudis. paldies dievam :)

0 0

kristiine_31

25.02.2014 09:10

Man, par laimi, viss ir pienācis un aizsūtījies laicīgi, ar vienu izņēmumu - vienā ceturtdienas rītā sūtīju paciņu uz Rīgu pa pasta staciju (tie ir 200km, nu tā, salīdzinājumam...), pēc 30 min. pastā atstāju paciņu sūtīšanai uz Vāciju - pirmdien paciņa jau bija Vācijā, savukārt caur pasta staciju paciņa ceļoja 4 vai 5 darba dienas! Es jutos ļoti neērti pircējas priekšā, jo cik tur vajag, lai padomātu, ka neko neesmu izsūtījusi?! Par laimi - un iesaku arī Jums - man bija čeks ar datumu, laiku utt., to nofotogrāfēju un vēstulē kā pielikumu aizsūtīju pircējai, lai viņa pārliecinās, ka paciņu esmu izsūtījusi laikus. Un šādu praksi piekopju - man prāts mierīgs un pircējām arī pierādījums, ka paciņa izsūtīta.

Ak jā, kad zvanīju uz pasta staciju interesēties, kur paciņa, atbildēja meitene, ka esot "neliela" aizķeršanās ar piegādi...

0 0

21 - 23 no 23