125 105 Sludinājumi
69 728 Lietotāji
196 Šodien online
0 Jauni lietotāji

Mantrausība ir viens 7 pasaules grēkiem

Gribēju padalīties ar pieredzi - noskatīju te vienu sezonālu apģērba gabalu un uzrakstīju meitenei vēstuli. Bija doma to apģērbu nopirkt. Meitene ne tikai neatbildēja uz vēstuli, bet skatos, pēc dažām vienām manis nolūkotajam un citiem apģērbiem cenas augšā. Ne jau pa vienu eiro :) Pirkt vairs, protams, negribu un patiesībā arī nevaru, jo neviens man neatbild.

Par to, ka neatbild, es nesatraucos,pašas vainīgas, palaiž garām klientu. Bet par tām cenām - tass tik ir bizness, es, piemēram, uz pavasari visiem ziemas sezonas apģērbiem laižu cenas lejā. Piemēram,mētelim, ziemas zābakiem. Tā arī, cik zinu, dara arī veikalos. Bet nu katrs jau dara, kā tīk. 

Bet nekas, paveiksies kādai citai meitenei, no kuras, visticamāk, nopirkšu, iemainīšu drēbītes :)

0 0

Siliņa

18.02.2014 12:15

> dziidz Nu tas protams ir galīgi garām! Es savu komentāru vairāk biju adresējusi wiki,bet nu neuzrakstīju atbildes veidā:) Humpalām ir viens liels pluss - var apskatīt uz vietas un neviens neapkrāps,bet nu laika patēriņš lai kko sakarīgu atrastu ir milzīgs un tā kā man ir zīdainis,tad ar ratiņiem pa humpalām nestaigāšu,lai atrastu sev,piemēram, bikses..Šeit ir paliels apkrāpšanas risks - pati biju kkā izvairījusies,bet nu pēc pēdējā darījuma izskatās,ka mani ar šī problēma skārusi - nu redzēs...

> Siliņa

Tad tik jāiet un jārokas pa humpalām:) Mani drīzāk pārsteidz tas,ka ir meitenes,kas grib,lai bez maz pa velti atdod - tā jau cena ir tik zema,ka lētāk pat kauns būtu pārdod,bet vēl atlaidi prasa - nu sviests...Man ar pašlaik pārdodas zābaki - mamma atveda no Īrijas pa 45 eiro,man mazliet pa mazu - tirgoju tagad pa 18.00,nu nepārdošu viņus lētāk un man vienalga,ka veikalā var nopirkt pa 15 eiro,labāk pataupišu meitai,kurai pēc 15 gadiem derēs:)))))))

Labots: šodien, 11:38

Nav jau runa, ka jāatdod pavisam lēti.  Ja normāla prece, tad ok, prasi normālu cenu. Bet es uzrakstu vēstuli, pēc kuras cenu uzskrūvē augšā.  Un te jau idejiski tādas pašas humpalas vien ir

0 0

eljuks

18.02.2014 12:19

Es šeit atrodos, tāpēc, lai atbrīvotu skapī vietu....netaisu šeit nekādu biznesu.....

piemēram novembrī viena meitene nopirka veselu kalnu ar drēbēm (sūtīju viņai)....kaut kas nederēja....vakar atbrauca pie manis uz mājām atveda tās kas neder un salasīja tās kuras der un gribas un patīk....(naudu neņēmu, jo esmu priecīga, ka kādai der patīk un valkās)

arī cenas, ja bija gabalā 1 lats, tad tagad 1 euro:)

zelta vārdi šīs diskusijas nosaukumam:)

der aizdomāties!

0 0

dziidz

18.02.2014 12:25

Te katrs pats var uzlikt savu cenu. Bet es uzskatu - varam runāt par cenu, ja kādai liekas,ka pa dārgu, varam jau visu ko sarunāt

0 0

Reita VISS LIDZ 5 EIRO

18.02.2014 12:53

> Siliņa

Tad tik jāiet un jārokas pa humpalām:) Mani drīzāk pārsteidz tas,ka ir meitenes,kas grib,lai bez maz pa velti atdod - tā jau cena ir tik zema,ka lētāk pat kauns būtu pārdod,bet vēl atlaidi prasa - nu sviests...Man ar pašlaik pārdodas zābaki - mamma atveda no Īrijas pa 45 eiro,man mazliet pa mazu - tirgoju tagad pa 18.00,nu nepārdošu viņus lētāk un man vienalga,ka veikalā var nopirkt pa 15 eiro,labāk pataupišu meitai,kurai pēc 15 gadiem derēs:)))))))

Labots: šodien, 11:38

Man vienreiz bija ta,ka pardevu jaunus h&m svarkus,pa 2.50eur, no sakuma gribeja pirkt,bet pec tam teica,ka cena pa augstu,tadus tacu par 1eur var tur tacu nopirkt,bet pec paris dienam meitene atkal klat un grib pirkt par naudinu,ko es prasu.:D

0 0

estere_

18.02.2014 12:54

Es atbalstu cenu nokaulēšanu, bet daudzas meitenes atverskapī, diemžēl ir palikušas pārāk bezkaunīgas ar savu kaulēšanos! Manuprāt, ir izveidojies uzskats, ka šeit visu var nopirkt pa lēto un lietas, kas maksā vairāk par 10 euro ir ar uzskrūvētu cenu! 

Man tas liekas dīvaini, jo uzskatu, ka ja manta iepatīkās un tu zini, ka tev 100% viņu vajag, tad cenai nav nozīmes. Bet ja atkal nav līdzekļu, tad neskaties un labāk nemeklē vispār neko, lai lieki nesakārdinātos, bet labāk nedaudz pakrāj naudu, lai nopirktu to, kas tiešām patīk. 

Man dzīvē ir bijis visādi, bet tik un tā ir sanācis atlicināt naudu lietām, kas patīk nebaidoties par cenu. :)

0 0

LAURA

18.02.2014 12:57

Nu par cenām, jā...ta tā subjektīvi. pārdevējs jau vienmēr gribēs vairāk, pircējs - par mazāku cenu.
bet nav tik traki,manuprāt, arī. Man daudz kas maksā ap 5 eur un tiešām, kopš ir ienācis eiro, meitene grib par zemākām cenām! Jo psiholoģiski tīri - 10 eiro izklauās daudz vairāk kā 7 lati.

Iepriekš neko nepārdevu zemāk par 5 Ls, tagad pat pa 5 eiro kaulē atlaides :)

0 0

11 - 16 no 16